Bank Pekao: konto oszczędnościowe na 8% w skali roku + 200 zł premii w promocji konta osobistego!

Trwa do:
9 stycznia 2023

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest 100 zł bonusu w postaci punktów do programu Mastercard Bezcenne Chwile! + 200 zł premii na start, 100 zł bonusu dla dziecka i 7% w skali roku dla oszczędności!

Oferowane przez Bank Pekao konto oszczędnościowe na 8% w skali roku to mocna propozycja dla osób poszukujących solidnego depozytu. Zwróćcie uwagę, że tak wysokie oprocentowanie jest w praktyce niespotykane w ofercie kont oszczędnościowych, a i niejedna lokata mogłaby pozazdrościć takiego zwrotu. W połączeniu ze wszystkimi typowymi dla kont oszczędnościowych zaletami i elastycznością, uważam, że to świetny rachunek zarówno dla Waszej poduszki bezpieczeństwa, jak i większych oszczędności (limit kwotowy to aż 200.000 zł!). Gwarancja oprocentowania obowiązuje aż przez 6 miesięcy! Nie mogę też nie wspomnieć, że do 30 listopada 2022 roku cały czas możecie odebrać 200 zł łatwej premii na start w promocji konta osobistego. To kolejny powód, by sprawdzić przedstawianą dziś oszczędnościówkę. Analizę promocji z instrukcją zdobywania premii znajdziecie tutaj.

Dla kogo konto oszczędnościowe Banku Pekao?

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 8% w skali roku dostępne jest dla nowych lub mało aktywnych klientów Banku Pekao. Już tłumaczę o co chodzi. Regulamin promocji zakładana dwa scenariusze. W akcji podwyższającej zysk z oszczędnościówki możecie wziąć udział w dwóch sytuacjach:

  • od 1 lipca 2022 roku do 16 października 2022 roku nie posiadaliście w Banku Pekao konta osobistego, oszczędnościowego lub lokaty terminowej

LUB

  • w powyższym terminie byliście posiadaczami jednego z wymienionych produktów, ale w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, średnie miesięczne saldo tych rachunków wynosiło od 0 zł do 2000 zł.

Oprócz tego konto jest oczywiście skierowane do osób pełnoletnich. Dodatkowe wykluczenie dotyczy osób, które w podanym wyżej okresie były posiadaczami jednostek funduszy inwestycyjnych zakupionych w Pekao TFI.

Ponadto konieczne jest założenie osobistego Konta Przekorzystnego lub Konta Przekorzystnego Premium (krok do pominięcia, jeśli już je posiadacie). To z kolei nagrodzi Was premią o wartości aż 200 zł! Instrukcję krok po kroku znajdziecie w tym miejscu.

Bank Pekao – konto oszczędnościowe – analiza rachunku

Proponowane przez Bank Pekao konto oszczędnościowe to dosyć standardowy rachunek o niestandardowym oprocentowaniu na poziomie aż 8% w skali roku. Jest ono dostępne w ramach promocji dla nowych lub nieaktywnych użytkowników (co dokładnie scharakteryzowałem w poprzednim akapicie) przez okres 183 dni od dnia zawarcia umowy (około 6 miesięcy). W ten sposób możecie zdeponować nawet 200.000 zł.

Po zakończeniu okresu promocyjnego oprocentowania Wasze środki zapracują standardowo – na 2% w skali roku. To samo dotyczy nadwyżki ponad limit 200.000 zł.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak polecenia przelewów wewnętrznych – z rachunku oszczędnościowego na inne konta prowadzone w Banku Pekao (za pośrednictwem aplikacji PeoPay). Przelewy zewnętrzne są już niestety płatne – 7 zł kosztował Was będzie każdy z nich.

Konto oszczędnościowe może być rachunkiem wspólnym, jednak wówczas każdy ze współposiadaczy musi z osobna spełnić warunki promocji, czyli między innymi każde z nich powinno założyć lub posiadać indywidualne konto osobiste.

Jak założyć oferowane przez Bank Pekao konto oszczędnościowe?

Konto oszczędnościowe Banku Pekao założycie najszybciej w bankowości elektronicznej. Potrzebujecie do tego konta osobistego, które jest jednym z warunków uzyskania promocyjnego oprocentowania. Najpierw więc załóżcie je online, zdobywając 200 zł premii, by „wyklikać” oszczędnościówkę po zalogowaniu się do bankowości.

Czas na założenie konta oszczędnościowego macie do 9 stycznia 2023 roku. Bank udostępni Wam swoje konto oszczędnościowe w czasie 3-5 dni roboczych po założeniu rachunku osobistego.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz w Taryfie opłat i prowizji…

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów