fbpx

Bank Pekao: konto dla dzieci z 150 zł rekordowej premii na start + nawet 300 zł dla dorosłych!

Trwa do:
30 czerwca 2022

Pora na kategorię promocji, w których poziom wyznacza Bank Pekao. Tym razem premia w promocji Konta dla dzieci wynosi aż 150 zł! Nagroda została podzielona na dwie części, a każdą z nich stanowi żywa gotówka, a nie vouchery czy kody, jak ma to często miejsce w innych tego typu akcjach. Dodatkowym atutem będzie konto oszczędnościowe Mój Skarb, którego promocyjne oprocentowanie wynosi obecnie 3,5% w skali roku (do kwoty 3000 zł, na okres 6 miesięcy). Promocję możecie połączyć z akcją dla dorosłych, zarabiając tym samym dodatkowe 200 zł premii na start oraz 100 zł w formie punktów Programu Bezcenne Chwile Mastercard. Ponadto do dyspozycji będzie też konto oszczędnościowe na 5% w skali roku oraz szeroka oferta lokat na 5-6% w skali roku! Na uwagę zasługuje także ciekawa Karta kredytowa z Żubrem, oferująca do 600 zł zwrotu za zakupy rocznie i inne benefity. 

Bank Pekao – konto dla dzieci, czyli dla kogo?

Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie ukończyła jeszcze 18. roku życia i nie posiadała konta osobistego Banku Pekao w okresie od 1 stycznia 2021 roku do 22 maja 2022 roku

Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocjach Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom, Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS lub Ekstra 50 zł dla nastolatka.

Z uwagi na fakt, że uczestnikiem jest osoba niepełnoletnia, konieczny będzie udział przedstawiciela ustawowego – rodzica lub prawnego opiekuna dziecka lub nastolatka. Opiekun lub rodzic powinien mieć konto osobiste w Banku Pekao.

Nie masz konta? Załóż je z 300 zł premii na start!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w zabawie, ale nie jesteście jeszcze klientami Banku Pekao, możecie połączyć akcję dla dzieci z promocją dla dorosłych. Do 30 czerwca 2022 roku prowadzona jest akcja, w ramach której zarobicie aż 200 zł łatwej premii na start oraz 100 zł w formie punktów programu lojalnościowe Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty wymienicie na vouchery do ulubionych sklepów lub inne nagrody. Ponadto zyskacie dostęp do konta oszczędnościowego na 5% w skali roku do kwoty 100.000 zł.

Założenie konta da Wam więcej możliwości oszczędzania. Bogata oferta dobrze oprocentowanych depozytów zadowoli osoby poszukujące bezpiecznej lokaty z niezłym zyskiem. Sprawdźcie analizę trzech lokat z oprocentowaniem od 5% do 6% w skali roku.

Warto też zainteresować się Kartą kredytową z Żubrem, która może zaoferować do 600 zł zwrotu za transakcje w ciągu roku, ubezpieczenie podróży, raty 0% i wiele innych.

150 zł premii na start – takiej promocji dla dzieci jeszcze nie było! Zasady

Promocja trwa do 30 czerwca 2022 roku. Żeby otrzymać pierwszą nagrodę w postaci 50 zł, powinniście spełnić jeden warunek: podpisać umowę o prowadzenie Konta Przekorzystnego dla młodych i rachunku oszczędnościowego Mój Skarb (wraz ze złożeniem potrzebnych oświadczeń załączonych do regulaminu). W tym samym dniu przedstawiciel ustawowy powinien mieć aktywny własny rachunek osobisty w Banku Pekao.

Druga, dodatkowa nagroda, w postaci 100 zł, trafi na Wasze konto pod warunkiem, że spełnicie jeden z poniższych warunków (zależnie od wieku użytkownika w dniu zakładania konta) oraz warunek uzyskania pierwszej nagrody (opisany wyżej):

  • Uczestnik poniżej 6 lat powinien zasilić konto osobiste lub oszczędnościowe Mój Skarb kwotą większą niż 100 zł. Kwota musi znajdować się w całości na koncie oszczędnościowym lub osobistym, a saldo obu tych rachunków nie sumuje się. Saldo w tej wysokości należy utrzymać do 15 lipca 2022 roku.
  • Uczestnik w wieku co najmniej 6 lat lub starszy powinien do 15 lipca 2022 roku wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – stacjonarnie lub online. 

Wydanie nagrody w promocji

Obie nagrody zostaną przekazane na konto w terminie do 31 lipca 2022 roku. Bonus jest oczywiście zwolniony z opodatkowania. Możecie wydać go w dowolny sposób. 

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji

Konto oszczędnościowe Mój Skarb na 3,5% w skali roku do kwoty 3000 zł!

Oprócz świetnej aplikacji i darmowego rachunku Wasze dzieci zyskają także dostęp do rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. Jego założenie jest warunkiem udziału w promocji. Konto oferuje oprocentowanie na poziomie aż 3,5% w skali roku z gwarancją oprocentowania przez 6 miesięcy.

Maksymalna kwota, która zapracuje w promocyjnym oprocentowaniu to 3000 zł. Nadwyżki będą oprocentowane standardowo. Pieniądze mogą być rozproszone w różnych skarbonkach, dzięki którym dzieci nauczą się tworzyć długoterminowe cele i fundusze na konkretne wydatki.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla młodych?

Konto Przekorzystne dla Młodych jest darmowym rachunkiem dla osób w wieku do 26 roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie nie generuje żadnych opłat. Młodzi ludzie nie muszą także martwić się kosztami wypłat z bankomatów, ponieważ wszystkie tego typu transakcje w Polsce są dla nich darmowe.

SMS autoryzacyjny wykorzystywany podczas przelewów internetowych kosztuje 20 groszy, jednak istnieje sposób na obejście tej opłaty – każdą akcję można autoryzować za pomocą aplikacji mobilnej, co jest całkowicie darmowe.

Prowadzenie promocyjnego konta oszczędnościowego Mój Skarb również nie będzie niosło za sobą żadnych kosztów.

Wydanie karty PeoPay KIDS oraz jej prowadzenie jest całkowicie darmowe. 

Bank Pekao – konto dla dzieci

Szczegółów szukajcie w Tabeli Opłat i Prowizji Banku Pekao.

Więcej na temat aplikacji PeoPay KIDS i bankowości dla dzieci przeczytacie w tym miejscu.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów