fbpx

Bank Millennium: rekordowe 2000 zł premii w promocji Konta Mój Biznes i brak opłat przez 24 miesiące

Trwa do:
31 marca 2022

Po raz kolejny Bank Millennium zorganizował wspólną promocję wraz z serwisem Bankier.pl. Obok nawet 1800 zł premii w „wewnętrznej promocji banku”, o której pisałem tutaj, możecie zdobyć ultra łatwe 200 zł bonusu – za wykonanie 1 płatności BLIKIEM, wypłacanego przez partnera promocji. O ile zdobycie pełnych 2000 zł może być dość wymagające, tak co najmniej kilkaset złotych premii za spełnienie rutynowych czynności dostępne jest dla większości z Was. Jako wisienkę na torcie, bank zapewnia 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta. Przy okazji wspomnę, iż aktualnie trwa również promocja konta osobistego w której do zdobycia jest łatwe 360 zł premii na start.

Uczestnicy promocji – Konto Mój Biznes

W przypadku promocji z 200 zł od Bankier.pl, uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która w okresie od 1 stycznia 2019 roku nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm ani żadnego produktu biznesowego – dla danego numeru NIP.

Ponadto nie możecie posiadać żadnego aktywnego produktu przeznaczonego dla klientów indywidualnych. Jeśli zaś zamknęliście tego typu produkt przed złożeniem wniosku – wówczas możecie wziąć udział w promocji dla przedsiębiorców.

Natomiast akcja z 1800 zł premii w „promocji wewnętrznej” ma nieco inne wykluczenie. Mianowicie, z promocji nie mogą skorzystać osoby, które otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student, pobierając premię, a następnie rozwiązały umowę i zamknęły rachunek. Prawdopodobnie bank chce w ten sposób pokazać, że najbardziej ceni sobie klientów lojalnych i to takim należy się specjalne traktowanie.

Jak założyć konto w promocji z Bankier.pl?

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie promocji (wystarczy wpisać adres e-mail i zaznaczyć ostatni checkbox). Po wypełnieniu formularza otrzymacie link aktywacyjny, który przeniesie Was z powrotem na stronę promocji. Teraz pozostaje już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Mój Biznes. Pamiętajcie, aby po drodze zaakceptować zgodę na ujawnienie organizatorowi niezbędnych informacji w zakresie realizacji promocji. Chodzi tu oczywiście o fakt przekazania informacji, komu należy się premia za spełnienie warunków, a komu nie 

Rejestracja i złożenie wniosku dostępne są do 15 marca 2022 roku. Natomiast podpisanie umowy o konto powinno nastąpić w terminie do 31 marca 2022 roku.

Zasady promocji – 200 zł od Bankier.pl

Gdy już uporacie się z założeniem konta, wystarczy, że wykonacie jedną płatność BLIKIEM na kwotę co najmniej 50 zł i…200 zł premii jest wasze. To prawdopodobnie najłatwiej zarobione pieniądze przez waszą firmę. Na wykonanie płatności macie czas do 30 kwietnia 2022 roku. Możecie ją wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i podczas zakupów online.

Teraz pozostaje już tylko formalność w postaci wypełnienia danych do wypłaty premii. O przyznaniu bonusu zostaniecie powiadomieni mailowo do 31 maja 2022 roku. Od momentu otrzymania stosownej wiadomości będziecie mieli 5 dni roboczych na zalogowanie się na stronie promocji oraz wypełnienie danych do wykonania przelewu bonusu. Premia w wysokości 200 zł zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od momentu wysyłki maili. Po otrzymaniu premii, pamiętajcie aby samodzielnie rozliczyć podatek związany z uzyskanym dochodem. 

Szczegóły promocji w regulaminie akcji z Bankier.pl.

Zasady promocji – 1800 zł premii

Teraz decyzja należy do Was – poprzestajecie na 200 zł premii na start, czy też walczycie o kolejne bonusy (jeśli oczywiście spełniacie warunki uczestnictwa dla tej części promocji). Maksymalny wymiar premii to aż 1800 zł. Kwota ta została podzielona na trzy części:

 • do 600 zł w formie 10% zwrotu za przelewy do ZUS,
 • do 600 zł w formie 10% zwrotu za płatności na stacjach paliw,
 • 600 zł za podpisanie umowy o terminal i zapewnienie określonego wpływu LUB podpisanie umowy leasingowej z Bankiem Millennium (minimum 30.000 zł).

Jak widzicie, końcowa wartość premii uzależniona jest od tego, z jakich usług i w jakim zakresie będziecie korzystali z produktów banku. W kolejnych akapitach omówimy poszczególne kroki.

Gdy już założycie swoje konto należy:

 • przez 6 kolejnych miesięcy wykonywać z konta przelewy na rzecz ZUS (6 miesięcy liczone jest od kolejnego miesiąca po otwarciu konta),
 • przez 6 kolejnych miesięcy płacić wydaną do konta kartą na stacjach paliw.

Kwota zwrotu za każdy miesiąc nie może przekroczyć 100 zł w przypadku ZUS-u oraz 100 zł w przypadku paliwa (czyli po 600 zł łącznej premii w całej promocji). Każda z części premii zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, którego dotyczy zwrot.

Możecie oczywiście nie wykorzystać maksymalnego potencjału zwrotu – na przykład w przypadku opłacania niższych składek ZUS lub rzadkiego korzystania z usług stacji paliw. Końcowa kwota premii zależy więc już tylko od Waszych działań. Dość łatwo obliczyć, iż w celu maksymalizacji zysku należy wydawać na ZUS co najmniej 1000 zł oraz taką samą kwotę na zakupy na stacjach benzynowych. Nie musi być to w sumie wyłącznie paliwo, ale również inne produkty lub akcesoria.

Umowa o terminal lub leasing – Bank Millennium

Kolejna część nagrody w postaci 600 zł trafi do Was, jeśli podpiszecie w oddziale banku trójstronną umowę o terminal płatniczy (pomiędzy Wami, bankiem i firmą PayTel), a następnie zapewnicie wpływy na konto z tytułu rozliczeń transakcji z terminala w wysokości co najmniej 1000 zł. Macie na to do 31 maja 2022 roku. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu rozliczonych transakcji bezgotówkowych.

Pamiętajcie również o 15-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium.

Warunkiem alternatywnym jest podpisanie z Millennium Leasing umowy o leasing na kwotę minimum 30.000 zł. Czas na spełnienie tego warunku, podobnie jak w poprzednim punkcie, macie do końca maja 2022 roku.

Ta część premii spłynie na Wasze konto do 31 lipca 2022 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Brak opłat za terminal przez pierwsze 15 miesięcy w Banku Millennium!

Konto Mój Biznes – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie skorzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z Kontem dla Biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów