fbpx

Bank Millennium: 250 zł łatwej premii w promocji konta + do 250 zł w programie poleceń

Trwa do:
17 maja 2021

Ruszyła kolejna promocja Banku Millennium, w której możecie zdobyć solidne 250 zł premii za założenie Konta 360º. Rachunek ten po spełnieniu prostych warunków zapewnia darmowe prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Konto otworzycie i zamkniecie w pełni online. Niniejsza promocja (organizowana wraz z firmą eBroker Partner, należącą do Rankomat.pl) ma również wbudowany program poleceń, w którym do zdobycia jest nawet 250 zł premii ekstra (za 5 poleconych osób). Kolejne 60 zł bonusu (w formie karty podarunkowej Goodie) powędruje do Was, jeśli założycie konto w Banku Millennium również dla swojego dziecka. Oprócz tego możecie skorzystać z akcji promującej kartę kredytową – tu do zdobycia jest 300 zł (w formie voucherów do Biedronki). Po założeniu konta osobistego możecie także założyć konto firmowe (jeśli jesteście przedsiębiorcami). W tamtej promocji do zdobycia jest natomiast 600 zł premii.

Kto może zostać uczestnikiem promocji konta?

Bank Millennium stosuje dwa warunki uczestnictwa. Po pierwsze, z promocji może skorzystać osoba, która na dzień 1 kwietnia 2021 roku (czyli dzień rozpoczęcia promocji) nie posiada jakiegokolwiek produktu Banku Millennium oraz nie jest wobec niej aktualnie procesowany wniosek o jakikolwiek produkt banku. Wymóg ten dotyczy również kwestii współposiadania, czy też pełnomocnictwa do rachunku lub innego produktu, a także poręczania kredytu.

Drugim z warunków uczestnictwa jest niekorzystanie dotychczasowo z jakiejkolwiek promocji Konta 360º. Chodzi tutaj o typowe akcje z premią na start, organizowane zazwyczaj we współpracy z zewnętrznymi partnerami, jak również o akcje własne banku (na wzór niniejszej promocji). Jeśli natomiast zdarzyło się Wam składać wniosek w takowej promocji, ale ostatecznie nie otrzymaliście premii – bez problemu możecie wziąć udział w niniejszej akcji.

Oznacza to, iż jeśli zakładaliście konto w którejś z opisywanych promocji, ale nie otrzymaliście premii (bo przykładowo zapomnieliście spełnić jakiegoś warunku), wówczas możecie wziąć udział w akcji i odebrać bonus. To nowość w dotychczasowych promocjach Banku Millennium. W poprzednich akcjach wykluczeni byli wszyscy uczestnicy promocji z premią, bez względu na fakt otrzymania (lub nie) bonusu.

Jeśli powyższe warunki uczestnictwa wykluczają Was z promocji, na szczęście możecie skorzystać z innej akcji promocyjnej Konta 360º. Mianowicie chodzi o program „Lubię to polecam”, w którym zastosowano o wiele bardziej liberalne warunki uczestnictwa. W tym przypadku premia wynosi co prawda 80 zł, aczkolwiek okres karencji liczony jest 12 miesięcy wstecz. Przykładowo, w chwili pisania tego artykułu wystarczyło nie posiadać konta w Banku Millennium po 2 kwietnia 2020 roku. Miejcie na uwadze fakt, iż obie promocje się ze sobą nie łączą!

Po założeniu konta w programie poleceń, możecie rzecz jasna skorzystać z promocji Konta Junior (60 zł premii) oraz promocji karty kredytowej (300 zł premii).

Jak założyć konto z 250 zł premii

Aby wziąć udział w promocji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. Po udanej rejestracji i potwierdzeniu adresu e-mail, złóżcie właściwy wniosek o konto wraz z kartą debetową. Do wyboru będziecie mieli dwie opcje konta – standardowe lub w wersji Student. W tym drugim przypadku nie musicie być tak naprawdę studentami, ponieważ jest to wyłącznie nazwa handlowa konta przeznaczonego dla osób w wieku do 26 lat.

Na złożenie wniosku w promocji macie czas do 17 maja 2021 roku, zaś ostateczny termin na finalizację umowy to 25 maja 2021 roku. Umowę możecie zawrzeć na trzy sposoby:

  • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie,
  • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową,
  • w placówce banku (po wcześniejszym złożeniu wniosku online). Pamiętajcie tylko, aby było to dokończenie wniosku złożonego w promocji. Jeśli pracownik zacznie wypełniać wniosek na nowo – wówczas będzie to wniosek o standardowe konto poza promocją. Patrzcie na ręce doradcy 😉

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Po odebraniu premii zgody możecie oczywiście wycofać.

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe:

  • Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz
  • Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie).

Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet choćby w okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie.

Warunki uzyskania premii

Premia podzielona jest na trzy części: 50 zł, 100 zł oraz 100 zł premii gotówkowej.

Pierwsze 50 zł otrzymacie za samo podpisanie umowy o konto i kartę wraz z wyrażeniem odpowiednich zgód, a także zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku w terminie do 31 maja 2021 roku. Aplikacja dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOS. 

Drugie 100 zł premii otrzymacie pod warunkiem, iż wykonacie co najmniej pięć płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych – w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu 2021 roku (w każdym miesiącu z osobna).

Trzecie 100 zł premii otrzymacie pod warunkiem, iż zapewnicie łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych – w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu 2021 roku (w każdym miesiącu z osobna).

Teraz technikalia. Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi oraz transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. 

Wydanie nagród w promocji Konta 360º

Po spełnieniu warunków, organizator wyśle Wam maila lub SMS-a z linkiem przekierowującym do strony promocji. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii (numer konta w Banku Millennium + podstawowe dane identyfikacyjne do przelewu). Wiadomość dla pierwszej nagrody zostanie wysłana do 15 czerwca 2021 roku, zaś dla pozostałych dwóch nagród w terminie do 15 września 2021 roku. Na uzupełnienie formularza będziecie mieli 7 dni od otrzymania stosownej wiadomości. Premie pieniężne zostaną wypłacone na Konto 360º w terminie do 14 dni od momentu wypełnienia danych do wypłaty premii.

W chwili wydania danej nagrody wasze konto musi pozostawać aktywne (nie może też być w fazie wypowiedzenia), tak samo jak wyrażone wcześniej zgody handlowo-marketingowe. Później zgody możecie wycofać. Natomiast, gdyby chodziło Wam po głowie zamknięcie konta, ciekawy artykuł na ten temat opublikowałem tutaj (możecie to zrobić w pełni online).

Szczegóły w regulaminie na stronie promocji.

Program poleceń – nawet 250 zł premii dodatkowej

To jeszcze nie wszystko. Promocja Konta 360º z bonusem posiada również wbudowany program poleceń. Biorąc udział w akcji, możecie polecać ofertę swoim bliskim, dzięki czemu otrzymacie 50 zł premii dodatkowej za skuteczne polecenie konta. Rachunek możecie polecić maksymalnie 5 osobom, odbierając w ten sposób nawet 250 zł premii dodatkowej. Premia na start jest naprawdę skutecznym wabikiem, dlatego bez trudu powinniście znaleźć chętnych na skorzystanie z oferty Banku Millennium.

Link polecający znajdziecie po zalogowaniu na stronie promocji w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Złożenie wniosku o konto poprzez link polecający odbywa się analogicznie jak w przypadku rejestracji za pośrednictwem linków zamieszczonych na blogu. Osobę poleconą obowiązują również identyczne kwestie w zakresie definicji nowego/byłego klienta, warunków promocji oraz jej finalizacji (wypełnienie danych do wypłaty premii).

Aktywny udział w programie poleceń możecie rozpocząć jeszcze zanim sami spełnicie wszystkie warunki do otrzymania bonusu. Premia dodatkowa zostanie wypłacona łącznie z premią główną. Oczywiście, aby otrzymać premię dodatkową, musicie spełnić warunki dla premii głównej.

Szczegóły w regulaminie na stronie promocji.

Korzyści wynikające z Konta 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu.

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę debetową do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

Szczegóły na temat opłat:

Jeśli będziecie chcieli zamknąć swoje konto, możecie to zrobić w oddziale, na infolinii lub przez bankowość online. Być może bank zaproponuje Wam przy okazji jakiś solidny moneyback w zamian za rezygnację z wypowiedzenia umowy 🙂 Więcej na temat zamykania konta w tym artykule.

60 zł za założenie Konta Junior

Jeśli dodatkowo założycie Konto Junior dla swojego dziecka w wieku do 18 lat (wieku minimalnego nie stwierdzono), wówczas możecie zdobyć kolejne 60 zł premii w postaci eKarty podarunkowej Goodie. Konto Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit (je też musicie założyć) wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Warunkiem udziału w tej części promocji jest fakt, iż wasze dziecko nigdy wcześniej nie mogło brać udziału w promocji Konta Junior w Banku Millennium.

Aby zdobyć 60 zł premii za konto dziecka, musicie je zasilić kwotą 200 zł – do 31 maja 2021 roku. Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 13 lat, powinno ono wykonać co najmniej 3 płatności kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM (także do 31 maja 2021 roku).

Nagrodę o wartości 60 zł otrzymacie w formie środków w aplikacji Goodie. Do 30 czerwca 2021 roku otrzymacie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, no chyba że już ją posiadacie. Czas aktywacji kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 60 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub ApplePay. Kartę możecie też użyć w dowolnym sklepie internetowym. Posiada ona standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV).

Promocja Konta Junior trwa do 30 kwietnia 2021 roku, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 3000 kont.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji.

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą Was kosztować od 0 zł do 5 zł.

300 zł premii w promocji karty kredytowej

Gdy już skutecznie założycie konto z premią, możecie dodatkowo dorobić nawet 300 zł w promocji karty kredytowej. Tym razem nagroda wydawana jest w formie bonów do Biedronki. Maksymalnie możecie zdobyć sześć kart po 50 zł każda. Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2019 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Karta kredytowa Banku Millennium z bonami do Biedronki.

Promocja potrwa do 31 maja 2021 roku lub do wyczerpania puli 10.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Jednak to tak duża pula, iż raczej nie ma co się martwić jej wyczerpaniem. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną (już po założeniu konta osobistego). Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny. Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon, dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

W tej edycji promocji do wyboru macie wyłącznie kartę Mastercard Impresja. Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Pamiętajcie, iż minimalny limit kredytowy biorący udział w promocji to 3000 zł.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł. A jeśli hasła typu limit kredytowy lub zdolność kredytowa są Ci jeszcze obce, zachęcam Cię do zapoznania się z moim poradnikiem „Jak działa karta kredytowa”.

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM o łącznej wartości 350 zł w każdym z sześciu wymienionych okresów (w każdym z osobna):

  • dla wniosków złożonych w kwietniu 2020 roku: maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik 2021 roku,
  • dla wniosków złożonych w maju 2021 roku: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad 2021 roku.W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 2100 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).Premie w postaci e-kodów SMS do Biedronki o wartości 50 zł będą wydawane sukcesywnie do końca miesiąca następującego po każdym miesiącu spełnienia warunków promocji. Przykładowo, za transakcje wykonane w czerwcu, nagrodę otrzymacie do końca lipca. W dniu wydania nagrody, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania. Każda karta podarunkowa będzie ważna przez 12 miesięcy od momentu jej uzyskania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Wiosna z kartą kredytową Millennium”.

Karty kredytowe Banku Millennium

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 600 zł (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Więcej na temat funkcjonowania w tym regulaminie. Partnerzy dla karty Impresja:

  • Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, InterCars.pl, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home.

A jeśli masz chwilę zobacz film z moim udziałem na kanale Przygody Przedsiębiorców:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów