fbpx

Bank Millennium: 3 bilety do kina sieci Helios za założenie Konta Junior, konto oszczędnościowe na 2,6% w skali roku oraz 200 zł premii na start

Pojawił się kolejny argument, aby założyć Konto 360° w Banku Millennium z 200 zł premii na start. Otóż posiadacze tego rachunku mogą również założyć Konto 360° Junior dla swoich pociech. W ten sposób otrzymacie 3 bilety do kina Helios. Wiem, w chwili gdy to czytacie wszystkie kina są zamknięte. Bilety otrzymacie jednak do 30 czerwca 2020 roku, zaś ich okres ważności to 60 dni. Miejmy nadzieję, iż wówczas kina będą już otwarte 🙂 Macie więcej niż jedno dziecko? Super! W takim razie możecie zdobyć jeszcze więcej biletów. Druga nowość, którą pragnę Wam zaprezentować to nowa edycja promocji Konta oszczędnościowego Profit. Tym razem Mille delikatnie zredukował oprocentowanie do 2,6% w skali roku. Jednak w obliczu możliwego obniżenia stóp procentowych – to i tak świetna oferta. Na koncie Profit możecie ulokować nawet 100.000 zł! 

 

 

Uczestnictwo w promocji Konta Junior

Promocja ma trzy zasadnicze plusy:

  • Konto 360° Junior otworzycie w pełni online,
  • promocyjny rachunek możecie założyć dla każdego z waszych dzieci,
  • konto przeznaczone jest dla dziecka w dowolnym wieku (nawet dla noworodka).

Oczywiście, gdy wasza pociecha zbliża się do pełnoletności, wówczas lepiej wstrzymać się z zakładaniem rachunku i wyczekać kolejnej promocji Konta 360°. Bank Millennium zasłynął już z serii promocji, gdzie do zdobycia jest 200 zł premii na start.

 

W promocji Konta Junior może wziąć udział osoba posiadająca konto lub kartę kredytową w Banku Millennium wraz z zdefiniowanym numerem telefonu do autoryzacji zleceń w kanałach bankowości elektronicznej oraz wyrażonymi zgodami dotyczącymi informacji handlowych. Pomimo, że promocja skierowana jest do waszych dzieci, formalnie to wy jesteście jej uczestnikami jako prawni opiekunowie dziecka.

Wniosek o Konto 360° Junior złożycie za pośrednictwem Millenetu. Oczywiście zanim to zrobicie, dopilnujcie powyższych warunków uczestnictwa. Konto Junior należy założyć do 30 kwietnia 2020 roku. Limit promocyjnych wniosków to 5000 sztuk.

 

Zasady promocji Konta 360° Junior

Aby zdobyć premię, wystarczy, że na nowo-otwarte konto Junior przelejecie 100 zł. W przypadku dziecka powyżej 13. roku życia dodatkowym warunkiem jest wykonanie 3 płatności kartą wydaną do konta Junior. Obie te czynności należy wykonać najpóźniej do 31 maja 2020 roku. Do tej daty należy również utrzymać aktywny rachunek.

 

Kody SMS wymienne na bilety otrzymacie najpóźniej do 30 czerwca 2020 roku. Ich data ważności to co najmniej 60 dni – taka informacja znajduje się w regulaminie. Ku pokrzepieniu serc, na stronie promocji znajdziemy info, iż bilety będą ważne aż do 31 marca 2021 roku! Kody możecie wymienić na seanse w technologii 2D lub 3D.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz w regulaminie wykorzystania voucherów Helios.

 

Co nieco na temat Konta 360° Junior

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą Was kosztować od 0 zł do 5 zł.

Przy okazji nie zalecam wpłacać większych środków na konto Junior. Otóż w ramach ograniczonego zarządu na konto można przelać lub wypłacić maksymalnie 5140,74 zł. W przypadku wyższych kwot potrzeba… wystąpić do sądu rodzinnego. 

Szczegóły w dokumencie dotyczącym opłat za Konto 360° Junior.

 

Konto oszczędnościowe na 2,6% w skali roku

W najnowszej edycji promocji, Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie 2,6% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 0,8% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 92 dni. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocją objęte są nowe środki ponad saldo z dnia 14 marca 2020 roku. Okres przystąpienia do 20. edycji promocji konta Profit obowiązuje od 15 marca do 25 kwietnia 2020 roku.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł.

Szczegóły w regulaminie konta oszczędnościowego Profit oraz w Tabeli oprocentowania.

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów