Bank Millennium: Otwórz Konto 360º i odbierz premię w V edycji promocji „Zyskaj 360 zł”

Wystartowała V edycja promocji Banku Millennium, w której możecie zdobyć 360 zł premii. Tak jak w poprzedniej edycji, tak i teraz bonus wypłacany jest w postaci moneyback'u w wysokości 2% od transakcji kartą debetową oraz 5% od transakcji typu BLIK. Dopiero co informowałem Was o ograniczeniu moneyback w TMUB, a tu Bank Millennium wyszedł z tak szybką kontrą. Konto 360º, zarówno w wersji tradycyjnej jak i dla studentów to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków, prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Dodatkowo możecie otworzyć dobrze oprocentowaną (jak na obecne realia) lokatę mobilną na 3% oraz rachunek oszczędnościowy na 2,5%. 

 

 

Kto może zostać uczestnikiem 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 29 lutego 2016 roku do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji, czyli do 25 lutego 2017 roku nie były stroną umowy, na mocy której bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub konto techniczne (rachunek techniczny).

W stosunku do IV edycji promocji, bank skrócił okres karencji aż o pół roku.

Aby wziąć udział w promocji, pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku o konto, dostępnego na dedykowanej stronie promocji. Musicie również zawnioskować o kartę debetową oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Umowę o konto należy zawrzeć w okresie od 26 lutego 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku. Możecie to zrobić bez wychodzenia z domu (umowę dostarczy kurier) lub w placówce banku.

 

Jak zdobyć premię

Nowy klient, który zdecyduje się otworzyć Konto 360º lub Konto 360º Student może otrzymać do 360 zł premii z tytułu zwrotu za płatności kartą debetową oraz poprzez aplikację BLIK. Promocja trwa przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Zwrot jest liczony następująco:

  • 2% zwrotu za płatności kartą do konta – do 30 zł miesięcznie;
  • 5% zwrotu za płatności BLIK – do 30 zł miesięcznie.

 

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana po spełnieniu łącznie następujących warunków:

a) zaksięgowanie na koncie w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej płatności kartą/BLIK

b) w przypadku Konta 360º w wersji standardowej, zapewnienie w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł

c) zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

 

Do płatności bezgotówkowych zaliczają się tradycyjne płatności w punktach handlowo usługowych, jak i te wykonywane przez Internet.

 

Złóż wniosek o Konto 360º

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową.

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje w przypadku zapewnienia minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto i minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, obowiązują opłaty w TOiP oraz Cenniku usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł).

Zasady są proste, jeśli spełnicie warunki promocji – bank płaci Wam. W przeciwnym wypadku to Wy płacicie bankowi 🙂

 

Przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”. Po tym okresie opłata za pakiet to 4,98 zł miesięcznie. Pakiet ten jest klasycznym assistance, które zapewni Wam spokój w przypadku potrzeby skorzystania z pomocy medycznej lub technicznej. Sami zdecydujecie, czy chcecie wypróbować pakiet, czy też rezygnujecie z niego już podczas składania wniosku. Szczegóły pakietu pod linkiem.

 

Lokata mobilna

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z bardzo dobrej lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,75% lub 3% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł.

 

Konto oszczędnościowe Profit

Ponadto nowi klienci mogą założyć konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,5% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można ulokować na rachunku to przedział 1000 – 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,7%. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

 

Opodatkowanie premii

Uzyskana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

Po szczegóły odsyłam do krótkiego regulaminu promocji.

 

Złóż wniosek o Konto 360º

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów