Bank Millennium: Otwórz Konto 360º i odbierz premię w IV edycji promocji „Zyskaj 360 zł” + voucher 200 zł za wyrobienie karty kredytowej

mille

Niepostrzeżenie ruszyła IV edycja promocji banku Millennium, który nagradza klientów za aktywne korzystanie z karty debetowej oraz aplikacji BLIK. Po raz kolejny maksymalna kwota bonusu wynosi 360 zł, co jest nawiązaniem do nazwy szlagierowego produktu banku, a mianowicie Konta 360º . Niezmiennie, bonus wypłacany jest w postaci moneyback'u w wysokości 2% od transakcji kartą debetową oraz 5% od transakcji typu BLIK. Konto 360º, zarówno w wersji tradycyjnej jak i dla studentów to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków, prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Dodatkowo każdy z Was będzie mógł otworzyć dobrze oprocentowaną (jak na obecne realia) lokatę mobilną na 3% oraz rachunek oszczędnościowy na 2,7%. Oprócz tego możecie się również zdecydować na kartę kredytową Impresja, dzięki czemu zdobędziecie kolejne 200 zł bonusu w formie vouchera.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 31 sierpnia 2015 roku do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji, czyli do 21 sierpnia 2016 roku nie były stroną umowy, na mocy której bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub konto techniczne (rachunek techniczny).

Jeżeli nie posiadaliście w ogóle konta w Millennium Banku lub byliście jego klientami, ale w porę zamknęliście konto, wówczas śmiało możecie skorzystać z promocji. 

Bank sukcesywnie przesuwa okres karencji. W stosunku do poprzedniej edycji, różnica wynosi 5 miesięcy.

 

Jak zdobyć premię

Nowy klient, który zdecyduje się otworzyć Konto 360º lub Konto 360º Student może otrzymać do 360 zł premii z tytułu zwrotu za płatności kartą debetową oraz poprzez aplikację BLIK. Promocja trwa przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Zwrot jest liczony następująco:

  • 2% zwrotu za płatności kartą do konta – do 30 zł miesięcznie;
  • 5% zwrotu za płatności BLIK – do 30 zł miesięcznie.

 

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana po spełnieniu łącznie następujących warunków:

a) zaksięgowanie na koncie w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej płatności kartą

b) w przypadku Konta 360º w wersji standardowej, zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł

c) zalogowania się do aplikacji mobilnej banku.

 

Do płatności bezgotówkowych zaliczają się tradycyjne płatności w punktach handlowo usługowych, jak i te wykonywane przez Internet.

Umowę o konto należy podpisać w dniach od 22 sierpnia 2016 do 5 grudnia 2016 roku.

 

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta

0 zł zł za kartę do konta

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje w przypadku zapewnienia minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto i minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360 Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, obowiązują opłaty w TOiP oraz Cenniku usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł). Uważny czytelnik z pewnością zwrócił uwagę na fakt, iż spełnienie warunków promocji do wypłaty premii, jednocześnie uprawnia do zwolnienia z opłat za konto i kartę. Zasady są proste, jeśli spełnicie warunki promocji – bank płaci Wam. W przeciwnym wypadku to Wy płacicie bankowi 🙂

 

Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 3,99 zł miesięcznie. Jeżeli nie chcecie z niego korzystać, można je dezaktywować na infolinii lub w oddziale.

Przez pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”, dzięki któremu nawet przez 12 miesięcy możecie bezpłatnie korzystać z pomocy fachowców (do 7 interwencji w ciągu roku). Po tym okresie opłata za pakiet to 4,99 zł.

 

Jak otworzyć konto w praktyce

Konto możecie otworzyć wypełniając wniosek online na dedykowanej stronie promocji. Dokumenty oraz umowę do podpisania dostarczy Wam kurier. Inną formą zawarcia umowy jest wizyta w placówce banku.

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, oraz nie odwołają tych zgód w okresie promocji.

 

Lokata mobilna

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z bardzo dobrej Lokaty mobilnej oprocentowanej na 3% lub 3,25% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł.

 

Konto oszczędnościowe

Ponadto nowi klienci mogą założyć konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można ulokować na rachunku to przedział 1000 – 100 000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,9%.

 

Karta kredytowa Impresja + 200 zł premii

Jeśli zdecydujecie się na otwarcie Konta 360º, możecie również skorzystać z promocji przygotowanej dla osób, które zdecydują się na wyrobienie karty kredytowej MasterCard Impresja. Bonus wypłacany jest w formie vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Atutem oferty jest fakt, iż w zasadzie voucher wydawany jest za samo wyrobienie karty. Dodatkowym bonusem jest zwrot 5% wartości transakcji wykonanych kartą w wybranych sklepach, do 760 zł rocznie. Karta wydawana jest bezpłatnie, zaś miesięczna opłata wynosi 0 zł jeśli wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Sprawdź szczegóły promocji karty kredytowej Impresja.

 

Opodatkowanie premii

Uzyskana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

Tradycyjnie, po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do morele.net

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Nexterio.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Empik.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z telefonem LG K8 o wartości 549 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Money Mania 8: do 400 zł premii w promocji mBanku

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto Godne Polecenia na 4% + 50 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów