Bank Millennium: 4 lub 8 biletów do kina Helios za zakup ubezpieczenia samochodu oraz nawet 800 zł premii w pozostałych promocjach banku

Do pakietu promocji Banku Millennium dołącza kolejna ciekawa propozycja. Kupując ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej otrzymacie 4 bilety do kina Helios za zakup ubezpieczenia OC albo OC i AC w wariancie Mini. Jeszcze więcej, bo 8 biletów otrzymają osoby, które zdecydują się na opcję ubezpieczenia OC i AC w wariancie Ekonomicznym, bądź Optymalnym. Zakup ubezpieczenia musi się odbyć za pośrednictwem serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej. Oprócz tego czeka na Was cały szereg promocji z 200 zł premii na start za założenie Konta 360º na czele. Dodając do tego 200 zł z kartą kredytową oraz 500 zł z kontem firmowym, robi nam się niezła sumka na poziomie 900 zł, a do tego nawet 8 biletów do kina!

 

 

Uczestnictwo w promocji 

W promocji mogą wziąć udział posiadacze konta osobistego lub karty kredytowej, którzy obecnie nie posiadają umowy ubezpieczenia samochodu zawartej poprzez serwis internetowy lub aplikację mobilną Banku Millennium. Mówiąc prościej, Mille docenia klientów, „którzy się do niego przenoszą”. Promocją nie jest zatem objęte przedłużenie ubezpieczenia w ramach systemu Millenet.

Oczywiście Bank Millennium jest tu jedynie pośrednikiem. Faktycznym ubezpieczycielem jest ERGO Hestia, która współpracuje z bankiem w ramach bancassurance

 

Dodatkowym warunkiem udziału w promocji jest wyrażenie i nieodwołanie do momentu wypłaty premii żadnej z następujących zgód:

  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon,
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

 

Zasady promocji

W ramach promocji możecie zdobyć jedną z dwóch premii:

  • 4 bilety do kina Helios za zakup ubezpieczenia OC albo OC  i AC w wariancie Mini o wartości co najmniej 500 zł,
  • 8 biletów do kina Helios za zakup ubezpieczenia OC wraz z AC w wariancie Ekonomicznym, bądź Optymalnym.

 

Promocja trwa od 18 listopada 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku. W tym czasie należy wypełnić wniosek w Millenecie lub w aplikacji mobilnej (promocja nie wymaga jakiegokolwiek zapisu) oraz opłacić składkę. Do wyboru macie składkę jednorazową (płatność kartą kredytową lub przelewem z konta), ewentualnie raty, które będą pobierane automatycznie z konta osobistego (w opcji ratalnej nie ma możliwości podpięcia karty kredytowej).

Warunkiem uzyskania premii jest opłacenie składki jednorazowej lub pierwszej składki w przypadku opcji ratalnej.

 

Nagrody w formie SMS-owych voucherów otrzymacie w ciągu 60 dni od momentu rozpoczęcia okresu ubezpieczenia. Oczywiście stanie się to pod warunkiem, iż w ciągu 30 dni nie odstąpicie od umowy. Data ważności kodów będzie nie krótsza niż 90 dni od momentu otrzymania wiadomości SMS. Termin ważności kodów będzie określony w SMS-ie. Nagroda zwolniona jest z opodatkowania. 

Szczegóły w regulaminie promocji oraz w regulaminie wykorzystania voucherów Helios.

 

Czy to się opłaca?

Na to pytanie musicie już odpowiedzieć sobie sami. Możecie na przykład porównać składkę obliczoną w ramach Banku Millennium (odejmując od niej wartość uzyskanych biletów) do składki obliczonej przez waszego agenta. Wtedy wybór będzie już prosty 🙂 Co do parametrów samego ubezpieczenia, szereg informacji wraz z dokumentacją znajdziecie na stronie promocji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów