Bank Millennium: nawet 2500 zł premii w promocji Konta Mój Biznes i brak opłat przez 24 miesiące + aż 550 zł w promocji konta osobistego!

Trwa do:
30 czerwca 2023
Dostępność wniosków
7500

Bank Millennium, w kolejnej edycji promocji konta firmowego, ponownie proponuje aż 2500 zł bonusu dla przedsiębiorców! Premia podzielona jest na kilka części. Otrzymacie do 500 zł zwrotu za transakcje na stacjach paliw i cztery razy po 500 zł – za skorzystanie z oferty dzierżawy terminala płatniczego, podpisanie umowy o leasing, podpisanie umowy o kredyt i założenie firmy za pośrednictwem bankowości Millennium. Zwrot za paliwo to ciekawa odpowiedź na kosmicznie wysokie ceny, jakie od dłuższego czasu spotykamy na stacjach benzynowych. Na szczęście zwroty obejmą wszystkie zakupy na stacjach, łącznie z hot-dogami i płynem do spryskiwaczy. Co ważne, przez pierwsze 24 miesiące zostaniecie automatycznie zwolnieni z opłaty za prowadzenie konta, jak i prowadzenie rachunków walutowych w ramach dodatkowej promocji „Zyskaj z Kontem dla Biznesu – edycja trzecia”.

Oprócz promocji konta biznesowego dostępna jest dla Was także premia za założenie konta osobistego Millennium 360° z nawet 550 zł bonusu na start.

Uczestnicy promocji – Konto Mój Biznes

Uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub planująca ją zarejestrować (rejestracja firmy przez bankowość Millennium będzie dodatkowo nagrodzona), która w okresie od 1 stycznia 2020 roku do dnia przystąpienia do promocji nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm.

Możecie natomiast swobodnie korzystać z produktów dla klientów indywidualnych, ponieważ nie wyklucza Was to z udziału w promocji dla firm. Zachęcam więc do założenia konta Millennium 360° z maksymalną premią na poziomie 550 zł!

Bank Millennium – Zasady promocji

Promocja trwa od dnia 1 kwietnia 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania puli 7.500 wniosków. Maksymalny wymiar premii to aż 2500 zł. Kwota ta została podzielona na pięć części:

 • 500 zł za założenie firmy za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej Banku Millennium,
 • do 500 zł w formie 5% zwrotu za płatności na stacjach paliw (razem za okres 6 miesięcy),
 • 500 zł za podpisanie umowy o terminal i zapewnienie określonego wpływu,
 • 500 zł za podpisanie umowy leasingowej o wartości minimum 30.000 zł,
 • 500 zł za podpisanie umowy o kredyt firmowy na kwotę co najmniej 30.000 zł.

Jak widzicie, końcowa wartość premii uzależniona jest od tego, z jakich usług i w jakim zakresie będziecie korzystali z produktów banku. W kolejnych akapitach omówimy poszczególne kroki.

Założenie Konta Mój Biznes i aktywność

Na dobry początek powinniście założyć firmowe Konto Mój Biznes na dedykowanej strony promocji do dnia 30 czerwca 2023 roku, a następnie, do końca kolejnego miesiąca, aktywować aplikację mobilną banku. Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie też o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych.

Gdy już założycie swoje konto:

 • przez 6 kolejnych miesięcy należy wykonywać z nowootwartego konta przelewy na rzecz ZUS-u z formatki płatności ZUS w Millenecie lub aplikacji mobilnej (6 miesięcy liczone jest od kolejnego miesiąca po otwarciu konta) – w tej edycji promocji bank nie przewiduje zwrotów za przelewy do ZUS, jednak ich wykonywanie jest niezbędnym warunkiem udziału w promocji,
 • przez 6 kolejnych miesięcy płacić pierwszą kartą Visa Mój Biznes na stacjach paliw (6 miesięcy liczone jest od kolejnego miesiąca po otwarciu konta) – otrzymacie za nie 5% zwrotu w późniejszym terminie, o czym powiem za chwilę.

Ponadto (!) warunkiem jest zapewnianie wpływów zewnętrznych na konto w kwocie:

 • minimum 1000 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy – jeśli prowadzicie działalność gospodarczą krócej niż 6 miesięcy (licząc od pierwszego dnia miesiąca, w którym otworzyliście konto),
 • minimum 3000 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy – jeśli Wasza firma ma więcej niż 6 miesięcy (licząc od pierwszego dnia miesiąca, w którym otworzyliście konto).

6 kolejnych miesięcy liczymy od następnego miesiąca po założeniu konta.Wpływy mogą pochodzić z tytułu faktur opłacanych przez klientów lub z innych Waszych kont w pozostałych bankach. Łączna kwota zwrotu za płatności na stacjach paliw w ciągu 6 miesięcy nie może przekroczyć 500 zł. Zwrot zostanie wypłacony w całości za 6-miesięczny okres do końca następnego (czyli siódmego) miesiąca kalendarzowego.

Możecie oczywiście nie wykorzystać maksymalnego potencjału zwrotu – na przykład w przypadku rzadkiego korzystania ze stacji paliw. Końcowa kwota premii zależy więc już tylko od Waszych działań i zakupów na stacjach (nie musi być to w sumie wyłącznie paliwo, ale również inne produkty lub akcesoria).

Jak zdobyć kolejne premie po 500 zł? – Bank Millennium

 • Kolejna część nagrody w postaci 500 zł trafi do Was, jeśli podpiszecie w oddziale banku trójstronną umowę o terminal płatniczy w terminie do dnia 31 lipca 2023 roku (pomiędzy Wami, bankiem i firmą PayTel), a następnie zapewnicie wpływy na konto z tytułu rozliczeń transakcji z terminala w wysokości co najmniej 1000 zł. Macie na to czas do końca sierpnia 2023 roku. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu rozliczonych transakcji bezgotówkowych. Pamiętajcie o 12-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium (a potem 3 miesiące za 1 zł!).
 • Warunkiem uzyskania kolejnych części premii, czyli 2 x 500 zł jest podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingowej o wartości minimum 30.000 zł lub umowy o kredyt nieodnawialny w tej samej kwocie. Czas na spełnienie tych warunków macie do 31 stycznia 2024 roku. Jeden uczestnik może z powodzeniem odebrać dwie premie po 500 zł – jedną za leasing, a drugą za kredyt.
 • Ostatnia część premii (również 500 zł) trafi do Was, jeśli nie posiadając działalności gospodarczej, zarejestrujecie ją za pośrednictwem Millenetu lub aplikacji mobilnej Banku Millennium. Powinniście zrobić to do dnia 30 czerwca 2023 roku. Pod uwagę brana jest skuteczna rejestracja w CEIDG.

Terminal płatniczy w telefonie – zawsze pod ręką

Premie za podpisanie umowy o terminal i leasing/kredyt i założenie działalności otrzymacie do końca lutego 2024 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Schemat wypłaty premii

Konto Mój Biznes Bank Millennium – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie korzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Ze zwolnienia nie skorzystają jednak osoby, które były stroną mowy konta firmowego Banku Millennium w okresie od dnia 1 kwietnia 2022 roku do dnia 31 marca 2023 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu – edycja trzecia”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów