Bank Millennium: Konto 360º z premią 100 zł za założenie rachunku oraz program poleceń, przedłużenie promocji do 9 grudnia 2016 roku

milenium

Ruszyła promocja Ważna wiadomość – promocja „Moje Konto 360º w Banku Millennium”, dzięki której możecie zdobyć 100 zł bonusu w zamian za skorzystanie z oferty szlagierowego produktu banku została przedłużona do 9 grudnia 2016 roku, przy czym podpisanie umowy o konto może nastąpić do 15 grudnia 2016 roku.

Zasady uzyskania premii są bardzo proste (zapewnienie wpływów na odpowiednią kwotę oraz wykonanie dwóch transakcji bezgotówkowych). Standardowo, promowanymi rachunkami są Konto 360° oraz Konto 360° Student, jedne z najlepszych kont osobistych na rynku. Po spełnieniu niewygórowanych warunków, prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Oprócz tego, ofertę możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecanie konta możecie zdobyć dodatkowe 500 zł premii. Oczywiście polecony, który spełni warunki promocji również dostanie 100 zł bonusu. Na dodatek, możecie skorzystać z 3-miesięcznej lokaty mobilnej na 3% oraz konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,7% dla kwoty do 100.000 zł. Prawdopodobnie, po założeniu konta, będziecie mogli również skorzystać z promocji karty kredytowej VISA Impresja z voucherem do sklepów Empik o wartości 200 zł. 

 

 

Uczestnicy

Zgodnie z regulaminem, z promocji mogą skorzystać:

osoby, które nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz,  współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid.

Oznacza to, iż z promocji wykluczone są osoby, które po 1 kwietnia 2015 roku posiadały jakikolwiek produkt w Banku Millennium.  Jeśli chodzi o okres karencji, niestety nic się nie zmieniło w stosunku do poprzednich promocji banku.

W akcji nie mogą wziąć udziału także osoby, które przed dniem rozpoczęcia promocji zostały zarejestrowane przez bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu, a ich wniosek jest procesowany w trakcie trwania akcji. Mówiąc prościej, jeśli w ostatnich dniach składaliście wniosek na przykład o konto w Banku Millennium i jest on w trakcie przetwarzania, wówczas nie możecie skorzystać z promocji Agory.

Ponadto z akcji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz organizatora (spółki Agora). Szczegóły wykluczeń znajdziecie w regulaminie.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi Konta 360°, w tym z promocją „Zyskaj 360 zł – 4 edycja”.

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji w okresie od 16 listopada do 7 grudnia 2016 roku 9 grudnia 2016 roku. Podczas rejestracji wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz zaakceptować regulamin wraz ze zgodą na przetwarzanie danych przez organizatora (wystarczy zaznaczyć pierwsze okienko).

Tradycyjnie, złożenie wniosku z innego źródła (na przykład ze strony głównej banku) nie uprawnia Was do zdobycia bonusu. Jeżeli z waszego komputera, w promocji będzie się rejestrowało kilka osób, pamiętajcie, iż każda z nich musi zarejestrować się osobno na unikalny adres e-mail (pomiędzy poszczególnymi rejestracjami warto też wyczyścić cookies, użyć trybu incognito lub wykorzystać inną przeglądarkę).

Po zarejestrowaniu się na stronie promocji, na waszą skrzynkę mailową trafi wiadomość z potwierdzeniem założenia profilu oraz hasłem do logowania w aplikacji. Hasło posłuży do logowania w przyszłości, gdy będziecie uzupełniać dane do wypłaty premii. Natomiast w tym momencie zostaniecie zalogowani automatycznie. Teraz wystarczy, że złożycie wniosek o Konto 360° lub 360° Student z wykorzystaniem linku udostępnionego na stronie promocji, klik Przejdź do strony banku.

Wniosek o konto należy złożyć do 7 grudnia 2016 roku 9 grudnia 2016 roku, zaś sama umowa o konto i kartę powinna być zawarta do 13 grudnia 2016 roku 15 grudnia 2016 roku.

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na:

  • przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku, a także jednostek z nim powiązanych lub współpracujących,
  • ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie niezbędnym do wypłacenia premii.

 

Umowę dostarczy Wam kurier (razem z kartą debetową), ewentualnie możecie wybrać opcję z podpisaniem umowy w oddziale. Pamiętajcie jednak, aby pracownik nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online 🙂

 

Warunki uzyskania 100 zł premii

Gdy wasze konto będzie już aktywne wystarczy, że w styczniu oraz lutym 2017 roku zasilicie je kwotą co najmniej 1000 zł oraz wykonacie minimum jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy). Płatności należy wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych z wykorzystaniem karty debetowej VISA lub aplikacji BLIK.

 

„Polecaj konto i zarabiaj” – do 500 zł premii dodatkowej w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Oprócz bonusu za założenie konta, dodatkowe dochody możecie uzyskać w ramach programu poleceń. Bawiąc się w bankiera, otrzymacie 50 zł za skuteczne polecenie oferty swoim bliskim. Poleceni natomiast będą mogli zdobyć bonus wynoszący 100 zł w zamian za założenie konta i spełnienie warunków promocji. Dzięki temu zarabiacie zarówno Wy, jak i wasi znajomi. Co ciekawe, wasi bliscy mogą polecać konto kolejnym osobom (polecony może być również polecającym). Maksymalnie możecie polecić ofertę 10 osobom, co daje sumaryczną wartość 500 zł premii dodatkowej. Aby móc polecać w ramach programu oraz uzyskać prawo do wypłaty premii dodatkowej, należy spełnić warunki do wypłaty premii głównej (założenie konta i zapewnienie wpływów oraz transakcji).

Aby zostać polecającym należy wygenerować kod poleceń w aplikacji na dedykowanej stronie promocji (ta sama, na której się rejestrujecie w akcji). 

Poleconymi mogą być osoby, które spełniają warunki bycia nowym klientem (patrz śródtytuł „Uczestnicy”). Aby wziąć udział w akcji, poleceni podczas rejestracji na stronie promocji wpisują dodatkowo kod, przekazany od osoby polecającej.

Wygenerowanie oraz wykorzystanie kodu musi nastąpić do 7 grudnia 2016 roku 9 grudnia 2016 roku.

 

Wypłata bonusu oraz premii dodatkowej

Finalizacją akcji będzie powiadomienie Was o otrzymaniu prawa do wypłaty premii oraz premii dodatkowej. Stosownego maila od organizatora otrzymacie do dnia 20 marca 2017 roku.

Następnie do 24 marca 2017 roku będziecie musieli zalogować się na stronie promocji (link będzie podany w mailu) w celu uzupełnienia danych do wypłaty premii (podstawowe dane do zrealizowania przelewu).

Premia główna wraz z premią dodatkową zostanie wypłacona w terminie do dnia 31 marca 2017 roku jednym przelewem na wasze Konto 360º lub Konto 360º Student. Premie zwolnione są z opodatkowania. 

Oczywiście, co najmniej do dnia wypłaty premii należy utrzymywać aktywne konto. Później możecie z nim zrobić, co tylko się Wam podoba. Co ciekawe, Bank Millennium udostępnia możliwość zamknięcia konta bez wychodzenia z domu. Możecie tego dokonać poprzez system Millenet lub podczas rozmowy z konsultantem.

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu „Moje Konto 360º w Banku Millennium”.

 

Kalendarium promocji:

  • Od 16 listopada do 7 9 grudnia 2016 – rejestrujecie się w promocji

  • Do 7 9 grudnia 2016 – składacie wniosek o konto

  • Do 13 15 grudnia 2016 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

  • Styczeń 2017 – zapewniacie zasilenie konta na 1000 zł oraz 1 płatność

  • Luty 2017 – zapewniacie zasilenie konta na 1000 zł oraz 1 płatność

  • Do 20 marca 2017 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych

  • Do 24 marca 2017 – wypełniacie dane do wypłaty premii

  • Do 31 marca 2017 – bonus ląduje na waszych kontach 🙂

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową.

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje w przypadku zapewnienia minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto i co najmniej 1 płatności kartą na dowolną kwotę w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, wystarczy zapewnić 1 płatność kartą na dowolną kwotę.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, obowiązują opłaty zgodnie z cennikiem opłat i prowizji oraz cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, płatne bankomaty obcych banków oraz za granicą). Uważny czytelnik z pewnością zwrócił uwagę na fakt, iż spełnienie warunków promocji do wypłaty premii, jednocześnie uprawnia do zwolnienia z opłat za konto i kartę. Zasady są proste, jeśli spełnicie warunki promocji – bank płaci Wam. W przeciwnym wypadku to Wy płacicie bankowi 🙂

Przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”. Po tym okresie opłata za pakiet to 4,98 zł miesięcznie. Pakiet ten jest klasycznym assistance, które zapewni Wam spokój w przypadku potrzeby skorzystania z pomocy medycznej lub technicznej. Sami zdecydujecie, czy chcecie wypróbować pakiet, czy też rezygnujecie z niego już podczas składania wniosku. Szczegóły pakietu pod linkiem.

 

Lokata mobilna

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z bardzo dobrej lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,75% lub 3% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł.

 

Konto oszczędnościowe

Ponadto nowi klienci mogą założyć konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można ulokować na rachunku to przedział 1000 – 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,9%. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

 

Karta kredytowa Impresja + 200 zł premii

Jeśli zdecydujecie się na otwarcie Konta 360º, możecie również skorzystać z promocji przygotowanej dla osób, które wyrobią kartę kredytową MasterCard Impresja za pośrednictwem systemu Millenet. Bonus wypłacany jest w formie vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Atutem oferty jest fakt, iż w zasadzie voucher wydawany jest za samo przyznanie karty. Dodatkowym bonusem jest zwrot 5% wartości transakcji wykonanych kartą w wybranych sklepach, do 760 zł rocznie. Karta wydawana jest bezpłatnie, zaś miesięczna opłata wynosi 0 zł w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Sprawdź szczegóły promocji karty kredytowej Impresja.

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz 100 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

 

Konto z Lwem w banku ING z 150 zł premii

Nawet 600 zł premii od Idea Banku dla przedsiębiorców

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do mall.pl

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl

Bonus 100 zł za otwarcie konta Inteligo

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów