Bank Millennium: Konto 360° lub 360° Student z premią do 360 zł w formie moneyback

gal1

Millennium Bank po raz trzeci już organizuje promocję, w której w zamian za aktywne korzystanie z karty debetowej oraz aplikacji BLIK możecie otrzymać do 360 zł premii. Bonus wypłacany jest w postaci moneyback'u w wysokości 2% od transakcji kartą debetową oraz 5% od transakcji typu BLIK. Po spełnieniu niezbyt wyśrubowanych warunków rachunek oraz karta są bezpłatne. Dodatkowo każdy z Was będzie mógł otworzyć dobrze oprocentowaną (jak na obecne realia) lokatę mobilną na 3,25%. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział od 500 zł do 10.000 zł. 

 

 

Kto może zostać uczestnikiem 

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie od 1.04.2015 roku do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji, czyli do 15.05.2016 r. nie były stroną umowy, na mocy której bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub konto techniczne (rachunek techniczny).

Jeżeli nie posiadaliście w ogóle konta w Millennium Banku lub byliście jego klientami, ale w porę zamknęliście konto, wówczas śmiało możecie skorzystać z promocji. 

 

Jak zdobyć premię

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana po spełnieniu łącznie następujących warunków:

a) zaksięgowanie na koncie w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej płatności kartą, 

b) w przypadku Konta 360º zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na konto w kwocie nie niższej niż 1000 PLN, 

c) zalogowania się do aplikacji mobilnej banku

Nowy klient, który zdecyduje się otworzyć Konto 360º lub Konto 360º Student może otrzymać do 360 zł premii z tytułu zwrotu za płatności kartą debetową oraz poprzez aplikację BLIK. Promocja trwa przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Zwrot jest liczony następująco:

  • 2% zwrotu za płatności kartą do konta – do 30 zł miesięcznie;

  • 5% zwrotu za płatności BLIK – do 30 zł miesięcznie.

 

Do płatności bezgotówkowych zaliczają się tradycyjne płatności w punktach handlowo usługowych, jak i te wykonywane przez Internet.

Wniosek o konto możecie złożyć w dniach od 16 maja 2016 do 4 lipca 2016 roku.

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta

0 zł zł za kartę do konta

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje w przypadku zapewnienia minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto i minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360 Student (dla osób w wieku 18–26 lat) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, obowiązują opłaty w TOiP oraz Cenniku usług kartowych.

Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 3,99 zł miesięcznie. Jeżeli nie chcecie z niego korzystać, można je dezaktywować na infolinii lub w oddziale.
Przez pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”. Po tym okresie opłata za pakiet to 4,99 zł. Wybierając Konto 360° i posiadając ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny, nawet przez 12 miesięcy możesz bezpłatnie korzystać z pomocy fachowców. Możesz skorzystać aż z 7 interwencji w roku. Wystarczy kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym.

 

Jak otworzyć konto w praktyce

Konto możecie otworzyć w pełni online poprzez przelew weryfikacyjny z waszego obecnego banku. W tym celu należy złożyć wniosek internetowy oraz dokonać przelewu inicjującego na kwotę wskazaną przez bank (na przykład 1 zł). W przelewie zwrotnym bank odda Wam przelane wcześniej środki, zaś w tytule zawrze login do nowo otwartego konta. Ewentualnie dokumenty wraz z umowa mogą być dostarczone poprzez kuriera.

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, oraz nie odwołają tych zgód w okresie promocji.

 

Lokata mobilna

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z bardzo dobrej Lokaty mobilnej oprocentowanej na 3,25% w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł.

 

Konto oszczędnościowe

Ponadto nowi klienci mogą założyć konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 1000 – 100 000 zł.

Opodatkowanie premii

Uzyskana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

Tradycyjnie, po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


 

 

 

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów