fbpx

Bank Millennium: Konto 360° Junior w rekordowej promocji z 280 zł bonusu! + 600 zł premii dla rodzica

Trwa do:
30 października 2024
Dostępność wniosków
30.000

Uwaga, wchodzimy na nowy poziom promocji rachunków dla niepełnoletnich użytkowników. Tak wysokiego bonusu w tej kategorii produktu nie było jeszcze nigdy wcześniej. Przed Wami kolejna odsłona promocji Konta 360° Junior, w której udział mogą wziąć osoby w wieku 0-17 lat. Do zdobycia jest aż 280 zł rekordowej premii na start w postaci kart podarunkowych Goodie (200 zł) oraz Empik (80 zł)! Promocja stanowi dobre uzupełnienie akcji promującej konto Millennium 360°, w ramach której odbierzecie aż 600 zł premii gotówkowej (nie trzeba być do tego rodzicem/opiekunem dziecka – to promocja dla wszystkich pełnoletnich osób 😉 ).

Bank Millennium – Konto Junior

Konto 360° Junior dostępne jest dla dzieci i niepełnoletnich nastolatków (bez dolnej granicy wieku). Oficjalnym przedstawicielem w promocji jest oczywiście prawny opiekun dziecka, który powinien posiadać w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową. Opiekun powinien ponadto podać w bankowości internetowej polski numer telefonu, na który trafiają hasła SMS. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód marketingowych, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Z promocji wykluczone są osoby, które już wcześniej posiadały w Banku Millennium Konto 360° Junior (chodzi tu oczywiście o dzieci).

Nie macie jeszcze konta Millennium 360°? Załóżcie je, odbierając przy okazji 600 zł premii w promocji na start i pozwólcie zarobić 280 zł premii również swojemu dziecku 😉

Jeśli macie więcej niż jedno dziecko, które kwalifikuje się do promocji, możecie otworzyć każdemu po jednym koncie i odebrać wielokrotność premii.

Zasady promocji

Konto 360° Junior wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Umowę należy podpisać w terminie do 30 października 2024 roku, a następnie w okresie do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy zasilić je kwotą 200 zł.

Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 7 lat, należy oprócz zasilenia konta, aktywować aplikację mobilną (i co najmniej raz zalogować się do niej) oraz wykonać co najmniej 3 płatności kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKiem (także w okresie do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy). Kwota płatności jest dowolna. Oczywiście wymienione czynności dotyczą Konta Junior.

Za powyższe czynności otrzymacie premię o wartości 150 zł w formie e-karty podarunkowej Goodie.

Jeśli jednak, jako rodzice lub prawni opiekunowie, w okresie od 1 lipca do 30 października 2024 roku zawnioskujecie za pośrednictwem bankowości elektronicznej o wypłatę świadczenia Dobry Start (tak zwane 300+), wartość karty podarunkowej zwiększy się do 200 zł!

Mało tego! Do pierwszych 900 otwartych kont bank przypisze dodatkowy bonus w postaci karty podarunkowej o wartości 80 zł do wykorzystania na zakupy w Empiku! Jedyny warunek konieczny do otrzymania tej premii to „zmieszczenie się” we wspomnianym limicie oraz podpisanie umowy o konto w terminie do 31 lipca 2024 roku.

Wydanie nagrody – voucher Goodie oraz karta podarunkowa Empik

Voucher Goodie zostanie przekazany w terminie do 31 grudnia 2024 roku pod warunkiem zachowania aktywnego konta i aktywnych zgód marketingowych do tego czasu. Bank przekaże Wam drogą SMS-ową kod, który następnie należy aktywować w aplikacji Goodie.

W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, jeśli jeszcze z niej nie korzystacie.

Czas na aktywację kodu to 60 dni od momentu jego otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 200 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay. Kartę możecie też użyć w dowolnym sklepie internetowym. Posiada ona standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV). Więcej informacji o zasadach użytkowania kart Goodie znajdziecie w dedykowanym regulaminie. Przykładowo ja swoją kartą Goodie kupiłem kartę podarunkową Allegro.

Voucher do wykorzystania w sklepach Empik trafi SMS-em na numer telefonu rodzica w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (z zastrzeżeniem, że konta otwarte w czerwcu 2024 roku otrzymają nagrodę najpóźniej do końca sierpnia 2024 roku). Voucher możecie zrealizować zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych tej sieci. Będzie ważny w terminie do 30 października 2024 roku. Więcej na ten temat znajdziecie w regulaminie kart prezentowych Empik.280 zł premii w formie karty Goodie!

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji Konta Junior.

Konto 360° Junior – szczegóły

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe.

Dla dziecka w wieku do ukończenia 7 lat nie wydaje się karty debetowej, dziecko nie może też korzystać z BLIKA i płatności telefonem.

W przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, wydanie karty debetowej kosztuje 15 zł. Obsługa karty kosztuje 0 zł bez spełniania dodatkowych warunków. Również wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe.

W przypadku dzieci w wieku od 13. do 17. roku życia, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Obsługa karty jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą kosztować od 0 zł do 5 zł zgodnie z dokumentem dotyczącym opłat.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów