Bank Millennium: 200 zł premii w promocji karty kredytowej oraz 760 zł zwrotu za wybrane zakupy + 200 zł premii na start w promocji Konta 360º

Ruszyła kolejna edycja promocji karty kredytowej Banku Millennium, będąca świetnym uzupełnieniem akcji promującej Konto 360º. Zakładając rachunek osobisty, a następnie kartę kredytową zapewnicie sobie zestaw 200 zł + 200 zł premii. Do tego dochodzi nawet 760 zł moneyback wypłacanego jako 5% zwrotu od zakupów dokonanych kartą kredytową u wybranych partnerów. Zwroty dotyczą kart Impresja oraz Alfa. Dodatkowym smaczkiem promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Dzięki temu bonus odbierzecie bezkosztowo! Akcja z premią skierowana jest do posiadaczy konta w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, na początek zapoznajcie się z artykułem w którym opowiadam, jak zdobyć 200 zł łatwej premii na start.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Co do kwestii okresu karencji, Bank Millennium z edycji na edycję jest konsekwentny. Otóż z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2017 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

 

Zasady promocji

Promocja potrwa do 31 marca 2020 roku lub do wyczerpania puli 10.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Wniosek o kartę należy złożyć w placówce, na infolinii, w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi się Wam taki oto baner promocyjny:

 

 

Do wyboru macie następujące karty:

  • Mastercard Impresja,
  • VISA Impresja,
  • VISA Alfa.

 

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Pamiętajcie, iż minimalny limit kredytowy biorący udział w promocji to 3000 z. Czym jest limit dowiecie się z mojego autorskiego poradnika „Jak działa karta kredytowa”.

 

Warunki promocji

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM o łącznej wartości 200 zł w każdym z trzech wymienionych okresów (w każdym z osobna):

 

  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w lutym 2020 roku:

– od momentu aktywacji karty do 31 marca 2020 roku, w kwietniu 2020 roku oraz w maju 2020 roku.

 

  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w marcu 2020 roku:

– od momentu aktywacji karty do 30 kwietnia 2020 roku, w maju 2020 roku oraz w czerwcu 2020 roku.

 

 

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 600 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

 

Wypłata premii

Premia o wartości 200 zł zostanie wypłacona odpowiednio do końca czerwca lub do końca lipca 2020 roku, w zależności od miesiąca, w którym wasza karta zostanie wydana. W ten sposób zostanie zredukowane aktualne zadłużenie na karcie lub utworzy się nadwyżka, którą będziecie mogli wydać w sklepie lub innym punkcie handlowo-usługowym. W dniu wydania nagród, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Zyskaj z kartą kredytową Millennium”.

 

 

 

 

Karty kredytowe Banku Millennium

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

 

Karty Impresja oraz Alfa zapewniają 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 760 zł (bez limitu miesięcznego).

 

Partnerzy dla karty Impresja:

  • Apart, Baldinini, Bershka, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home oraz w sklepach Carrefour choć na nieco innych zasadach.

 

Partnerzy dla karty Alfa:

  • Apart, Cinema City, Empik, Inter Cars, Leroy Merlin, Sephora, Travelplanet.pl.

 

Gdzie jeszcze można zdobyć premię w promocji karty kredytowej

Nie da się ukryć, iż pod względem wartości nagród, promocje kart kredytowych są najhojniejsze. W związku z tym poniżej prezentuję, gdzie jeszcze możecie uzyskać dodatkowe dochody z kartą kredytową:

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów