fbpx

Bank Millennium: karta kredytowa z 300 zł premii na start, 50 zł moneyback miesięcznie oraz 12-miesięczne zwolnienie z opłat + 600 zł w promocji konta osobistego

Trwa do:
30 września 2024
Dostępność wniosków
20.000

Karta kredytowa Banku Millennium dostępna jest ponownie w doskonałej promocji, będącej świetnym uzupełnieniem akcji promującej konto Millennium 360º z 600 zł premii gotówkowej. Bank po raz kolejny proponuje 300 zł premii w formie karty podarunkowej do wykorzystania na zakupy w Biedronce. Taki bonus możecie potraktować w zasadzie na równi z gotówką – w końcu zakupy spożywcze robi każdy z nas i nie da się tego uniknąć. Podsumowując – zakładając rachunek osobisty, a następnie wyrabiając kartę kredytową, zapewnicie sobie zestaw 600 zł + 300 zł premii. Do tego dochodzi nawet 50 zł miesięcznego zwrotu od zakupów wykonanych kartą kredytową Millennium Impresja u wybranych partnerów (5% od każdej takiej transakcji). Dodatkowym smaczkiem promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Dzięki temu bonus odbierzecie bezkosztowo! Zarówno konto, jak i kartę wyrobicie bez wychodzenia z domu!

Kto może zostać uczestnikiem promocji karty kredytowej?

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2021 roku posiadali którąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową?

Promocja potrwa w terminie do 30 września 2024 roku lub do wyczerpania puli 20.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Możecie to zrobić po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa.

Akcja z premią skierowana jest do aktualnych lub nowych posiadaczy konta osobistego w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, na początek zapoznajcie się z artykułem, w którym opowiadam, jak zdobyć aż 600 zł łatwej premii na start.

Do wyboru macie następujące karty:

  • Millennium Visa Impresja,
  • Millennium Visa Gold.

Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon, dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Po złożeniu wniosku bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Jeśli nigdy wcześniej nie posiadaliście karty kredytowej, zachęcam Was do zapoznania się z moim poradnikiem Jak działa karta kredytowa?.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 54 zł.

Warunki promocji z 300 zł premii do Biedronki


Po aktywacji karty należy spełnić następujące warunki:

  • W terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po złożeniu wniosku o kartę kredytową: co najmniej 1 raz zalogujcie się do aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej oraz wykonajcie transakcje bezgotówkowe kartą kredytową na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. W poczet warunku płatności wliczają się zarówno transakcje wykonane w miesiącu wyrobienia karty, jak i w miesiącu kolejnym.

W ten oto sposób otrzymacie 100 zł bonusu w formie karty podarunkowej do Biedronki. Następnie, żeby zdobyć drugą kartę podarunkową o wartości 200 zł:

  • Do końca drugiego, trzeciego i czwartego miesiąca następującego po złożeniu wniosku: wykonajcie za pomocą karty kredytowej transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 1000 zł (w każdym miesiącu z osobna).

Jeśli nie spełnicie warunku w którymkolwiek z miesięcy, nie otrzymacie karty podarunkowej o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Biedronka.

Przykładowo: jeśli wniosek o kartę kredytową złożycie w lipcu 2024 roku, logowanie do aplikacji/bankowości online wykonajcie w terminie do końca sierpnia 2024 roku. Warunek płatności spełniajcie zaś w terminach do końca sierpnia 2024 roku (otrzymacie za to 100 zł premii w formie karty podarunkowej), a następnie do końca września, października i listopada 2024 roku (otrzymacie za to 200 zł premii w formie karty podarunkowej).

Dla lepszego zobrazowania zasad promocji wklejam tabelę zawartą w regulaminie. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie jasne 😉


Karta kredytowa Millennium – zasady promocji

Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Wykluczone są jedynie transakcje zwrócone i anulowane oraz wykonane za pomocą karty dodatkowej wydanej do karty głównej.

Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Wydanie nagród w ramach promocji

Premie w postaci SMS-owych e-kodów o wartości do 300 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka będą wydawane we wskazanych wcześniej miesiącach (w tabeli znajdują się daty wydania bonusów, w zależności od miesiąca, w którym zawnioskujecie o kartę).

W dniu wydania nagrody, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Musicie również utrzymać aktywne zgody handlowo-marketingowe, o których była mowa wcześniej. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Jak wykorzystać nagrodę?

Aby wykorzystać otrzymane e-kody do Biedronki, należy okazać je kasjerowi/kasjerce lub zastosować w kasie samoobsługowej. Z nagrody można korzystać wielokrotnie, aż do wyzerowania salda. Pozostałą kwotę do wykorzystania możecie sprawdzić na stronie internetowej Biedronki.

Kody są ważne bezterminowo.

Więcej informacji o e-kodach do wykorzystania w Biedronce znajdziecie w dedykowanym regulaminie.

Karty kredytowe Millennium – szczegóły

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od kolejnego pełnego miesiąca po wydaniu karty. Samo otrzymanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Możecie otrzymać maksymalnie 50 zł miesięcznie. Zwrot nalicza się automatycznie – odpowiednia kwota zostaje po prostu doliczona do rachunku karty na początku kolejnego miesiąca (może więc zwiększyć saldo na koncie lub częściowo spłacić zadłużenie).

Zwrot nie zostaje naliczony w przypadku transakcji BLIK oraz zwróconych czy anulowanych płatności kartą. Jeśli otrzymacie moneyback, a następnie zwrócicie towar, bank odliczy zwrot od kolejnej premii w następnym miesiącu lub odbierze równowartość z salda karty kredytowej.

RRSO Karty kredytowej Impresja poza okresem bezodsetkowym to 23,10%. Okres bezodsetkowy wynosi maksymalnie 51 dni – spłacając zobowiązania na czas, nie poniesiecie żadnych kosztów związanych z wykorzystaniem limitu. Więcej na ten temat przeczytacie w poradniku: Jak działa karta kredytowa?.

Więcej na temat funkcjonowania programu moneyback w tym regulaminie. Partnerzy dla karty Impresja znajdują się poniżej.

Partnerzy z 5% zwrotu za zakupy!

Karta kredytowa Millennium Visa Gold (poza okresem bezodsetkowym RRSO 23,37%) prezentuje się bardzo okazale, a przy okazji zapewnia: 

  • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
  • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – obejmujący ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy assistance, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego i ubezpieczenie OC,
  • wysoki limit kredytowy – nawet 50.000 zł i okres bezodsetkowy do 51 dni.

Płatności walutowe kartą kredytową bez marży!

Karty kredytowe banku Millennium (zarówno Impresja, jak i karta kredytowa Gold) zapewniają także tanie płatności w obcych walutach – bez marży banku do limitu kwoty 5000 zł miesięcznie (później 2% wartości wymiany). Przewalutowania po kursie Visa to najtańsza opcja, którą do tej pory oferowały głównie zagraniczne fintechy.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów