fbpx

Bank Millennium: 400 zł łatwej premii w ramach promocji rachunku firmowego Konto Mój Biznes

Bank Millennium kontynuuje świetną promocję konta firmowego Mój Biznes! Mało tego, w obecnej edycji wartość premii została podwyższona o 100 zł, dzięki czemu na start otrzymacie aż 400 zł. Zasady promocji Konta Mój Biznes są bardzo proste. Aby uzyskać bonus wysokości 300 zł wystarczy wykonać 3 płatności na rzecz ZUS-u oraz zapewnić trzy wpływy zewnętrzne na konto firmowe. Kolejne 100 zł trafi do Was po skorzystaniu z oferty terminala płatniczego. Sam rachunek wraz z kartą płatniczą może być w pełni darmowy po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Do tego w pakiecie otrzymujecie za darmo 20 przelewów zewnętrznych oraz wypłaty z bankomatów należących do Banku Millennium.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Inne formy prawne niestety nie wchodzą w grę.

Oprócz tego bank stosuje dwa wykluczenia. Pierwsze jest dość standardowe, ponieważ z akcji wykluczone są osoby, które są lub były stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub którejkolwiek ze spółek grupy Banku Millennium jako przedsiębiorca. Posiadając konto osobiste lub jakikolwiek inny produkt przeznaczony dla osób indywidualnych śmiało możecie skorzystać z niniejszej promocji. Ba, możecie najpierw otworzyć konto osobiste z premią w programie poleceń Lubię to polecam, by później w systemie Millenet wyklikać konto firmowe.

 

Co do drugiego wykluczenia, bank ewidentnie nie przepada za osobami nielojalnymi, ponieważ z akcji konta firmowego wykluczone są osoby, które otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez bank lub inny podmiot (mówiąc prościej: w promocji z premią), a następnie rozwiązały, wypowiedziały lub odstąpiły od umów dotyczących tych kont. W takim przypadku oczywiście możecie założyć konto firmowe, ale już bez premii startowej.

 

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o Konto Mój Biznes dostępny jest z poziomu bankowości elektronicznej (zakładka Oferta, sekcja Konta, a następnie Nowe konto firmowe). Aby uzyskać do niej dostęp, należy najpierw posiadać konto osobiste. To zaś możecie otworzyć w programie poleceń, gdzie do zdobycia jest do 90 zł premii

 

 

 

 

Zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek o konto firmowe, pamiętajcie, aby zweryfikować, czy macie wyrażone zgody na:

  • przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium,
  • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
  • otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

 

Ponadto wyrażonych zgód nie należy odwoływać do momentu wypłaty premii, czyli do 30 kwietnia 2020 roku. Na złożenie wniosku macie czas od 6 listopada 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku. Limit wniosków w promocji wynosi 2000 sztuk.

 

Warunki uzyskania 300 zł premii

Waszym głównym zadaniem będzie:

  • wykonanie przelewu do ZUS-u na kwotę minimum 250 zł,
  • zapewnienie wpływów na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.

 

Wymienione warunki należy spełnić w ciągu trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, a konkretnie w styczniu 2020 roku, w lutym 2020 roku oraz w marcu 2020 roku. Jeśli nie spełnicie warunków w danym miesiącu, po prostu otrzymacie premię niższą o 100 zł za każdy miesiąc, w którym „nie odrobiliście pracy domowej” 🙂

Wpływy na konto muszą pochodzić spoza Banku Millennium. Zatem przelew z waszego konta osobistego lub firmowego, prowadzonego przez inny bank, bezproblemowo zapewni spełnienie warunków promocji. Jako, że kwota przelewu do ZUS-u została ustalona na 250 zł, z promocji mogą skorzystać nawet opłacający tak zwany Mały ZUS.

 

100 zł ekstra za skorzystanie z terminala płatniczego

To jeszcze nie wszystko. Oprócz premii bazowej, dodatkowe 100 zł możecie zdobyć, jeśli zawrzecie w oddziale trójstronną umowę współpracy z Bankiem Millennium oraz PayTel w zakresie najmu terminala płatniczego do obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi. 

Po zainstalowaniu terminala waszym głównym zadaniem będzie zapewnienie wpływów zewnętrznych w wysokości minimum 1000 zł z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi, na podstawie umowy o współpracy. 

 

Powyższe warunki należy spełnić od 6 listopada 2019 roku do 30 marca 2020 roku. Oczywiście, jeśli nie macie zamiaru korzystać w swoim biznesie w oferty terminala, możecie poprzestać na samej premii bazowej.

 

Premia zostanie wypłacona do 30 kwietnia 2020 roku. Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „400 zł dla Twojej firmy”.

 

Opodatkowanie

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi.

 

Szczegóły Konta Mój Biznes

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 15 zł,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
  • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium.

 

Bank Millennium docenia również start-upy, ponieważ przez 12 pierwszych miesięcy nie pobiera opłat za prowadzenie konta od firm działających na rynku krócej niż 12 miesięcy.

Opłata miesięczna za prowadzenie rachunku Konto Mój Biznes dla klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej wynosi 0 zł przez pierwszych 12 miesięcy od otwarcia rachunku.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów