Bank Millennium: 300 zł premii w promocji karty kredytowej, do 600 zł zwrotu za zakupy oraz 360 zł w promocji konta

Trwa do:
9 stycznia 2022
Dostępność wniosków
20000

Ruszyła kolejna edycja promocji karty kredytowej Banku Millennium, będąca świetnym uzupełnieniem akcji promującej Konto 360º z 360 zł premii lub programu poleceń z 100 zł bonusu. Tym razem bank zapewnia 300 zł premii „wypłacanej” w formie voucheru do wykorzystania w sklepach Biedronka. Na szczęście popularna „Biedra” dostępna jest niemal na każdym rogu, zatem przyznany bonus można traktować prawie na równi z gotówką. Zatem zakładając rachunek osobisty, a następnie kartę kredytową zapewnicie sobie zestaw 360 zł + 300 zł premii. Do tego dochodzi nawet 600 zł moneyback wypłacanego jako 5% zwrotu od zakupów dokonanych u wybranych partnerów kartą kredytową Impresja. Dodatkowym smaczkiem promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Dzięki temu bonus odbierzecie bezkosztowo! Zarówno konto, jak i kartę wyrobicie bez wychodzenia z domu! Aaa i byłbym zapomniał. Bank nareszcie skrócił okres karencji i to od razu o pełny rok. Dzięki temu jeszcze więcej osób załapie się na solidny bonus.

Kto może zostać uczestnikiem promocji karty kredytowej?

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2020 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową?

Promocja potrwa do 9 stycznia 2022 roku lub do wyczerpania puli 20.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Jednak to tak duża pula, iż raczej nie ma co się martwić jej wyczerpaniem. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny.

Co tu kryć, akcja z premią ewidentnie skierowana jest do posiadaczy konta w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, na początek zapoznajcie się z artykułem w którym opowiadam, jak zdobyć 360 zł łatwej premii na start lub 100 zł premii w programie Lubię to polecam (z krótszym okresem karencji).

Do wyboru macie następujące karty: Millennium VISA Impresja oraz Millennium VISA Gold.

Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon, dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Jeśli nigdy wcześniej nie posiadaliście karty kredytowej, zachęcam Was do zapoznania się z moim poradnikiem „Jak działa karta kredytowa?”.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł.

Warunki promocji z 300 zł premii

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM (w przypadku BLIKA musi być on powiązany z rachunkiem karty) o łącznej wartości 350 zł w każdym z sześciu wymienionych okresów (w każdym z osobna):

  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w październiku 2021 roku – listopad, grudzień 2021 roku oraz styczeń, luty, marzec i kwiecień 2022 roku,
  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w listopadzie 2021 roku – grudzień 2021 roku oraz styczeń, luty, marzec, kwiecień i maj 2022 roku,
  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w grudniu 2021 roku – styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj i czerwiec 2022 roku,
  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w styczniu 2022 roku – luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i lipiec 2022 roku.

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 2100 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Wydanie nagród w ramach promocji

Premie w postaci SMS-owych e-kodów do Biedronki o wartości 150 zł będą wydawane w dwóch turach (po pierwszych 3 miesiącach spełnienia warunków promocji oraz po kolejnych 3 miesiącach). Przykładowo, za transakcje wykonane od listopada 2021 roku do stycznia 2022 roku – nagrodę otrzymacie do końca lutego 2022 roku. Natomiast za transakcje wykonane od lutego do kwietnia 2022 roku – nagrodę otrzymacie do końca maja 2022 roku.

W dniu wydania nagrody, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Musicie również utrzymać aktywne zgody handlowo-marketingowe, o których była mowa wcześniej. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Jak wykorzystać nagrodę?

E-kod do Biedronki ważny jest przez okres 12 miesięcy od momentu jego dostarczenia. Aby móc zrealizować voucher należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, ale przed dokonaniem płatności za zakupy. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od pozostałej kwoty salda, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką).

Karty kredytowe VISA Millennium – szczegóły

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 600 zł (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Więcej na temat funkcjonowania programu moneyback w tym regulaminie. Partnerzy dla karty Impresja:

  • Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, InterCars.pl, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home.

Karta VISA Gold prezentuje się bardzo zapewniają natomiast: 

  • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
  • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – obejmujący ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy assistance, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego i ubezpieczenie OC.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów