Bank Millennium: 150 zł premii za założenie Konta 360º oraz do 200 zł w programie poleceń

Ruszyła kolejna duża promocja Banku Millennium z jeszcze wyższą premią na start. Zakładając Konto 360º lub Konto 360º Student otrzymacie łącznie 150 zł premii: 50 zł w formie gotówki oraz 100 zł w formie karty podarunkowej Rossmann. Promocja ma dodatkowo wbudowany program poleceń. Za skuteczne polecenie konta swojemu znajomemu otrzymacie 50 zł premii dodatkowej. Ofertę możecie polecić maksymalnie 4 osobom, co daje łącznie do 200 zł premii dodatkowej. Oczywiście polecony, który spełni warunki promocji również dostanie swoje 150 zł premii na start. Co do samego Konta 360°, należy stwierdzić iż jest to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Po spełnieniu niewygórowanych warunków (wpływ na 1000 zł oraz 1 transakcja bezgotówkowa kartą), prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Ponadto będziecie mogli skorzystać z 3-miesięcznej lokaty mobilnej na 2,5% w skali roku, konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł, promocji darmowego limitu w koncie (nawet 115 dni bez odsetek i prowizji) oraz pakietu assistance (przez pierwszy rok za darmo).

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji wykluczone są osoby, które po 1 kwietnia 2015 roku posiadały jakikolwiek produkt w Banku Millennium (czyli zarówno konto, kredyt, kartę kredytową itd.). Jeśli chodzi o okres karencji, niestety nic się nie zmieniło w stosunku do poprzednich promocji banku. Dobitnie potwierdza to zapis regulaminu:

Uczestnikami Akcji mogą być: osoby, które nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid;

 

W akcji nie mogą wziąć udziału także osoby, które przed dniem rozpoczęcia promocji zostały zarejestrowane przez bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu, a ich wniosek jest procesowany w trakcie trwania akcji. Mówiąc prościej, jeśli w ostatnich dniach składaliście na przykład wniosek o konto w Banku Millennium i jest on w trakcie przetwarzania, wówczas nie możecie skorzystać z niniejszej promocji. Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz organizatora (tym razem akcja współorganizowana jest z Agorą).

 

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 10 sierpnia 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku. Podczas rejestracji wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz zaakceptować regulamin wraz ze zgodą na przetwarzanie danych przez organizatora (wystarczy zaznaczyć pierwsze okienko). Do udziału w promocji nie ma potrzeby wpisywania kodu polecenia (no chyba, że otrzymaliście go od znajomego, więcej informacji na temat programu poleceń znajdziecie nieco niżej).

Tradycyjnie, złożenie wniosku z innego źródła (na przykład ze strony głównej banku) nie uprawnia Was do zdobycia bonusu. Jeżeli z waszego komputera, w promocji będzie się rejestrowało kilka osób, pamiętajcie, iż każda z nich musi zarejestrować się osobno na unikalny adres e-mail (pomiędzy poszczególnymi rejestracjami warto też wyczyścić cookies, użyć trybu incognito lub wykorzystać inną przeglądarkę).

Po zarejestrowaniu się na stronie promocji, na waszą skrzynkę mailową trafi wiadomość z potwierdzeniem założenia profilu oraz hasłem do logowania na stronie promocji. Hasło posłuży do logowania w przyszłości, gdy będziecie uzupełniać dane do wypłaty premii. Natomiast w tym momencie zostaniecie zalogowani automatycznie. Teraz wystarczy, że złożycie wniosek o Konto 360° lub 360° Student (wraz z kartą debetową VISA) z wykorzystaniem linku udostępnionego na stronie promocji, klik Przejdź do strony banku. Sam wniosek o konto jest dość prosty. Co do opcji dodatkowych, bank zaproponuje Wam Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez pierwszy rok, piszę o nim pod koniec artykułu) oraz Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, później 3,99 zł miesięcznie – raczej go nie rekomenduję).

 

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę:

  • na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, oraz nie odwołać tej zgody w okresie trwania Promocji oraz
  • na ujawnienie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do wypłacenia Uczestnikowi lub osobie polecającej Uczestnikowi Konto, od której Uczestnik uzyskał Kod, Premii lub Premii dodatkowej tj.: o spełnieniu lub niespełnieniu warunków uprawniających do otrzymania Premii lub Premii dodatkowej.

 

Wniosek o konto należy złożyć do ostatniego dnia promocji, czyli do 31 sierpnia 2017 roku. Umowę o konto i kartę VISA musicie natomiast zawrzeć do 4 września 2017 roku. Umowę dostarczy Wam kurier (razem z kartą debetową), ewentualnie możecie wybrać opcję z podpisaniem umowy w oddziale (karta zostanie dosłana listem w ciągu 5 dni). Pamiętajcie jednak, aby pracownik oddziału nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online. Co do dostarczenia umowy kurierem, spokojnie możecie składać wnioski nawet ostatniego dnia promocji. Otóż zaraz po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Nie wiem, jak Bank Millennium to robi, ale kurier może być u Was już na następny dzień po złożeniu wniosku (przetestowałem to w praktyce – działa). Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu.

 

Warunki uzyskania 50 zł premii oraz 100 zł do Rossmanna

Gdy wasze konto będzie już aktywne, spełnienie warunków promocji będzie bardzo proste. Wystarczy, że we wrześniu oraz październiku 2017 roku zapewnicie zasilenie konta na minimum 1000 zł oraz wykonacie co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą, bądź BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy)

Warto również dodać, iż transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wpływ na konto może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie.

 

„Polecaj konto i zarabiaj” – do 200 zł premii dodatkowej w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Oprócz bonusu za założenie konta, dodatkowe dochody możecie uzyskać w ramach programu poleceń. Za skuteczne polecenie oferty swoim bliskim otrzymacie 50 zł. Maksymalnie możecie polecić promocję 4 osobom, co daje sumaryczną wartość 200 zł premii dodatkowej. Poleceni natomiast będą mogli zdobyć bonus wynoszący 50 zł oraz 100 zł do Rossmanna w zamian za założenie konta i spełnienie warunków promocji. Dzięki temu zarabiacie zarówno Wy, jak i wasi znajomi. Co ważne, polecony może być również polecającym, dzięki czemu możecie stworzyć istny „łańcuszek poleceń”. Aby móc polecać w ramach programu oraz uzyskać prawo do wypłaty premii dodatkowej, należy spełnić warunki do wypłaty premii głównej (założenie konta i zapewnienie wpływów oraz transakcji).

Aby zostać polecającym należy wygenerować kod poleceń w aplikacji na dedykowanej stronie promocji (ta sama, na której rejestrujecie się w akcji). 

Poleconymi mogą być osoby, które spełniają warunki bycia nowym klientem (patrz śródtytuł „Uczestnicy”). Aby wziąć udział w akcji, poleceni podczas rejestracji na stronie promocji wpisują dodatkowo kod, przekazany od osoby polecającej.

Wygenerowanie oraz wykorzystanie kodu musi nastąpić do 31 sierpnia 2017 roku.

 

Wypłata bonusu oraz premii dodatkowej

Finalizacją akcji będzie powiadomienie Was o otrzymaniu prawa do wypłaty premii (gotówka + karta podarunkowa Rossmann) oraz premii dodatkowej. Stosownego maila od organizatora otrzymacie do dnia 20 listopada 2017 roku

Następnie do 30 listopada 2017 roku będziecie musieli zalogować się na stronie promocji (link będzie podany w mailu) w celu uzupełnienia danych do wypłaty premii (podstawowe dane do zrealizowania przelewu) oraz adresu do wysyłki karty podarunkowej Rossmann (zostanie wysłana listem). Premia główna wraz z premią dodatkową zostanie wypłacona w terminie do dnia 15 grudnia 2017 roku jednym przelewem na wasze Konto 360º lub Konto 360º Student. Premie zwolnione są z opodatkowania. 

Karta podarunkowa Rossmann ma charakter wielokrotnego użytku, można z niej korzystać aż do wykorzystania całego limitu przypisanego do karty. Okres ważności karty to 12 miesięcy. W przypadku zakupów przewyższających wartość salda na karcie, nadwyżkę możecie opłacić w tradycyjny sposób (gotówką lub kartą płatniczą).

W większości tego typu promocji, konto należy utrzymać aktywne co najmniej do dnia wypłaty premii. Tym razem bank stawia dodatkowy warunek: Konto nie może zostać zamknięte w okresie trwania Promocji ani w ciągu 7 dni od jej zakończenia. Dniem zakończenia promocji jest 15 grudnia 2017 roku, zatem konto należy utrzymać otwarte co najmniej do 22 grudnia 2017 roku. Później już możecie z nim zrobić, co Wam się tylko podoba (zostawić na dłużej lub po prostu zamknąć). Co ciekawe, Bank Millennium udostępnia możliwość zamknięcia konta bez wychodzenia z domu. Możecie to zrobić poprzez system Millenet lub podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na temat zamykania konta w Banku Millennium pisałem w artykule na temat akcji Money Mania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Konto 360º Banku Millennium pełne korzyści”.

 

Kalendarium promocji:

  • Od 10 sierpnia do 31 sierpnia 2017 – rejestrujecie się w promocji

  • Do 31 sierpnia 2017 – składacie wniosek o konto

  • Do 4 września 2017 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

  • Wrzesień 2017 – zapewniacie zasilenie konta na 1000 zł oraz 1 płatność

  • Październik 2017 – zapewniacie zasilenie konta na 1000 zł oraz 1 płatność

  • Do 20 listopada 2017 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych

  • Do 30 listopada 2017 – wypełniacie dane do wypłaty premii

  • Do 15 grudnia 2017 – bonus ląduje na waszych kontach 🙂

 

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku, wpłata we wpłatomacie lub w placówce banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna. Pierwszy (cząstkowy) miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

„Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest konto oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,7% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 92 dni (promocja podwyższonego oprocentowania dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku (posiadający konto krócej niż 90 dni) mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez pierwsze 45 dni nie zapłacicie odsetek od wygenerowanego debetu. W kolejnych miesiącach będziecie mogli skorzystać z darmowego limitu przez 7 dni w miesiącu. Łącznie daje to nawet 115 dni darmowego kredytu w ciągu. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w artykule.

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów