Bank Millennium: 2,7% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 200.000 zł oraz 90 zł dla nowych klientów w programie poleceń

Bank Millennium przedstawił najnowszą ofertę oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit. Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci będą mogli ulokować nawet 200.000 zł na 2,7% w skali roku. Trzeba przyznać, że jak na dzisiejsze standardy, zaproponowane oprocentowanie robi wrażenie. Nowi klienci Banku Millennium mogą dodatkowo zdobyć jeden z bonusów w zamian za założenie konta w ramach programu poleceń. Do wyboru macie 4 bilety do kina, bon 80 zł na empik.com, lokatę na 4% w skali roku lub do 90 zł premii w formie 10% moneyback od transakcji kartą lub BLIKIEM.

 

 

Konto oszczędnościowe Profit – VI edycja promocji

Jak się pewnie domyślacie, preferencyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków, które będą stanowić dopływ świeżego kapitału do Banku Millennium. Bank weryfikuje saldo bazowe (czyli sumę wszystkich zgromadzonych środków na koncie osobistym, lokatach i koncie oszczędnościowym) w dniu 13 stycznia 2018 roku. Wszystkie środki wpłacone ponad tę kwotę w dniach od 14 stycznia 2018 roku do 10 marca 2018 roku pracować będą na 2,7% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł oraz na 1,5% w skali roku dla nadwyżki ponad 200.000 zł. Oczywiście dla osób, które dopiero co założą konto, całość środków będzie stanowić „nowe środki”. Promocyjne oprocentowanie obowiązywać będzie przez 92 dni liczone od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na konto oszczędnościowe Profit w okresie promocji.

Jeśli korzystacie obecnie z wcześniejszej promocji „nowe środki na koncie oszczędnościowym Profit”, pamiętajcie, iż:

3. Można korzystać tylko z jednej Promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie.
4. W przypadku niezachowania ust. 3 i wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit, której okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego zakończy się najpóźniej 9 marca 2018 r., Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach edycji 6 Promocji rozpocznie się dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji.

Oprocentowanie dla dotychczasowych środków obowiązuje zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Więcej na temat VI edycji promocji „nowe środki na koncie oszczędnościowym Profit” w regulaminie.

 

Kto może założyć konto z polecenia

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających założenie konta, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Ponadto wykluczenie dotyczy posiadania każdego innego produktu wBanku Millennium, przykładowo karty przedpłaconej pre-paid, czy też karty kredytowej.

Aby przystąpić do promocji należy złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student (wraz z podaniem kodu polecenia), wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzymać je w okresie trwania programu, zaakceptować regulamin oraz zarejestrować się w programie. Wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od osoby, która posiada konto w Banku Millennium i rzecz jasna przystąpiła do programu poleceń. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. 

 

Jeśli nie masz kodu polecenia – napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt 🙂

 

Warunki promocji

Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto. Do wyboru macie następujące nagrody:

  • 4 bilety do kina Helios lub Multikino,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł na empik.com
  • 10% moneyback od transakcji kartą oraz BLIKIEM (maksymalnie 90 zł w ciągu 3 miesięcy),
  • 3-miesięczna lokata na 4% w skali roku dla kwoty 500 zł – 10.000 zł.

Wyboru nagrody można dokonać w Millenet, aplikacji mobilnej, w placówce banku, a także za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu.

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą do konta w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i uwolnicie się od opłat. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku, wpłata we wpłatomacie lub w placówce banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna. Pierwszy (cząstkowy) miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową. Pamiętajcie tylko o wpływach w styczniu i lutym. Dzięki nim uzyskacie prawo do otrzymania premii.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

„Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów