fbpx

Bank Millennium: nawet 2500 zł premii w promocji Konta Mój Biznes i brak opłat przez 24 miesiące

Trwa do:
31 marca 2023
Dostępność wniosków
10.000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Bank Millennium, w kolejnej edycji swojej promocji, proponuje aż 2500 zł bonusu dla przedsiębiorców! Premia podzielona jest na kilka części. Otrzymacie do 500 zł zwrotu za przelewy na rzecz ZUS, do 500 zł zwrotu za transakcje na stacjach paliw i trzy razy po 500 zł – za skorzystanie z oferty dzierżawy terminala płatniczego, podpisanie umowy o leasing lub kredyt i założenie firmy za pośrednictwem bankowości Millennium. Zdobycie pierwszej części nagrody odbędzie się niejako rutynowo. Natomiast zwrot za paliwo będzie ciekawą odpowiedzią na kosmicznie wysokie ceny paliwa. Na szczęście zwroty obejmą wszystkie zakupy na stacjach, łącznie z hot-dogami i płynem do spryskiwaczy. Co ważne, przez pierwsze 24 miesiące zostaniecie zwolnieni z opłaty za prowadzenie konta, jak i prowadzenie rachunków walutowych.

Uczestnicy promocji – Konto Mój Biznes

Uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub planująca ją zarejestrować (rejestracja firmy przez bankowość Millennium będzie dodatkowo nagrodzona), która w okresie od 1 stycznia 2020 roku do dnia przystąpienia do promocji nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm. Względem ostatniej edycji promocji okres karencji uległ skróceniu aż o dwa lata!

Możecie natomiast swobodnie korzystać z produktów dla klientów indywidualnych, ponieważ nie wyklucza Was to z udziału w promocji dla firm.

Bank Millennium – Zasady promocji

Promocja trwa do 31 marca 2023 roku lub do wyczerpania puli 10.000 wniosków. Maksymalny wymiar premii to aż 2500 zł. Kwota ta została podzielona na pięć części:

 • do 500 zł w formie 5% zwrotu za przelewy do ZUS (razem za okres 6 miesięcy),
 • do 500 zł w formie 5% zwrotu za płatności na stacjach paliw (razem za okres 6 miesięcy),
 • 500 zł za podpisanie umowy o terminal i zapewnienie określonego wpływu,
 • 500 zł za podpisanie umowy leasingowej lub zaciągnięcie kredytu firmowego w Banku Millennium (minimum 30.000 zł),
 • 500 zł za założenie firmy za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej Banku Millennium.

Jak widzicie, końcowa wartość premii uzależniona jest od tego, z jakich usług i w jakim zakresie będziecie korzystali z produktów banku. W kolejnych akapitach omówimy poszczególne kroki.

Założenie Konta Mój Biznes i aktywność

Żeby zdobyć pierwszą i drugą część premii, czyli 2 x 500 zł, powinniście w czasie trwania promocji założyć konto za pomocą dedykowanej strony promocji, a następnie, do końca kolejnego miesiąca, aktywować aplikację mobilną banku. Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie też o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych.

Gdy już założycie swoje konto należy:

 • przez 6 kolejnych miesięcy wykonywać z nowootwartego konta przelewy na rzecz ZUS-u z formatki płatności ZUS w Millenecie lub aplikacji mobilnej (6 miesięcy liczone jest od kolejnego miesiąca po otwarciu konta),
 • przez 6 kolejnych miesięcy płacić pierwszą kartą Visa Mój Biznes na stacjach paliw (6 miesięcy liczone jest od kolejnego miesiąca po otwarciu konta).

Ponadto (!) warunkiem jest zapewnianie wpływów zewnętrznych na konto w kwocie:

 • minimum 1000 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy – jeśli prowadzicie działalność krócej niż 6 miesięcy (licząc od pierwszego dnia miesiąca, w którym otworzyliście konto),
 • minimum 3000 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy – jeśli Wasza firma ma więcej niż 6 miesięcy (licząc od pierwszego dnia miesiąca, w którym otworzyliście konto).

6 kolejnych miesięcy liczymy od następnego miesiąca po założeniu konta.

Wpływy mogą pochodzić z tytułu faktur opłacanych przez klientów lub z innych Waszych kont w pozostałych bankach. Łączna kwota zwrotu w ciągu 6 miesięcy nie może przekroczyć 500 zł w przypadku ZUS-u oraz 500 zł w przypadku paliwa. Zwrot zostanie wypłacony w całości za 6-miesięczny okres do końca następnego (czyli siódmego) miesiąca kalendarzowego.

Możecie oczywiście nie wykorzystać maksymalnego potencjału zwrotu – na przykład w przypadku opłacania niższych składek na rzecz ZUS-u lub rzadkiego korzystania z usług stacji paliw. Końcowa kwota premii zależy więc już tylko od Waszych działań i zakupów na stacjach (nie musi być to w sumie wyłącznie paliwo, ale również inne produkty lub akcesoria).

Jak zdobyć kolejne premie po 500 zł? – Bank Millennium

 • Kolejna część nagrody w postaci 500 zł trafi do Was, jeśli podpiszecie w oddziale banku trójstronną umowę o terminal płatniczy w terminie do 30 września 2023 roku (pomiędzy Wami, bankiem i firmą PayTel), a następnie zapewnicie wpływy na konto z tytułu rozliczeń transakcji z terminala w wysokości co najmniej 1000 zł. Macie na to czas do końca października 2023 roku. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu rozliczonych transakcji bezgotówkowych. Pamiętajcie również o nawet 8-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium.
 • Warunkiem uzyskania czwartej części premii (500 zł), jest podpisanie z Millennium Leasing umowy o leasing lub kredyt zawrzesz umowę o nieodnawialny kredyt firmowy na kwotę minimum 30.000 zł. Czas na spełnienie tego warunku macie do końca października 2023 roku.
 • Piąta, ostatnia część premii (również 500 zł) trafi do Was, jeśli nie posiadając działalności gospodarczej, zarejestrujecie ją za pośrednictwem Millenetu lub aplikacji mobilnej Banku Millennium. Powinniście zrobić to do 31 marca 2023 roku. Pod uwagę brana jest skuteczna rejestracja w CEIDG.

Terminal płatniczy w telefonie – zawsze pod ręką

Premie za podpisanie umowy o terminal i leasing lub kredyt zostaną wypłacone najpóźniej 30 listopada 2023 roku, a premia za założenie działalności z Bankiem Millennium trafi na Wasze konto do 30 kwietnia 2023 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Schemat wypłaty premii

Konto Mój Biznes Bank Millennium – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie korzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu – edycja druga”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów