Bank Millennium: 200 zł łatwej premii w promocji karty kredytowej oraz nawet 760 zł moneyback

W ostatnim czasie Bank Millennium zalewał nas promocjami Konta 360º, w których do zdobycia były solidne premie. Wszyscy, którzy zdecydowali się na założenie rachunku w Mille mogą teraz powiększyć swoje dochody poprzez skorzystanie z promocji karty kredytowej Mastercard. Wyrabiając „plastik” z logiem Banku Millennium w łatwy sposób możecie zdobyć 200 zł premii. Warto się jednak pospieszyć – pula nagród to tylko 2000 sztuk! Jeśli natomiast nie posiadacie jeszcze konta, dodatkowo możecie zdobyć 90 zł premii na start, ale o tym dowiecie się z dalszej części wpisu.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają dostęp do systemu transakcyjnego Millenet. Ponadto z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2018 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium.

Jako, że promocja skierowana jest do użytkowników systemu Millenet, wypadałoby posiadać w Banku Millennium również konto osobiste. W tym miejscu polecam Wam promocję „Lubię to polecam”, w której do zdobycia jest 90 zł premii. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i byłych klientów Banku Millennium, również tych którzy korzystali z poprzednich promocji kont osobistych banku. Natomiast, jeżeli nigdy dotychczas nie korzystaliście z akcji promocyjnej Konta 360º, lepiej wstrzymajcie się z zakładaniem rachunku. Niebawem może ukazać się promocja, w której do zdobycia będzie solidna premia startowa.

Promocja rozpoczęła się 2 stycznia 2019 roku i potrwa do 28 lutego 2019 roku lub do wyczerpania puli 2000 nagród. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki KARTY – WNIOSKI – Karta kredytowa pojawi się Wam taki oto baner promocyjny:

 

 

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie OK, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie wysłana pocztą.

 

Warunki promocji

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o łącznej wartości 200 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po wydaniu karty. Przykładowo, gdy kartę otrzymacie w styczniu, warunki będziecie musieli spełnić w lutym oraz w marcu.

W zasadzie to już wszystko. Premia o wartości 200 zł zostanie wypłacona do 31 maja 2019 roku. W ten sposób zostanie zredukowane obecne zadłużenie na karcie lub utworzy się nadwyżka, którą będziecie mogli wydać w sklepie. Być może będzie też możliwość przeksięgowania tej kwoty na konto osobiste, aczkolwiek nie mam pewności, czy będzie to darmowa dyspozycja. W dniu wydania nagród, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

 

Przy okazji polecam mój autorski wpis na ten funkcjonowania kart kredytowych:

Jak działa karta kredytowa…

 

 

Karty kredytowe Banku Millennium

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji bezgotówkowych wynosi 14,19%.

W ramach promocji do wyboru macie różne karty kredytowe. Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie karta kredytowa Mastercard Impresja. Płacąc kartą Impresja u wybranych partnerów otrzymujecie automatycznie 5% zwrotu wartości transakcji. Roczny moneyback może wynieść do 760 zł. Lista partnerów dostępna jest na stronie banku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów