fbpx

[FAQ] Bank Millennium: rekordowa promocja z 360 zł premii + 2% na koncie oszczędnościowym – najczęściej zadawane pytania

Trwa do:
31 marca 2022

Duże zainteresowanie świetną ofertą serwowaną przez Bank Millennium spowodowało przedłużenie akcji promocyjnej. Obecna edycja skończy się 31 marca 2022 roku, więc macie jeszcze trochę czasu na odbiór aż 360 zł rekordowej premii! Wysoka wartość nagrody i bardzo proste warunki jej uzyskania sprawiły, że pojawiło się wiele pytań dotyczących akcji. Postanowiłem więc zebrać odpowiedzi na nie w jednym miejscu i podsumować najważniejsze fakty. Tak też powstało niniejsze FAQ, zwane również Q&A. Sprawdźcie, kto i na jakich zasadach może otrzymać nagrodę! Przy okazji powiem też o innych promocjach Banku Millennium, które możecie śmiało połączyć z omawianą dziś akcją. Co ciekawe, w ostatnim czasie Bank Millennium podwyższył oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym z 1,5% na 2% w skali roku.

Bank Millennium i „Aż 360 zł z Kontem 360°- edycja II” – najczęściej zadawane pytania dotyczące promocji

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na często pojawiające się pytania. Zanim się z nimi zapoznacie, na początek zachęcam Was do lektury pierwotnego artykułu. Znajdziecie tam dokładną analizę akcji Banku Millennium.

 1. Kto może wziąć udział w promocji?
 2. Do kiedy trwa akcja?
 3. Jak długi jest okres karencji?
 4. Jakie są warunki promocji?
 5. Czy wykonanie przelewu ze swojego konta w innym banku spełnia warunek zapewnienia wpływu?
 6. W jakiej formie wypłacana jest premia?
 7. Kiedy otrzymam premię?
 8. Jakie są koszty prowadzenia Konta 360°?
 9. Ile kosztuje karta wydawana do konta?
 10. Czy promocja dotyczy także Konta 360° Student?
 11. Czy Konto 360° Student przeznaczone jest wyłącznie dla studentów?
 12. Czy Bank Millennium prowadzi inne promocje, które można połączyć z promocją konta osobistego?
 13. Czy istnieją alternatywne promocje?
 14. Czy promocję Konta 360° można połączyć z programem poleceń Banku Millennium?
 15. Jak założyć konto w promocji? Czy muszę iść do banku?
 16. Ile mam czasu na wizytę w oddziale po założeniu konta przez selfie?
 17. Kto może skorzystać z promocji Konta Junior?
 18. Jakie są warunki promocji Konta Junior?
 19. Jak i kiedy wypłacana jest premia w promocji Konta Junior?
 20. Czy promocyjne konto da się zamknąć online?

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji udział wziąć mogą pełnoletnie osoby, które nie są pracownikami banku, ani nie posiadają konta osobistego w Banku Millennium.

Do kiedy trwa akcja?

Promocja trwa do 31 marca 2022 roku.

Jak długi jest okres karencji?

Okres karencji i warunki uczestnictwa zostały zmienione względem poprzednich edycji. Możecie zostać uczestnikami promocji, jeśli nie posiadaliście rachunku osobistego w Banku Millennium po 1 stycznia 2019 roku.

Jakie są warunki promocji?

Należy złożyć wniosek i podpisać umowę o konto, a następnie aktywować aplikację mobilną i wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK. Potem, w ciągu trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, powinniście zapewniać comiesięczny wpływ na minimum 1000 zł i wykonywać co najmniej jedną płatność kartą (fizycznie, w internecie czy kartą podpiętą do aplikacji płatniczych) lub BLIK każdego miesiąca.

To tylko skrót warunków. Dokładne omówienie znajdziecie w dedykowanym artykule.

Czy wykonanie przelewu ze swojego konta w innym banku spełnia warunek zapewnienia wpływu?

Wpływy na konto mogą pochodzić z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. 

W jakiej formie wypłacana jest premia?

Wypłacana w ramach promocji premia to premia gotówkowa. Otrzymacie ją na nowo-otwarte konto w Banku Millennium.

Kiedy otrzymam premię?

Za konta założone w lutym 2022 roku otrzymacie pierwszą część nagrody do 30 kwietnia 2022 i drugą do 30 czerwca 2022 roku.

Za konta założone w marcu 2022 roku otrzymacie pierwszą część nagrody 31 maja 2022 roku i drugą do 29 lipca 2022 roku.

Jakie są koszty prowadzenia Konta 360°?

Konto 360° będzie całkowicie darmowe, jeśli spełnicie warunek, polegający na zapewnieniu comiesięcznego wpływu na minimum 1000 zł i wykonacie każdego miesiąca co najmniej jedną płatność kartą wydawaną do konta. Jak pewnie zauważyliście, jest to ten sam warunek, jaki narzuca promocja. Możecie więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. 🙂

Warunków bezpłatności nie musicie spełniać w pierwszym, niepełnym miesiącu prowadzenia. Jest on zawsze darmowy bez warunków.

Jeśli nie spełnicie tych warunków, prowadzenie konta zostanie obarczone opłatą wysokości 8 zł.

Ile kosztuje karta wydawana do konta?

Karta będzie darmowa po wykonaniu czynności zwalniających z opłaty za konto (patrz wyżej). W przeciwnym razie za kartą przyjdzie Wam zapłacić 7 zł.

Czy promocja dotyczy także Konta 360° Student?

Tak, uczestnik może wybrać konto standardowe lub to w wersji studenckiej.

Czy Konto 360° Student przeznaczone jest wyłącznie dla studentów?

Nie! Z konta na świetnych warunkach skorzystają wszystkie osoby w wieku od 18 do 26 lat!

Czy Bank Millennium prowadzi inne promocje, które można połączyć z promocją konta osobistego?

Owszem! Bank Millennium prowadzi równolegle promocję z 100 zł za konto dla dziecka. Możecie też otrzymać 300 zł premii w promocji karty kredytowej VISA i nawet 2000 zł w promocji dla przedsiębiorców! Wszystkie z wymienionych możecie połączyć z promocją Konta 360°!

Czy istnieją alternatywne promocje dla opisywanej?

Jeśli z jakiegoś powodu zostaliście wykluczeni z opisywanej promocji Konta 360°, nadal możecie wziąć udział w programie poleceń tego samego rachunku i odebrać 100 zł, gdzie warunki uczestnictwa są dużo mniej wyśrubowane (tylko 12 miesięcy karencji po zamknięciu poprzedniego konta).

Czy promocję Konta 360° można połączyć z programem poleceń Banku Millennium?

Nie, te promocje nie łączą się ze sobą.

Jak założyć konto w promocji? Czy muszę iść do banku?

Nie trzeba udawać się do banku. Organizator daje kilka możliwości założenia konta: za pomocą bankowości internetowej w innym banku, foto weryfikacji czy bardziej tradycyjnie – przez kuriera. Dokładny proces zakładania konta znajdziecie tutaj.

Ile mam czasu na wizytę w oddziale po założeniu konta przez selfie?

Bank nie reguluje tej kwestii w regulaminie. Sugeruję zrobić to jak najszybciej, najlepiej przed końcem terminu promocji.

Kto może skorzystać z promocji Konta Junior?

Rodzice dzieci w wieku do 18 lat. Regulamin nie zakłada minimalnego wieku dziecka. Dziecko nie mogło nigdy wcześniej brać udziału w promocji Konta Junior Banku Millennium.

Jakie są warunki promocji Konta Junior?

Konto Junior należy założyć przez bankowość elektroniczną do 31 marca 2022 roku i zasilić je kwotą 100 zł – w terminie do 29 kwietnia 2022 roku. Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 7 lat, powinniście oprócz zasilenia konta kwotą 100 zł, zaakceptować zgody marketingowo-handlowe, aktywować aplikację mobilną oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM (także do 29 kwietnia 2022 roku). Kwota płatności jest dowolna. Ponadto do 29 kwietnia 2022 roku należy złożyć przez bankowość elektroniczną wniosek o świadczenie 500+ (na okres od 1 czerwca 2022 do 31 maja 2023). Szczegółów szukajcie w tym artykule.

Jak i kiedy wypłacana jest premia w promocji Konta Junior?

Nagrodę o wartości 100 zł uzyskacie w formie środków w aplikacji Goodie. Do 31 maja 2022 roku otrzymacie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. 

Czy promocyjne konto da się zamknąć online?

Jeśli będziecie chcieli zamknąć swoje konto, możecie to zrobić w oddziale, na infolinii lub przez bankowość online. Więcej na temat zamykania konta w tym artykule.

Konto oszczędnościowe Profit na 2% w skali roku do 100.000 zł

Dużą zachętą do założenia konta w Banku Millennium i zgarnięcia 360 zł premii jest także oferta konta oszczędnościowego Profit na nowe środki. Na rachunku będziecie mogli ulokować maksymalnie 100.000 zł, a pieniądze zapracują na 2% w skali roku. Konto możecie aktualnie założyć do 16 kwietnia 2022 roku. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez 60 dni od momentu pierwszej wpłaty środków. Nieoficjalnie można jednak spodziewać się, że bank po raz kolejny przedłuży promocję w ramach nowej edycji.

W obecnej edycji promocji Konta Profit, która rozpoczęła się 7 marca 2022 roku, bank postanowił wziąć pod uwagę saldo z dnia 28 lutego 2022 roku. „Sprawdzanie” nastąpiła więc na 7 dni przed startem promocji (w poprzedniej edycji było to 9 dni). Jeśli jednak jesteście nowymi klientami banku, wówczas wasze saldo wynosiło zero złotych w „dniu badania”, zatem. każda wpłacona kwota będzie procentować zgodnie z preferencyjnym oprocentowaniem.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konto 360º w Bank Millennium – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. Przy okazji spełnicie warunki dla wypłaty premii.

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
 • 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 
 • możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą wirtualną HCE w telefonie,
 • szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz świetna aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

– 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

– 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów