Bank Millennium: 100 zł za założenie Konta 360º + do 360 zł w ramach moneyback

Ruszyła kolejna duża promocja Konta 360º w Banku Millennium. W ramach akcji „Zgarnij premię z Bankiem Millennium” możecie zdobyć 100 zł premii za założenie konta. Kolejne 360 zł otrzymacie w formie moneyback (2% za transakcje kartą debetową oraz 5% za transakcje BLIKIEM). Konto 360º jest jednym z lepszych rachunków osobistych na rynku. Po zapewnieniu wpływu na kwotę 1000 zł oraz wykonaniu minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą otrzymujecie bezpłatne prowadzenie konta, kartę debetową, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz darmowy pakiet assistance (pakiet assistance jest darmowy przez pierwszy rok). Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać z rachunku oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,5% w skali roku (do 100.000 zł) oraz kwartalnej lokaty mobilnej również na 2,5% w skali roku (do 10.000 zł). 

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Z promocji wykluczone są osoby, które po 1 kwietnia 2015 roku posiadały konto w Banku Millennium. Potwierdza to zapis regulaminu według którego z promocji nie mogą skorzystać:

…osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 roku

Niestety okres karencji nie jest krótki (ponad 2 lata). Jeśli nie macie możliwości skorzystania z tej promocji, odsyłam Was do promocji „Zyskaj 360 zł”, gdzie deadline ustawiony jest na 29 lutego 2016 roku oraz „Lubię to polecam”, gdzie wymagane jest nieposiadanie konta przez minimum 12 miesięcy wstecz.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii

Jeśli spełnianie warunki uczestnictwa, pierwszym krokiem będzie rejestracja się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać wyłącznie adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (wystarczy zaznaczyć okienko nr 1 i 3). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto wyczyścić cookies, zmienić przeglądarkę lub wykorzystać tryb incognito). Po zarejestrowaniu się, otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu zostaniecie przeniesieni do panelu promocji, gdzie znajdziecie przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”. Teraz już wystarczy złożyć właściwy wniosek o Konto 360° lub 360° Student. Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w celu przeprowadzenia promocji.

 

Na rejestrację w promocji macie czas od 12 czerwca 2017 roku do 28 czerwca 2017 roku. Natomiast podpisanie umowy musi nastąpić do 30 czerwca 2017 roku. Umowę możecie podpisać w obecności kuriera (oczywiście koszty wysyłki ponosi bank) lub w placówce banku. W tym drugim przypadku pamiętajcie, aby powiadomić pracownika placówki o korzystaniu z promocji. Niekiedy zdarza się, że pracownicy banków zasłaniając się „problemami technicznymi”, wypełniają wniosek na nowo. W ten sposób zostaniecie wyautowani z promocji, ponieważ będzie to standardowy wniosek. 

 

Gdy konto będzie już aktywne wystarczy, że:

 • w przypadku Konta 360° – w lipcu oraz sierpniu 2017 roku zapewnicie zasilenie konta na minimum 1000 zł oraz wykonacie co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą, bądź BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy), lub
 • w przypadku Konta 360° Student – w lipcu oraz sierpniu 2017 roku wykonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą/BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy).

Warunki promocji są niezmiernie łatwe. Warto również dodać, iż transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wpływ na konto może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie.

 

Aktywne konto należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii. Ostatnim krokiem ku otrzymaniu premii będzie wypełnienie danych do wypłaty bonusu na stronie promocji (między innymi imię, nazwisko oraz numer konta w Banku Millennium, na które zostanie przelana premia). Zostaniecie o tym poinformowani do 30 września 2017 roku poprzez stosowną wiadomość mailową od organizatora. Wiadomość będzie zawierała link do strony promocji, na której należy uzupełnić dane. Na wypełnienie danych będziecie mieli 14 dni. Premia w formie przelewu na konto również zostanie wypłacona w ciągu 14 dni, czyli maksymalnie do 14 października 2017 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zgarnij premię z Bankiem Millennium – III edycja”

 

Kalendarium promocji:

 • Od 12 do 28 czerwca 2017 – rejestrujecie się w promocji i składacie wniosek

 • Do 30 czerwca 2017 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Lipiec 2017 – zasilacie konto na 1000 zł (Konto 360º) + 1 płatność

 • Sierpień 2017 – zasilacie konto na 1000 zł (Konto 360º) + 1 płatność

 • Do 30 września 2017 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych

 • Do 14 października 2017 – wypełniacie dane do wypłaty premii

 • Do 14 października 2017 – otrzymujecie bonusy

 

360 zł w formie zwrotów za transakcje bezgotówkowe

Akcja „Zgarnij premię z Bankiem Millennium” łączy się z promocją „Zyskaj 360 zł”. Decydując się na otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student możecie otrzymać do 360 zł premii z tytułu moneyback od płatności kartą debetową oraz BLIKIEM. Promocja trwa przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Do płatności bezgotówkowych zaliczają się tradycyjne płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i te wykonywane przez Internet. Zwrot jest liczony następująco:

 • 2% zwrotu za płatności kartą do konta – do 30 zł miesięcznie;
 • 5% zwrotu za płatności BLIK – do 30 zł miesięcznie.

 

Premie naliczane będą od kolejnego pełnego miesiąca po założeniu konta. Zakładając konto w połowie czerwca, moneyback będzie naliczany za transakcje w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie oraz grudniu. Regulamin promocji nie wyklucza wybranych klas kodów MCC, więc zwroty będą naliczane między innymi za płatności rachunków (na przykład z wykorzystaniem aplikacji Sprytny Bill lub strony mojeplatnosci.pl). W skali miesiąca można otrzymać po 30 zł zarówno za transakcje kartą, jak i BLIKIEM. Aby maksymalnie „wycisnąć” moneyback należałoby wykonać transakcje na kwotę odpowiednio 1500 zł oraz 600 zł.

Premia za dany miesiąc kalendarzowy, zgodnie z regulaminem będzie wypłacana po spełnieniu łącznie następujących warunków:

a) zaksięgowanie na koncie w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej płatności kartą lub BLIKIEM,

b) w przypadku Konta 360º w wersji standardowej, zapewnienie w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł,

c) zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz do 460 zł premii

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku, wpłata we wpłatomacie lub w placówce banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna. Po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł). Pierwszy (cząstkowy) miesiąc jest bezpłatny bez potrzeby spełniania jakichkolwiek warunków. Przykładowo, zakładając konto w połowie czerwca, w lipcu nie zostanie naliczona opłata za konto i kartę. Dużo ciekawych informacji na temat konta w Banku Millennium znajdziecie również w Q&A przygotowanym przy okazji poprzedniej akcji promocyjnej.

 

„Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Jego aktywacja następują od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest konto oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,5% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można ulokować na rachunku to przedział 1000 – 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,7%. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz do 460 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów