fbpx

Bank Millennium: 100 zł łatwej premii za Konto 360° Junior + 360 zł bonusu dla rodzica!

Trwa do:
30 czerwca 2022

Oprócz 360 zł na start w promocji konta Millennium 360° Bank Millennium postanowił także nagrodzić tych, którzy otworzą swoim dzieciom Konto 360° Junior. Za tę krótką lekcję finansowej dorosłości zostaniecie nagrodzeni premią wartości 100 zł. Nagroda ma postać eKarty Goodie, którą wykorzystacie na dowolne zakupy stacjonarne i online w Polsce. Ponadto dostępna jest jeszcze promocja karty kredytowej z 400 zł premii oraz do 600 zł moneyback.

Uczestnicy promocji – Konto 360° Junior

Konto 360° Junior może założyć rodzic lub opiekun dziecka w wieku do 18. roku życia. Regulamin nie określa minimalnego wieku pociechy. Rodzic powinien być oczywiście klientem Banku Millennium, posiadającym konto osobiste lub kartę kredytową. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód marketingowych, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Wykluczone za to są osoby, które już wcześniej brały udział w promocji Konta 360° Junior (chodzi tu oczywiście o dzieci).

Nie macie konta Millennium 360°? Załóżcie je, odbierając przy okazji 360 zł premii i 4% na koncie oszczędnościowym.

Zasady promocji

Konto 360° Junior wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Umowę powinniście podpisać do 30 czerwca 2022 roku.

Aby zdobyć 100 zł premii za konto dziecka, musicie spełnić następujące warunki:

  • Zasilić je kwotą 100 zł – w terminie do 31 lipca 2022 roku. Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 7 lat, powinniście oprócz zasilenia konta kwotą 100 zł, zaakceptować zgody marketingowo-handlowe, aktywować aplikację mobilną oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM (także do 31 lipca 2022 roku). Kwota płatności jest dowolna. Oczywiście wymienione czynności dotyczą Konta Junior.

Wydanie nagrody – jak wykorzystać kartę Goodie?

Nagrodę o wartości 100 zł uzyskacie w formie środków w aplikacji Goodie. Do 31 sierpnia 2022 roku otrzymacie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie.

Czas aktywacji kodu to 60 dni od momentu jego otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 100 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay. Kartę możecie też użyć w dowolnym sklepie internetowym. Posiada ona standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV).

Nie odwołujcie zgód marketingowych ani nie zamykajcie Konta Junior do momentu otrzymania nagrody.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji Konta Junior.

Konto 360° Junior – szczegóły

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Dla dziecka w wieku do ukończenia 7 lat nie wydaje się karty debetowej, dziecko nie może też korzystać z BLIKA. Nie ma to w sumie znaczenia, bo warunkiem przyznania premii w tym przypadku jest samo zasilenie konta.

W przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, wydanie karty debetowej kosztuje 15 zł. Obsługa karty kosztuje 0 zł bez spełniania jakichkolwiek warunków. Również wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe.

W przypadku dzieci w wieku od 13 do 18 lat, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Obsługa karty jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą kosztować od 0 zł do 5 zł zgodnie z cennikiem opłat.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów