Citi Handlowy: 400 zł premii w formie vouchera Allegro z kartą kredytową Simplicity oraz nawet 600 zł premii w promocji konta Citi Priority

Jeśli zastanawialiście się nad wyrobieniem karty kredytowej w banku Citi Handlowy, obecnie jest ku temu świetna okazja. Bank uruchomił trzecią edycję promocji, w której w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity możecie otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl. W stosunku do poprzednich edycji promocji, warunki uzyskania premii zostały mocno uproszczone. Wystarczy wykonać płatności bezgotówkowe kartą na kwotę 1000 zł. Będziecie mieli na to prawie 3 miesiące. Karta Citi Simplicity zapewnia: 0 zł za wydanie karty, brak opłaty miesięcznej i rocznej oraz darmowe powiadomienia i przypomnienia w formie SMS! Po wyrobieniu karty, możecie również skorzystać z promocji konta Citi Priority zapewniającego do 600 zł premii w postaci 5% zwrotów od transakcji kartą debetową.

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja karty Citi Simplicity przeznaczona jest zarówno dla całkiem nowych, jak i dla powracających klientów banku Citi Handlowy. W przypadku tych drugich, bank stosuje nieco ponad dwuipółletni okres karencji. Mówiąc dokładniej, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt w banku lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, ponadto powinniście prowadzić swoją działalność gospodarczą nie której niż 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (ostatnie strony).

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę kredytową?

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, na początek wypełnijcie formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie banku. W tym miejscu wystarczy, że podacie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 9 sierpnia 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku. Do tej daty należy wypełnić formularz. Sama umowa może być już podpisana później.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, aby przyjąć szczegółowe dane do wniosku o kartę. Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta Was między innymi jak długo pracujecie w obecnej firmie oraz jaki staż pracy posiadacie (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut). Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (mogą to być na przykład potwierdzenia wpływów na konto). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Zapewne będzie Was on również namawiał na różne dodatkowe produkty, które mogą nie być opłacalne (na przykład ubezpieczenie). Pamiętajcie, że nie musicie korzystać z żadnych dodatkowych produktów proponowanych przez konsultanta. 

Ostatnim formalnym krokiem będzie wizyta kuriera z umową o kartę. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana listem poleconym. Teraz pozostanie już tylko aktywacja karty oraz spełnienie głównych warunków promocji.

 

Jak uzyskać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro?

Aby otrzymać voucher należy spełnić dwa warunki. Po pierwsze, musicie co najmniej 1 raz zalogować się (na przykład w celu aktywacji karty) w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Na wykonanie tej czynności macie czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę

Drugim, głównym warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w sierpniu, na wykonanie transakcji będziecie mieli czas do końca października 2017 roku (2 pełne miesiące + pierwszy miesiąc cząstkowy). Zważywszy, iż płatności możecie wykonywać zarówno w Internecie (na przykład Allegro, sklepy internetowe), jak i w punktach stacjonarnych (na przykład sklepy, stacje paliw, kina), spełnienie warunków promocji nie powinno być większym problemem. Warto mieć na uwadze, iż wartość premii to aż 400 zł, zatem Wasz „moneyback” wyniesie nawet 40%.

 

Jak otrzymam voucher o wartości 400 zł?

Jeśli spełnicie warunki promocji, wówczas w kolejnym miesiącu po ich spełnieniu otrzymacie wiadomość w ramach bankowości online z informacją o przyznaniu nagrody. Wiadomość ta będzie jednocześnie zawierać kod zniżkowy do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Zatem im szybciej spełnicie warunki promocji, tym szybciej zdobędziecie bonus. Jeśli przykładowo transakcje wykonacie przed końcem września, kupon dostaniecie w październiku, jeśli z warunkami promocji uporacie się do końca października – nagroda zostanie Wam przyznana w listopadzie i tak dalej.

 

Jak wykorzystać voucher na Allegro?

Na koniec najprzyjemniejsze, czyli kwestia wykorzystania przyznanego vouchera. Otóż możecie z niego skorzystać jednorazowo, podczas zakupów na kwotę co najmniej 400 zł. Z kwoty vouchera nie wydaje się reszty, zatem zakupy na kwotę poniżej 400 zł są bez sensu. Ważność kuponu zniżkowego to 4 miesiące od momentu otrzymania wiadomości w ramach bankowości elektronicznej. W przypadku zwrotu zamawianego towaru, środki zostaną Wam zwrócone również w formie vouchera. Kupon rabatowy należy wpisać po wybraniu towarów w koszyku zakupowym, w polu „mam kod rabatowy”. Nadwyżkę ponad 400 zł możecie opłacić tradycyjnie, czyli kartą płatniczą, BLIKIEM, czy szybkim przelewem PayU.

 

Zamów kartę kredytową i odbierz voucher 400 zł na Allegro

 

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Konsultant podczas rozmowy zapyta Was, którą kartę kredytową chcecie otrzymać. W ofercie Citibanku znajduje się kilka kart kredytowych, aczkolwiek osobiście rekomenduję jedną – darmową kartę Citi Simplicity. Na czym polega jej darmowość? Oto szczegóły:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł.

Jeśli z karty będziecie korzystać w rozsądny sposób, za jej użytkowanie nie zapłacicie ani złotówki. Ale co znaczy „w rozsądny sposób”? Wystarczy, że kartę będziecie używać wyłącznie do transakcji bezgotówkowych (czyli głównie do płatności za usługi i towary), zaś wygenerowane zadłużenie będziecie spłacać terminowo. Karta banku Citi Handlowy wyposażona jest w okres bezodsetkowy sięgający do 56 dni. Oznacza to, że nawet przez 56 dni możecie obracać pieniędzmi banku, podczas gdy wasze środki będą przykładowo procentować w tym czasie na koncie oszczędnościowym.

A jaka jest druga strona medalu? Jeśli z karty będziecie korzystać nierozsądnie, wówczas od waszego zadłużenia naliczane będą odsetki wynoszące 10% w skali roku. Zadzieje się tak w przypadku nieterminowej spłaty karty kredytowej lub korzystania z transakcji gotówkowych (na przykład wypłaty z bankomatów, przelewy z karty). W tym drugim przypadku oprócz prowizji za wypłatę lub przelew, odsetki będą naliczane od momentu realizacji transakcji.

Jeśli dotychczas nie posiadaliście karty kredytowej i chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej funkcjonowania, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
Karty kredytowe Citi Handlowego obarczone są miesięczną opłatą abonamentową za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Na szczęście, zaraz po aktywacji karty możecie zrezygnować z tej usługi. W tym celu należy zalogować się do serwisu Citionline i w wiadomości wewnętrznej złożyć dyspozycję rezygnacji z usługi Citiphone. Przykładowo, możecie napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone. Więcej na temat opłat związanych z użytkowaniem karty kredytowej w banku Citi Handlowym znajdziesz w tabeli opłat i prowizji. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%.

 

A jeśli będę chciał zrezygnować z karty?

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać, bank nie narzuca żadnego obowiązkowego okresu utrzymywania karty. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody powinniście być posiadaczami karty. W przypadku chęci zamknięcia karty, wystarczy złożyć stosowną dyspozycję poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja III”.

 

 

Do 600 zł premii w promocji konta osobistego Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty możecie zdobyć kolejne 600 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Bonus wypłacany będzie w formie 5% zwrotów od transakcji kartą debetową wydaną do konta. Konto Citi Priority zapewnia darmowe użytkowanie karty debetowej, przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty we wpłatomatach Euronetu. Ponadto w łatwy sposób możecie uniknąć opłaty z tytułu prowadzenia rachunku, dzięki czemu z promocji skorzystacie bezkosztowo. Łącząc bonusy za kartę kredytową oraz konto możecie zdobyć aż 1000 zł premii! Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w tym artykule.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów