fbpx

Bank Citi Handlowy: darmowa karta kredytowa Simplicity + telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł

citi

Rusza kolejna edycja promocji karty kredytowej z gadżetem. Tym razem bank Citi Handlowy nagradza użytkowników kart kredytowych telefonem LG K8 LTE o wartości 549 zł brutto. Niezmiennie możecie natomiast skorzystać z oferty darmowej karty Simplicity. Brak opłaty za wydanie oraz opłaty rocznej za kartę, a także 0 zł za monity oraz powiadomienia SMS sprawiają, iż jest to najlepszy „plastik” na rynku. Podobne do ostatniej edycji są również warunki zdobycia gadżetu. W tym celu należy w ciągu 3 miesięcy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 3000 zł.

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w Citibanku po 1 stycznia 2014 roku. Jeśli zatem nigdy nie posiadaliście karty w Citibanku lub byliście jej posiadaczem, ale kartę zamknęliście przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji. Wielka szkoda, że Citibank nie skraca wyznaczonego terminu karencji.

Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

 

Warunki otrzymania nagrody

Pierwszym krokiem jak zawsze jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru macie kartę World Mastercard oraz Simplicity. Zdecydowanie polecam tą drugą ze względu na brak opłat. Czas na rejestrację to okres od 4 lipca 2016 do 1 października 2016 roku. Złożenie formularza z innego źródła niż dedykowana strona nie uprawnia do wzięcia udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Szczegóły dotyczące akceptowalnych form uzyskiwania dochodu dostępne są w załączniku do regulaminu. Karta kredytowa to jak sama nazwa wskazuje pewna forma kredytu (płacicie pieniędzmi banku, po czym kartę spłacacie po wystawieniu wyciągu). O tym jak działa karta kredytowa dowiecie się z artykułu.

Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że ją aktywujecie oraz dokonacie transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych. Jako pierwszy liczy się miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę (na przykład podpisując umowę w lipcu, płatności należy wykonać w sierpniu, wrześniu oraz październiku). 3000 zł to oczywiście kwota łączna (możecie wydać na przykład 3 x 1000 zł miesięcznie lub 3000 zł w ciągu jednego miesiąca).

Ponadto dodatkowym warunkiem jest minimum jedno zalogowanie się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę. Datę zawarcia umowy poznacie w momencie jej otrzymania.

Jeśli wykonanie transakcji bezgotówkowych na 3000 zł to zbyt trudne wyzwanie, zapoznajcie się z trzema innymi promocjami, gdzie do zdobycia się vouchery o wartości 400 zł. W wymienionych promocjach wystarczy wykonać transakcję na dowolną kwotę w ciągu 12 kolejnych miesięcy.

 

Wysyłka nagrody

Informacja o nagrodzie zostanie przesłana poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. W ciągu kolejnych 30 dni nagroda będzie do Was wysłana kurierem na adres korespondencyjny podany na wniosku o kartę. Pula nagród w promocji jest nieograniczona. Telefon LG K8 LTE objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych (zlecenie lub dzieło), a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnia strona regulaminu.
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 roku.
 
 .
Szczegóły karty

Do wyboru macie kilka kart kredytowych, aczkolwiek rekomenduję jedną – w pełni darmową kartę Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zupełnie bezpłatna. Ponadto złagodzone są warunki jej przyznania (kryteria dochodowe). Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobić.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa? Czy można zaoszczędzić, a nawet uzyskać dodatkowe dochody dzięki posiadaniu karty kredytowej?.

.

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
Karta kredytowa Citibanku może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone. Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji

 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocjiW razie pytań zapraszam do zostawiania komentarzy pod wpisem.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu innych aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z voucherem na 400 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto w Credit Agricole z premią do 350 zł

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Konto ZOŚKA PRO w Idea Banku na 3% + 100 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów