Bank Citi Handlowy: darmowa karta kredytowa Simplicity + telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł w prezencie, nowa edycja promocji

citi

W związku z ogromnym zainteresowaniem, bank Citi Handlowy rusza z kolejną edycją promocji karty kredytowej Simplicity. Do końca marca 2017 roku możecie wnioskować o darmową kartę, a wraz z nią otrzymać telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł. W zasadzie warunki promocji pozostały niezmienne. Za to o rok skróceniu uległ okres karencji, dlatego w bieżącej edycji akcji więcej osób będzie mogło odebrać swój telefon. Główne cechy karty Citi Simplicity to: brak opłaty za wydanie, brak opłaty rocznej za kartę, a także 0 zł za monity oraz powiadomienia SMS. Powyższe warunki sprawiają, iż jest to najlepszy „plastik” na rynku.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest zarówno dla całkiem nowych, jak i dla powracających klientów Citi Handlowego. Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w Citibanku po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli zatem byliście posiadaczem karty Citi, ale zamknęliście ją przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji. 

Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

 

Warunki otrzymania nagrody

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 7 stycznia 2017 roku do 31 marca 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Szczegóły dotyczące akceptowalnych form uzyskiwania dochodu dostępne są w załączniku do regulaminu. Karta kredytowa to jak sama nazwa wskazuje pewna forma kredytu (płacicie pieniędzmi banku, po czym kartę spłacacie po wystawieniu wyciągu). O tym jak działa karta kredytowa dowiecie się z artykułu.

Konsultant zapyta Was również o wybór konkretnej karty kredytowej. Osobiście polecam kartę Citi Simplicity. W jej przypadku nie jest pobierana opłata roczna za użytkowanie, dzięki czemu macie pewność, iż w przypadku terminowych spłat karty nie zostaną Wam naliczone żadne dodatkowe opłaty. Oprócz tego możecie korzystać z darmowych powiadomień SMS oraz przypomnień o spłacie karty. Więcej na temat Citi Simplicity w dalszej części artykułu.

Złożenie formularza z innego źródła niż dedykowana strona nie uprawnia Was do wzięcia udziału w promocji.

 

Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że ją aktywujecie oraz dokonacie transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych. Jako pierwszy liczy się miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę (na przykład podpisując umowę w styczniu, płatności należy wykonać w lutym, marcu oraz kwietniu). 3000 zł to oczywiście kwota łączna (możecie wydać na przykład 3 x 1000 zł miesięcznie lub 3000 zł w ciągu jednego miesiąca).

Ponadto dodatkowym warunkiem jest minimum jedno zalogowanie się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę. Datę zawarcia umowy poznacie w momencie jej otrzymania.

Jeśli wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 3000 zł to zbyt trudne wyzwanie, zapoznajcie się z dwoma innymi promocjami kart kredytowych banku Citi Handlowy, których warunki są jeszcze bardziej uproszczone:

 

Wysyłka nagrody

Informacja o nagrodzie zostanie przesłana poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. W ciągu kolejnych 30 dni (choć zazwyczaj jest to o wiele szybciej) nagroda będzie do Was wysłana kurierem na adres korespondencyjny podany na wniosku o kartę. Pula nagród w promocji jest nieograniczona. Telefon LG K8 LTE objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych (zlecenie lub dzieło), a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnia strona regulaminu.
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia.
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł.
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2015 roku.
 
 .
Szczegóły karty

Do wyboru macie kilka kart kredytowych, aczkolwiek rekomenduję jedną – w pełni darmową kartę Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zupełnie bezpłatna. Ponadto złagodzone są warunki jej przyznania (kryteria dochodowe). Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobić.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa? Czy można zaoszczędzić, a nawet uzyskać dodatkowe dochody dzięki posiadaniu karty kredytowej?..

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
Karta kredytowa Citi Handlowego może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji.

 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocjiW razie pytań zapraszam do zostawiania komentarzy pod wpisem.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów