Bank BPS + banki spółdzielcze: premia o wartości 300 zł w programie Bezcenne Chwile dla nowych i obecnych klientów!

Trwa do:
20 czerwca 2023
Dostępność wniosków
4486

Bank BPS jeszcze do niedawna nie uczestniczył zbyt aktywnie w rynku promocji bankowych. Uważany za jeden z najbardziej konserwatywnych (lub jak kto woli – „swojskich”) Bank Polskiej Spółdzielczości (wraz z zrzeszonymi bankami spółdzielczymi) opiera się na oferowaniu sprawdzonych produktów i usług między innymi dla przemysłu rolnego, spożywczego i szeroko pojętego handlu. Wszystko wskazuje jednak na to, że sprawy nieco się zmieniły, a w obecnej promocji BPS chce nam zaproponować konto z kartą debetową Mastercard, która pozwoli zdobyć aż 24.000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Te z kolei wymienicie na vouchery do ulubionych sklepów. Taka liczba punktów pozwoli Wam na zdobycie voucherów o wartości aż 300 zł! Potrzebne będzie do tego spełnianie niewygórowanych warunków przez 3 miesiące.

Uczestnicy promocji – Bank BPS

Uczestnikiem promocji może być zarówno nowy, jak i obecny klient banku BPS lub innego wchodzącego w skład grupy BPS banku – osoba pełnoletnia, która w czasie jej trwania podpisze umowę o kartę debetową/kredytową Mastercard, albo Mastercard World.

Karty biorące udział w promocji

Z promocji wykluczone są karty,

  • które zostały wydane po 31 stycznia 2023 roku użytkownikowi, który zrezygnował z użytkowania innej karty tego samego typu (czyli debetowej lub kredytowej);
  • które w czasie trwania promocji zostały wydane jako duplikat innej karty lub w miejsce zablokowanej/zastrzeżonej karty lub karty, która straciła ważność.

Jeśli dotyczy Was któryś z powyższych scenariuszy, niestety nie weźmiecie udziału w promocji. Jeśli jednak zwyczajnie założycie konto w banku BPS lub innym banku z tej grupy (lub już je macie), możecie bez problemu otrzymać 24.000 punktów w programie Bezcenne Chwile, wnioskując o nową kartę Mastercard.

Zasady promocji Banku BPS

Promocja trwa od 15 lutego 2023 roku do 20 czerwca 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 4486 nagród. Akcja nie łączy się z promocją „Punkty na start” organizowaną bezpośrednio przez Mastercard (choć częściowo obie korzystają z tej samej puli nagród). W czasie trwania promocji powinniście podpisać z bankiem BPS (lub innym bankiem grupy BPS) umowę o jedną z kart Mastercard, biorących udział w promocji. Jeśli nie macie jeszcze swojego konta, możecie założyć je, przechodząc na dedykowaną stronę promocji.

Następnie, najlepiej w ciągu 3 kolejnych dni od chwili otrzymania fizycznej karty Mastercard, powinniście zarejestrować swoje konto w programie Mastercard Bezcenne Chwile (założenie może potrwać do 14 dni roboczych) lub, jeśli macie już konto w programie, dodać do niego po prostu nową kartę Mastercard pochodzącą z banku BPS lub banku grupy BPS.

Następnie, w każdym z kolejnych 30-dniowych okresów od przystąpienia do programu, powinniście wykonywać kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 100 zł (w każdym z okresów z osobna).

Uwaga! Nie chodzi tutaj o miesiące kalendarzowe! Jeśli zarejestrujecie swoją kartę w programie (przykładowo) 30 marca 2023 roku, to pierwszy 30-dniowy okres minie 29 kwietnia 2023 roku, kolejny 29 maja 2023 roku, a ostatni, czyli trzeci – 28 czerwca 2023 roku. To właśnie w tych okresach powinniście wykonywać płatności.

Promocja banku BPS w skrócie

Płatności należy wykonywać w walucie PLN. Możecie robić zakupy zarówno online, jak i w sklepach oraz punktach stacjonarnych. Wykluczenia standardowo obejmują między innymi transakcje w podmiotach finansowych, ubezpieczenia, doładowania portfeli i portmonetek online oraz innego rodzaju transakcje ułatwiające „nabicie płatności”. Biorąc jednak pod uwagę niską wymaganą sumę płatności, warunek spełnicie nawet podczas pojedynczych zakupów. Dokładna lista wykluczonych kodów MCC znajduje się w regulaminie akcji.

Wydanie nagrody

Za każdy z 30-dniowych okresów, w których uda się Wam spełnić warunki promocji, otrzymacie nagrodę w wysokości 8.000 punktów. Zostanie ona przekazana na Wasze konto Bezcenne Chwile w ciągu 14 dni roboczych od momentu zakończenia danego okresu.

Punkty będą ważne przez 3 miesiące od chwili ich przyznania.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co wymienić?

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 100 zł (oraz mniejsze karty o wartości 50 zł) do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych. Jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów – możecie nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Vouchery Mastercard Bezcenne Chwile

Konta osobiste Banku BPS

W ofercie banku znajdziecie kilka różnych rachunków, spośród których najbardziej spodobało mi się internetowe iKonto. Będzie dla Was darmowe pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł miesięcznie. Prowadzenie będzie ponadto bezwarunkowo darmowe dla studentów do 26. roku życia. Inne parametry rachunku znajdziecie na poniższej grafice oraz na dedykowanej stronie konta.

W przypadku iKonta domyślną kartą, jest karta VISA, niebiorąca udziału w promocji. Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, iż o kartę Mastercard można zawnioskować podczas wizyty w placówce banku.

Do Waszej dyspozycji są też oczywiście inne rachunki pozostałych banków grupy BPS. W tym przypadku każdy z banków ma nieco odmienną ofertę, dlatego nie sposób scharakteryzować każdego z nich.

Szczegóły iKonta

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów