Black Week z serwisem Bancovo, czyli odbierz jedną z gwarantowanych nagród: Xiaomi Mi Band 3, smartfona Xiaomi Redmi 6A lub iPhone’a SE

Promocja przedłużona do 30 listopada 2018 roku!

Serwis Bancovo mocno się rozpędza. Nie tak dawno pisałem o promocji w ramach której serwis rozdawał 12-miesięczny do Showmaxa, by dziś zaprezentować nową akcję. Otóż, zaciągając kredyt za pośrednictwem Bancovo.pl otrzymacie nagrodę gwarantowaną w postaci opaski Xiaomi Mi Band 3, smartfona Xiaomi Redmi 6A lub iPhone’a SE. Co ważne, liczba nagród w promocji jest nielimitowana, jednak warto się pospieszyć. Akcja potrwa wyłącznie do 27 listopada tego roku 30 listopada 2018 roku. Jednocześnie przypominam, iż serwis, którego właścicielem jest Alior Bank zapewnia darmową możliwość sprawdzenie swojej sytuacji kredytowej w BIK-u i to bez żadnych zobowiązań (nie musicie wnioskować o jakikolwiek produkt). Oczywiście dodatkowym argumentem w zakresie skorzystania z kredytu na platformie Bancovo jest możliwość zbudowania pozytywnej historii kredytowej w BIK-u. A jeśli już o tym mowa, warto również wspomnieć o kończącej się promocji darmowego kredytu od eurobanku, który możecie zaciągnąć w pełni online i to bez zakładania konta.

 

 

Jak zdobyć gwarantowany prezent od Bancovo?

W regulaminie nie odnajdziemy żadnego wykluczenia w zakresie uczestnictwa w promocji, dlatego śmiało możemy założyć, iż mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci platformy Bancovo. Aby zdobyć gadżet, należy wypełnić wniosek o kredyt/pożyczkę (w dalszej części wymieniam te frazy naprzemiennie) na dedykowanej stronie promocji oraz zawrzeć umowę, oczywiście w pełni online.

 

Rodzaj nagrody zależny jest od kwoty uzyskanej pożyczki, a mianowicie:

  • od 1000 zł do 4999,99 zł – opaska Xiaomi Mi Band 3 (wartość 149 zł),
  • od 5000 zł do 49.999,99 zł – Xiaomi Redmi 6A 16 GB (wartość 499 zł),
  • od 50.000 zł – Apple iPhone SE 32GB (wartość 1300 zł).

 

Co ważne, w przypadku gdy złożycie wniosek o kredyt w wysokości 1000 zł lub wyższej, ale nie otrzymacie oferty na wybraną kwotę, lecz na kwotę poniżej 1000 zł, wówczas organizator przyzna Wam nagrodę z pierwszego przedziału, czyli opaskę Xiaomi. Co tu kryć, bardzo uczciwe rozwiązanie ze strony Bancovo 🙂

Liczba nagród w promocji jest nielimitowana. Akcja potrwa do 27 listopada 2018 roku 30 listopada 2018 roku, zaś ostateczny moment podpisania umowy o pożyczkę to 30 listopada 2018 roku 6 grudnia 2018 roku. Nagroda powędruje do Was za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej w ciągu 21 dni po upływie okresu na ustawowe odstąpienie od umowy.

 

Ostateczne warunki promocji oraz czy to się opłaca?

W ramach promocji możecie zdobyć tylko jedną nagrodę. Głównym warunkiem uzyskania nagrody jest nieodstępowanie od zawartej umowy o kredyt. Chodzi to oczywiście o kwestię ustawowego odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, czyli sytuacji podobnej do zwrócenia produktu w sklepie. Regulamin nie wspomina natomiast nic o wcześniejszej spłacie kredytu. Otóż wcześniejsza spłata (choćby zaraz po odebraniu nagrody, a nawet wczesniej) nie stanowi odstąpienia od umowy i zdecydowanie redukuje koszty całego przedsięwzięcia, jeżeli zależy Wam wyłącznie na otrzymaniu gadżetu. Jest to po prostu wcześniejsze zakończenie umowy spowodowane wyzerowaniem zadłużenia. 

Opłacalność całego przedsięwzięcia musicie ocenić sami. Dopiero po wypełnieniu wniosku (co raczej nie boli), dowiecie się jakie są rzeczywiste koszty kredytu, ponieważ oferty w ramach Bancovo są spersonalizowane pod danego klienta. Oczywiście nie mam możliwości przeanalizowana w ramach artykułu wszystkich ofert udostępnianych przez banki i firmy pożyczkowe współpracujące z Bancovo. Oferta jaką otrzymacie uzależniona jest od waszej zdolności kredytowej. Jest duża szansa, iż koszty kredytu będą niższe niż wartość otrzymanej nagrody, szczególnie gdy zdecydujecie się na spłatę kredytu zaraz po jego zaciągnięciu. Dodatkowym bonusem będzie pozostawienie pozytywnego śladu w bazach BIK-u.

 

Aby zachować pełną transparentność, na koniec zwracam waszą uwagę na fakt, iż organizator promocji roześle Wam formularz informacji podatkowej PIT-8C. Uzyskaną nagrodę należy uwzględnić w rozliczeniu rocznym jako dodatkowy przychód. 

Szczegóły w regulaminie promocjiBlack Week nowym regulaminie promocji Black Week.

 

Przypomnienie, czyli jak działa platforma Bancovo?

Pomimo, iż pisałem o tym w pierwszym artykule, dla osób, które nie znają serwisu Bancovo, krótko przypomnę zasady jego działania. Otóż platforma Bancovo nie jest typową porównywarką kredytów, jakie dotychczas znaliśmy. Tradycyjne porównywarki mają w zwyczaju odsyłać nas na strony banków, gdzie odbywa się cały proces kredytowy. Mało tego, zawierają one ogólne informacje, które mogą się różnić w zależności od klienta. W przypadku Bancovo wszystko odbywa się w ramach platformy. Oferty są „zasysane” od banków i instytucji pożyczkowych, dlatego nie różnią się od tych, zaciąganych bezpośrednio w danej instytucji.

Z racji, że cała procedura odbywa się w pełni online, pieniądze wypłacane są bardzo szybko (poprzez przelew ekspresowy). Bardzo ciekawa jest również forma porównywania kredytów. Na początku podajecie wszelkie niezbędne dane, by potem instytucje niejako biły się o Was, przedstawiając swoje spersonalizowane oferty. Oczywiście ostateczny wybór należy do Was, aczkolwiek w przejrzysty sposób sprawdzicie, która propozycja jest dla Was najkorzystniejsza. Swoje dane weryfikujecie poprzez przelew inicjujący, zaś umowę otrzymujecie na skrzynkę mailową.

Wiarygodności platformie Bancovo dodaje fakt, iż jej właścicielem jest spółka NewCommerce Services, należąca do Alior Banku (zarówno bank, jak i spółka zarejestrowane są nawet pod tym samym adresem). Obecnie w ramach platformy możecie uzyskać pożyczkę od 9 podmiotów: Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, InBank, Cross Loan, TakTo Finance, SuperGrosz, Hapi Pożyczki i SMS Kredyt.

Druga rewolucja rynkowa, jaką wprowadziło Bancovo to możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego sprawdzenia waszej zdolności kredytowej w BIK. Bezpłatnego, bo standardowo taka usługa kosztuje 39 zł, zaś „bez zobowiązań”, ponieważ status w BIK sprawdzicie bez potrzeby zaciągania kredytu. Ba, nie musicie nawet wnioskować o pożyczkę za pośrednictwem platformy. Możecie sprawdzić sam BIK i podziękować za współpracę, jeśli taka będzie wasza wola.

Więcej na temat sprawdzania BIK-u w pierwszym artykule na temat serwisu Bancovo.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów