fbpx

Aż 1675 zł do zdobycia w pięciu kończących się promocjach bankowych – tylko do 31 sierpnia

Sierpień 2018 roku zdecydowanie obfituje w ciekawe promocje bankowe. Nawet najwybredniejsi czytelnicy bloga mogą znaleźć coś dla siebie, co pozwoli im osiągnąć solidny dodatkowy dochód. Naturalną koleją rzeczy jest fakt, iż z czasem niektóre promocje dobiegają końca. Aby nie przegapić okazji na skorzystanie z intratnej propozycji banku, w dzisiejszym wpisie przypominam o kończących się 5 promocjach, które sumarycznie mogą dać nawet 1675 zł dodatkowego dochodu. Na tapet trafiają akcje promocyjne: BGŻ BNP Paribas (dwie), BZ WBK oraz mBanku (również dwie). Wszystkie wspomniane promocje kończą się 31 sierpnia 2018 roku!

 

 

200 zł w formie bonu na BP w promocji karty kredytowej BGŻ BNP Paribas

W BGŻ BNP Paribas możecie skorzystać z promocji karty kredytowej MasterCard, w której do zdobycia jest karta paliwowa BP SuperCard o wartości 200 zł. Oprócz tego, w ramach programu lojalnościowego otrzymacie punkty powitalne, które będziecie mogli wymienić przykładowo na bilet do kina. Co ważne, z promocji skorzystacie bezkosztowo, ponieważ przez pierwszy rok karta będzie dla Was darmowa (ponadto w wersji Gold otrzymacie ciekawy pakiet ubezpieczeń). 

Sprawdź szczegóły promocji karty kredytowej BGŻ BNP Paribas

 

Do 450 zł premii w promocji Konta Maksymalnego

W BGŻ BNP Paribas kończy się również świetna promocja Konta Maksymalnego. W ramach promocji możecie zdobyć solidne 200 zł premii na start, do 150 zł w ramach moneyback oraz 100 zł za płatności mobilne. Mało tego, w łatwy sposób unikniecie wszelkich opłat związanych z użytkowaniem rachunku. Konto Maksymalne zapewnia między innymi bezwarunkowo bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Sprawdź szczegóły promocji Konta Maksymalnego

 

450 zł premii w promocji Konta Jakie Chcę w BZ WBK

Końca dobiega również “mix promocji” od BZ WBK. W ramach promocji możecie zdobyć  mogą zdobyć 150 zł premii za założenie konta oraz 300 zł premii za wpływy wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę (lub innych świadczeń), a także oszczędzać środki na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł na Koncie Systematycznym (można założyć 5 takich kont, po 20.000 zł na każdym z nich). W przypadku Konta Jakie Chcę, prowadzenie rachunku, smsKody oraz przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe. Jeśli chodzi o kartę debetową, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Sprawdź szczegóły promocji Konta Jakie Chcę w BZ WBK

 

Do 450 zł premii w promocji mBanku

W mBanku dobiega końca ciekawa promocja pozwalająca w relatywnie łatwy sposób zdobyć 450 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z mKonta Intensive oraz 20 zł za skorzystanie z płatności Apple Pay. W pakiecie otrzymacie między innymi usługę concierge, priorytetową obsługę na mLinii, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 3 bezpłatne przelewy ekspresowe, darmową kartę wielowalutową bez prowizji za przewalutowanie oraz z korzystnymi kursami VISY, a także 20% zniżki na ubezpieczenie OC w AXA. Dodatkowo przez 6 miesięcy będziecie zwolnieni z wszelkich opłat za użytkowanie konta. Dla chętnych dostępna będzie również karta kredytowa World Mastercard Intensive zapewniająca 4000 punktów Priceless Specials na start.  

Sprawdź szczegóły promocji mKonta Intensive

 

75 zł w ramach mOkazji z NJU Mobile

Na koniec zostajemy jeszcze w temacie mBanku. Jeśli zastanawiacie się nad założeniem mKonta Intensive, wówczas dobrym motywem będzie korzystanie z mOkazji, taka jak ta. Otóż korzystając z oferty NJU Mobile możecie zdobyć 75 zł premii. Warunkiem zdobycia bonusu jest podpisanie elastycznej umowy z NJU Mobile oraz utrzymanie aktywnego numeru przez jeden pełny cykl rozliczeniowy. Później sami możecie zdecydować co dalej – wypowiedzenie umowy lub też pozostawienie numeru na dłużej. Do końca sierpnia wystarczy złożyć wniosek i wypełnić formularz przystąpienia do mOkazji. Sam kurier z umową może być już u Was we wrześniu.

Sprawdź szczegóły promocji mOkazji od mBanku

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów