fbpx

Axi Card: nawet 300 zł premii do wydania w Biedronce oraz RRSO 0% do kwoty 3000 zł

Trwa do:
31 stycznia 2021

Nowy rok rozpoczynamy od prostej i przyjemnej promocji, w ramach której możecie zgarnąć nawet 300 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka. Zakupy spożywcze robi każdy z nas, dlatego bonus można potraktować niemal na równi z gotówką. Przyjrzymy się dziś nowej promocji Axi Card, czyli fintechu, który mieliśmy już okazję gościć na łamach bloga rok temu. Akcja trwa do końca miesiąca, jednak im szybciej zaczniecie robić zakupy przy użyciu nowej karty, tym szybciej będziecie w stanie zgarnąć jeszcze większy voucher. Co ważne, premię uzyskacie bezkosztowo, ponieważ w ramach dodatkowej promocji obowiązuje Was 0% RRSO dla kwoty sięgającej 3000 zł.

Axi Card – kilka słów o fintechu

Axi Card zadebiutowała ze swoimi usługami w Polsce w 2018 roku. Polski oddział spółki Easy Payment Services OOD stojącej za marką Axi wpisana jest na listę członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Międzynarodowa karta kredytowa jest z jednej strony alternatywą dla kart bankowych, z drugiej zaś dla szybkich pożyczek. W porównaniu do banków, Axi Card wyróżnia się o wiele łatwiejszym procesem wnioskowania o kartę, całość procesu odbywa się zdalnie.

Z drugiej strony, Axi Card to wygodna alternatywa dla szybkich pożyczek. Zamiast za każdym razem wnioskować o nową pożyczkę, możecie korzystać z aktywnej linii kredytowej. W razie potrzeby kartą można płacić w sklepach lub wypłacać gotówkę z bankomatów. Oczywiście nic nie jest za darmo, jednak opłaty pojawiają się dopiero w sytuacji, gdy korzystacie z udostępnionych środków. Wówczas oprocentowanie w skali miesiąca to 0,57%, zaś opłata administracyjna 5,25%. Minimalna spłata pożyczki w każdym okresie rozliczeniowym wynosi 15% wysokości limitu na karcie.

Promocja – RRSO 0% przez pierwsze 30 dni

Dużą zaletą Axi Card jest fakt, iż przez pierwsze 30 dni RRSO wynosi 0%. Okres promocyjny dotyczy 30 dni liczonych od dnia aktywacji karty. W tym czasie możecie dowolnie obracać środkami udostępnionymi przez Axi Card. Oczywiście wszystko jest za darmo pod warunkiem terminowej spłaty zadłużenia. Po okresie rozliczeniowym otrzymacie wyciąg na którym będzie widniała kwota do spłaty. Spłata odbywa się poprzez tradycyjny przelew na indywidualny rachunek bankowy.

Regulamin promocji z RRSO 0% przez pierwsze 30 dni znajdziecie pod tym linkiem.

Uczestnicy

Promocja z RRSO 0% dostępna jest dla nowych, pełnoletnich klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali Axi Card. W ramach limitu na karcie, takie osoby będą mogły wykorzystać limit o wartości do 3000 zł bez ponoszenia dodatkowych opłat. Jedynym warunkiem będzie w tym przypadku spłata zadłużenia w terminie do 30 dni od momentu aktywacji wydanej karty.

Promocja, w ramach której uczestnicy zgarnąć mogą bony podarunkowe do sklepów sieci Biedronka, jest przeznaczona zarówno dla nowych, jak i również obecnych klientów/użytkowników Axi Card. Ci drudzy muszą dodatkowo spełnić specjalny warunek, jakim jest brak zaległości w spłacie (co wydaje się oczywiste). Konieczne będzie także wyrażenie niezbędnych zgód marketingowych.

Zasady promocji – krok po kroku

Wartość bonu do sklepów Biedronka będzie wahać się od 20 zł do 100 zł. Zależy ona od sumy kwoty zakupów, które zrobicie za pomocą karty w sklepach Biedronka w terminie do 31 stycznia 2021 roku. Istotne jest więc, żeby na udział w promocji zdecydować się jak najszybciej – najlepiej już na początku miesiąca. Będziecie mieli wtedy znacznie większe szanse na zgarnięcie bonu o dużej wartości. 

Żeby wziąć udział w promocji, należy wykonać kilka kroków.

Krok pierwszy. Najpóźniej do 31 stycznia 2021 roku zawnioskujcie o promocyjną kartę na dedykowanej stronie promocji

Po wypełnieniu krótkiego formularza skontaktuje się z wami doradca klienta, który przekaże Wam wszelkie szczegóły. Ustalicie także termin i adres dostawy karty.

Krok drugi. Gdy karta dotrze już do waszej skrzynki pocztowej, skontaktujcie się z infolinią Axi Card w celu aktywacji karty. Wiadomo – im szybciej, tym lepiej.

Krok trzeci. Do końca stycznia 2021 roku używajcie Karty Axi podczas zakupów w sklepach Biedronka. Od tego, jak dużo pieniędzy przeznaczycie na zakupy, będzie zależeć wartość Waszej nagrody. 

Jeśli jesteście nowymi klientami Axi Card i korzystacie z promocji z 0% RRSO, pamiętajcie by spłacić swoje zobowiązanie najpóźniej w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu aktywacji karty (kontaktu z infolinią). 

Gwoli ścisłości, aktywacja karty możliwa jest nawet do 15 dni kalendarzowych po zakończeniu promocji (czyli do 15 lutego 2021 roku). Jednak zwlekając z aktywacją stracicie szansę na zgarnięcie bonu.

100 zł do Biedronki

Organizator udostępnił za pomocą regulaminu jasne wytyczne. Nie musicie zastanawiać się, jak dużej nagrody możecie oczekiwać. Spójrzcie poniżej.

„Taryfikator” nagród przedstawia się następująco:

 • bon na 100 zł za zakupy o wartości minimum 1000 zł,
 • bon na 70 zł za zakupy o wartości minimum 700 zł,
 • bon na 50 zł za zakupy o wartości minimum 500 zł,
 • bon na 20 zł za zakupy o wartości minimum 200 zł.

Organizator zsumuje oczywiście kwotę wszystkich waszych zakupów zrobiony w Biedronce w okresie trwania promocji. 

Dodatkowe 200 zł

Spośród uczestników promocji organizator wyłoni 5 osób, które w trakcie jej trwania zrobią największe zakupy w Biedronce i nagrodzi je dodatkowymi bonami o wartości 200 zł.

Przyznanie nagród

Nagroda będzie miała formę e-kodu, który organizator przekaże za pomocą wiadomości SMS. Informację o przyznaniu bonu otrzymacie do 10 lutego 2021 roku, a wiadomość z kodem dotrze do Was 5 dni później. Na wykorzystanie kodu będziecie mieli co najmniej 12 miesięcy.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Axi Card – koszty

 • 0 zł za wydanie karty oraz udzielenie limitu kredytowego,
 • 0 zł za dostawę karty Axi Card,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za potwierdzenie salda we wszystkich bankomatach w Polsce,
 • 8 zł za wypłaty z bankomatów na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego,
 • 14 zł za wypłaty z bankomatów w pozostałych krajach,
 • wysokość limitu wynosi od 500 zł do 3000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.

Specyfiką działania karty Axi Card jest generowanie opłat dopiero w sytuacji, gdy w praktyce używacie karty do płatności lub wypłat z bankomatów. Jednak w odróżnieniu od tradycyjnych bankowych kart kredytowych, w przypadku Axi Card nie występuje tak zwany okres bezodsetkowy (zwany również grace period, który dokładnie omawiam tutaj). Oznacza to, iż odsetki naliczane są już od momentu dokonania transakcji/wypłaty z bankomatu. O ile w pierwszych 30 dniach od aktywacji karty, RRSO wynosi 0%, tak po tym okresie standardowa stopa oprocentowania wynosi 0,57% w skali miesiąca. Oprócz tego, Axi Card nalicza miesięczną opłatę administracyjną na poziomie 5,25% (również od kwoty wykorzystanego limitu). Cóż, za wygodę trzeba płacić…

Standardowe RRSO wynosi 83,54%.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów