Autopay i Santander Bank Polska: dwa przejazdy autostradą gratis przy płatności aplikacją – nawet 200 zł zwrotu!

Trwa do:
30 września 2021
Autopay – zwrot

Autopay to usługa pozwalająca na automatyczne uiszczanie opłat na autostradowych bramkach bez konieczności wyjmowania karty czy szukania “drobnych”. W ramach nowej promocji, organizowanej przez spółkę Autopay Mobility, otrzymacie zwrot za dwa przejazdy autostradą – razem nawet 200 zł! Wystarczy, że zapłacicie za nie przy użyciu usługi Autopay w aplikacji bankowej Santander Mobile. To świetne uzupełnienie prowadzonej przez bank promocji, w ramach której odbierzecie aż 350 zł premii na start i specjalną usługę CyberRescue za darmo przez rok!

Czym jest Autopay?

Autopay to usługa stworzona do opłacania przejazdów na autostradach, a niebawem także postojów na parkingach i usług w myjniach samochodowych. Działanie systemu jest bardzo proste. Po uzupełnieniu danych pojazdu i wymaganych informacji o kierowcy oraz wybraniu formy płatności (na przykład kartą) przejazd przez bramki odbywa się błyskawicznie. Po wykryciu znajomej tablicy rejestracyjnej bramki podniosą się automatycznie, a opłata za przejazd zostanie pobrana z podpiętej karty lub konta. Kierowca nie musi nawet opuszczać szyby. 🙂

Więcej na temat usługi Autopay dowiecie się u źródła.

Na których autostradach zapłacimy przy użyciu Autopay? 

Z usługi skorzystają osoby poruszające się autostradą A1 (na wszystkich bramkach) oraz na autostradzie A4 na odcinku Kraków-Katowice.

Autopay pojawi się niebawem także w sieci myjni WWWash. Trwają również testy usługi na parkingach w całej Polsce.

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do klientów Santander Bank Polska (osób fizycznych, prawnych i instytucji), posiadających konto osobiste lub firmowe. Konieczne jest także posiadanie dostępu do aplikacji bankowej. Uczestnik musi być pełnoletni. Zwrot środków obowiązuje za dwa pierwsze przejazdy opłacone przy użyciu omawianej usługi z konta w Santander Bank Polska. Jeśli korzystaliście z tej usługi w innym banku, możecie zmienić konto rozliczeniowe na to, prowadzone w Santanderze.

Osoby, które nie mają jednak rachunku we wspomnianym banku, mogą zarobić znacznie więcej. Zakładając darmowy rachunek z bezpłatnymi i nielimitowanymi przelewami natychmiastowymi, odbierzecie 350 zł premii ekstra!

Bez problemu połączycie to z promocją Autopay, zyskując tym samym nawet 550 zł bonusu!

Zasady promocji

Akcja trwa do 30 września 2021 roku. W tym czasie, za pomocą aplikacji Santander Mobile, powinniście założyć konto w usłudze Autopay i wskazać do obciążenia za przejazdy autostradowe swój rachunek bankowy, prowadzony przez Santander Bank Polska. W tym samym terminie, przynajmniej raz, przejedźcie przez bramki, obsługujące usługę Autopay i tym samym, całkowicie automatycznie, opłaćcie swój przejazd. 

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Zwrot kosztów – przekazanie nagrody

Zwrot płatności nastąpi bezpośrednio na konto prowadzone w Santander Bank Polska w ciągu 14 dni roboczych od momentu płatności. Każdemu uczestnikowi promocji przysługuje zwrot za dwa regulaminowe przejazdy, a maksymalna łączna wartość nagród to 200 zł.

Jak zacząć korzystać z automatycznych płatności?

Cały proces rejestracji w Autopay przeprowadzicie z poziomu aplikacji Santander Mobile. Po zalogowaniu przejdźcie do zakładki Bilety, Parkingi, Taxi, zaakceptujcie regulamin, potwierdźcie rejestrację za pomocą kodu SMS i wprowadźcie dane pojazdu.

Więcej o autostradowej usłudze w aplikacji Santander Mobile przeczytacie w tym miejscu.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów