fbpx

Alior Bank: 150 zł premii na start za założenie Konta Jakże Osobistego oraz jeden z voucherów o wartości 50 zł lub cztery bilety do Cinema City!

Alior Bank powraca z kolejną świetną akcją promocyjną Konta Jakże Osobistego! Tym razem w ramach promocji organizowanej wraz z serwisem Bankier.pl możecie zdobyć 150 zł bardzo łatwej premii na start. Oprócz tego, w ramach programu Mastercard Priceless Specials uzyskacie punkty powitalne, wymienialne na voucher o wartości 50 zł lub cztery bilety do kina Cinema City. Dużym plusem promocji jest możliwość założenia i zamknięcia konta w pełni online. Oprócz premii na start, na uwagę zasługuje również oferta depozytowa Alior Banku. Na start możecie skorzystać z Lokaty na 100 dni z oprocentowaniem 3% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł oraz Konta Mocno Oszczędnościowego zapewniającego 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł przez okres 3 pierwszych miesięcy. Kolejne rozwiązanie oszczędnościowe dostępne jest w ramach tak zwanych korzyści dodawanych do Konta Jakże Osobistego. W tym przypadku nawet 20.000 zł może procentować na 3% w skali roku z gwarancją oprocentowania do końca roku. Jeśli już jesteśmy przy kwestii korzyści, warto zwrócić uwagę na jeszcze dwie z nich. Pierwsza to nowość w ofercie Alior Banku, a mianowicie zagraniczne zakupy kartą bez kosztów przewalutowania. Druga natomiast to 1% moneyback od płatności wykonanych telefonem.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Na początek bardzo dobra wiadomość. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci Alior Banku. Mówiąc bardziej szczegółowo, akcja przeznaczona jest dla osób, które po 10 czerwca 2018 roku nie posiadały konta osobistego w Alior Banku (złotówkowego i/lub walutowego), a także karty kibica Alior Bank. 

Zawsze przy okazji promocji Alior Banku pojawia się zasadnicze pytanie. Czy posiadanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe Alior Banku lub w Kantorze Walutowym wyklucza z promocji? Na szczęście pod tym względem Alior Bank jest bardzo liberalny, ponieważ zarówno posiadacze konta w TMUB, jak i w Kantorze Walutowym śmiało mogą wziąć udział w promocji „dużego” Aliora. Potwierdza to wprost zapis regulaminu:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Aby skorzystać z promocji należy w dniach od 11 czerwca 2019 roku do 22 lipca 2019 roku zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać adres e-mail oraz zaakceptować regulamin (trzecie okienko). Zgody marketingowe dla organizatora promocji (Bonnier Polska będący właścicielem serwisu Bankier.pl) nie są wymagane. Na podany adres e-mail otrzymacie dane do logowania oraz link aktywacyjny, który poprowadzi Was z powrotem na stronę promocji. Po zalogowaniu i kliknięciu Złóż Wniosek przejdziecie już do docelowego wniosku o Konto Jakże Osobiste na stronie Alior Banku. Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji niezbędnych do przeprowadzenia promocji (w ten sposób wie on komu należy wypłacić premię, a komu nie). Dużym plusem promocji jest fakt, iż organizator nie wymaga akceptacji jakichkolwiek zgód marketingowych.

Pamiętajcie, iż we wniosku o konto należy użyć tego samego maila co podczas rejestracji w promocji. Jeśli z promocji korzystacie wspólnie z domownikami lub znajomymi, pamiętajcie, iż każda osoba musi zarejestrować się na osobny i unikalny adres e-mail.

 

Na podpisanie umowy o konto i kartę debetową macie 30 dni od momentu podpisania wniosku, nie później jednak niż do 21 sierpnia 2019 roku. Umowę możecie zawrzeć na trzy sposoby:

 • kurierem – może on dostarczyć umowę do waszego domu, ale również miejsca pracy lub szkoły,
 • poprzez przelew weryfikacyjny –  obecnie w tym systemie uczestniczą oprócz Alior Banku: Bank Pekao, Santander Bank, eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, PBS Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe (możliwe, że lista banków została poszerzona). W tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę ustaloną przez Alior Bank (na przykład 1 zł) z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi). Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu).
 • poprzez rozmowę Video z pracownikiem banku – umowa może być podpisana nawet w ciągu 5 minut. Pamiętajcie, aby wasz komputer był wyposażony w sprawną kamerę oraz mikrofon.

 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać 150 zł premii?

Aby zdobyć premię w ciągu 60 dni od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 10 października 2019 roku):

 • aktywujcie aplikację mobilną banku,
 • wybierzcie co najmniej jedną korzyść w ramach Konta Jakże Osobistego (o korzyściach szczegółowo opowiadam w kolejnym akapicie),
 • zapewnijcie wpływy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł oraz wykonajcie minimum 3 płatności kartą lub BLIKIEM.

 

 

Wymagany wpływ na konto może stanowić pojedynczy wpływ lub na przykład dwa przelewy po 500 zł. Oczywiście wpływ z waszego konta w innym banku zapewni uzyskanie premii. Po zaksięgowaniu środków na koncie w Alior Banku możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto.

Co do 3 płatności kartą lub BLIKIEM, pamiętajcie, iż możecie je wykonać w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Bank nie reguluje natomiast minimalnej kwoty transakcji, zatem drobne zakupy w sklepie spełnią warunki promocji. Z promocji wykluczone są jedynie „mniej typowe transakcje kartą” według kodów MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne (a tak naprawdę płatności rachunków domowych kartą poprzez pośredników płatniczych typu Sprytny Bill, Blue Media itp.).

 

Po spełnieniu warunków, organizator powiadomi Was mailowo o przyznaniu premii do 30 listopada 2019 roku. Od tego momentu będziecie mieli 5 dni roboczych na uzupełnienie danych do wypłaty premii. Będzie to przede wszystkim numer konta otwartego w ramach promocji. Premia zostanie wypłacona na Konto Jakże Osobiste w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania maila od organizatora. W dniu wypłaty premii należy posiadać aktywne konto i kartę debetową.

 

To wszystko! Szczegóły w regulaminie promocji „Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 3 edycja” .

 

Voucher o wartości 50 zł lub cztery bilety do kina Cinema City

Premia na start to jeszcze nie wszystko! Wyrabiając w ramach promocji kartę Mastercard, będziecie mogli przystąpić do programu lojalnościowego Priceless Specials. W ramach bieżącej promocji, na start otrzymacie aż 3400 punktów powitalnych. Wymienicie je na vouchery o wartości 50 zł (RTV EURO AGD, Decathlon, empik.com, Circle K i wiele innych) lub na cztery bilety do kina Cinema City, których łączna wartość przekracza 100 zł! 

Głównym warunkiem uzyskania punktów powitalnych jest wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie. Macie na to 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu.

Więcej na temat promocji Priceless Specials znajdziecie w dedykowanym artykule.

 

Lokata na 3% w skali roku do 50.000 zł

Dla całkowicie nowych klientów, Alior Bank przygotował dodatkowo preferencyjną lokatę na 100 dni dla kwoty do 50.000 zł. Lokata skierowana jest do osób, które nie posiadały nigdy kartoteki klienta w Alior Banku, czyli do absolutnie nowych klientów. Lokatę możecie założyć w ciągu 14 dni od momentu otwarcia Konta Jakże Osobistego. W tym celu należy wybrać się do dowolnej placówki. Może to być zarówno oddział, jak i agencja Alior Banku.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Konto Jakże Osobiste – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyliście 26 lat lub zapewnicie jednorazowy wpływ na co najmniej 1500 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,

0 zł zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł (aby uniknąć opłaty można na przykład doładowywać Revoluta),

– 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku,

– 0 zł za wypłaty dowolnego bankomatu, wykonane BLIKIEM,

– 0 zł za wypłaty gotówki w sklepie w ramach usługi cashback,

– 2,50 zł za wypłaty z obcych bankomatów (chyba, że wybierzecie korzyść dotyczącą darmowych bankomatów),

– 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach i placówkach partnerskich banku,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i mobilne,

– możliwość korzystania z BLIKA, Apple Pay, Google Pay oraz karty wirtualnej HCE,

– szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Oprócz powyższych warunków bazowych, możecie wybrać za darmo dwie spośród wymienionych poniżej „korzyści” dołączanych do konta. Każda kolejna „korzyść” kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybór korzyści odbywa się już po założeniu konta w bankowości online, aplikacji mobilnej, w oddziale banku lub poprzez infolinię. Do wyboru macie:

 • oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 3% w skali roku (do 20.000 zł),
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania,
 • zwrot 1% za zakupy wykonane telefonem,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni (dla kwoty do 1000 zł),
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • program Mastercard Priceless Specials,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną,
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunkach.

 

Zapewne najbardziej interesujące są trzy pierwsze korzyści. Promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku na (tradycyjnym) koncie oszczędnościowym obowiązuje do 31 grudnia 2019 roku dla kwoty do 20.000 zł. Oprocentowanie może zostać przedłużone na kolejne okresy, co już miało miejsce kilkukrotnie.

 

W czerwcu 2019 roku Alior Bank udostępnił swoim klientom płatności zagraniczne kartą bez kosztów przewalutowania dla 152 walut! Dla dolara, euro i funta brytyjskiego stosowany będzie średni kurs NBP, zaś w przypadku pozostałych walut kurs organizacji płatniczej Mastercard (bez doliczania marży banku).

 

W przypadku 1% moneyback, zwroty naliczane są od transakcji wykonanych BLIKIEM, Google Pay, Apple Pay lub poprzez technologię HCE (karta ztokenizowana w aplikacji banku). Maksymalny miesięczny zwrot to 20 zł, co w skali roku daje nawet 240 zł moneyback. Zwrotem nie są objęte wybrane klasy kodów MCC (wspomniane przy okazji promocji z premią).

 

Szczegóły w regulaminie korzyści Konta Jakże Osobistego.

 

 

 

 

Konto Mocno Oszczędnościowe

Po założeniu konta osobistego, możecie również założyć Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Oprocentowanie obowiązuje przez 3 kolejne miesiące od aktywacji konta. Nadwyżka ponad 100.000 zł oprocentowana jest według zmiennej stawki naliczanej według schematu: WIBID1M – 0,55 punktu procentowego (obecnie 0,89% w skali roku).

Prowadzenie Konta Mocno Oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak przelewy wewnętrzne na konto osobiste w Alior Banku (bez limitu). Dodatkowo możecie wykonać jeden przelew zewnętrzny. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 10 zł.

Szczegóły w tabeli oprocentowania oraz regulaminie promocji.

 

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli po odebraniu premii zdecydujecie się zakończyć współpracę z Alior Bankiem, możecie to zrobić na cztery sposoby:

 • poprzez infolinię,
 • w bankowości elektronicznej (również na smartfonie),
 • w oddziale banku,
 • korespondencyjnie, wysyłając wypowiedzenie na adres banku.

 

Aby zamknąć konto w bankowości elektronicznej, wystarczy wysłać wiadomość przez pocztę wewnętrzną banku. W tym celu klikacie po kolei: Wiadomości Napisz nową wiadomość Zapytanie, Rachunki bankowe, Zamknięcie konta osobistego… W treści wiadomości podajecie numer rachunku/rachunków, który chcecie zamknąć. Oprócz tego możecie dodać numer konta, na które ma zostać przelany osad pozostały po zamknięciu rachunku. Możecie na przykład zamknąć tylko konto osobiste, a konto oszczędnościowe zostawić otwarte. Jeśli chcecie zamknąć wszystko, w wiadomości dodajcie również numery kont oszczędnościowych. Pomimo zamknięcia rachunków, umowa ramowa pozostanie w mocy. Dzięki temu wasz dostęp do bankowości online będzie nadal aktywny. Umowę ramową możecie wypowiedzieć w placówce banku lub korespondencyjnie. 

Proces zamykania konta przez bankowość internetową jest na tyle prosty, że możecie go wykonać z pozycji smartfona, co potwierdza poniższy screen 🙂

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów