Alior Bank: nawet 900 zł moneyback w promocji karty kredytowej OK! Mastercard

Banki coraz mocniej zaczynają promować swoje karty kredytowe. Tym razem Alior Bank oferuje do 600 zł zwrotu w postaci 5% moneyback od płatności telefonem. To zatem kolejna akcja zachęcająca do korzystania z Google Pay oraz Apple Pay. Co ważne, z promocji możecie skorzystać bezkosztowo, ponieważ karta OK! Mastercard może być dla Was darmowa po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Dodatkowo otrzymacie do 300 zł w ramach standardowego 1% zwrotu od płatności w wybranych kategoriach. Przy okazji przypominam o promocji Pożyczki na piątkę od Alior Banku, która w łatwy i tani sposób pomoże Wam zbudować pozytywną historię kredytową.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja skierowana jest do osób, które na dzień 14 października 2018 roku nie posiadały żadnego rachunku karty kredytowej w Alior Banku. Jeśli nawet posiadaliście „kredytówkę” w Aliorze, wystarczy, że zamknęliście ją przed wskazaną datą. Ponadto posiadanie innego produktu w Alior Banku, na przykład konta osobistego, nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Zasady promocji – 600 zł premii

Promocja trwa od 15 października 2018 roku do 31 stycznia 2019 roku. W tym czasie należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji. Przez dalsze etapy wnioskowania o kartę przeprowadzi Was już konsultant, który zadzwoni do Was po złożeniu wniosku. O tym w jaki sposób podpiszecie umowę oraz jakie dokumenty będziecie musieli przedstawić, dowiecie się już podczas rozmowy.

Po wyrobieniu karty, zasady są bardzo proste. Przez 12 pełnych miesięcy kalendarzowych będziecie mieli zagwarantowany moneyback wynoszący 5% wartości transakcji wykonanych kartą za pośrednictwem Google Pay oraz Apple Pay. Miesięcznie do zdobycia jest maksymalnie 50 zł, zaś w skali roku nawet 600 zł. Aby uzyskać premię, w danym miesiącu należy wykonać płatności telefonem na minimum 100 zł. Premie będą wypłacane na rachunek karty (zmniejszając zadłużenie lub tworząc nadwyżkę) do końca kolejnego miesiąca.

To tyle, promocja jest prosta, łatwa i przyjemna 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Zasady promocji – do 300 zł premii za wybrane kategorie

Karta Mastercard OK! umożliwia również otrzymywanie 1% zwrotu za płatności w następujących kategoriach:

  • sklepy  odzieżowe, papiernicze, księgarnie, sklepy AGD, RTV i komputerowe,
  • kina, teatry, restauracje,
  • hotele, biura podróży, kolej,
  • salony piękności i fryzjerskie.

Maksymalny kwartalny zwrot to 75 zł, co w skali roku daje nawet 300 zł premii. Moneyback naliczany jest od standardowych płatności kartą, nie muszą to już być płatności telefonem. Zwroty wypłacane są po każdym kwartale kalendarzowym na rachunek karty kredytowej.

Szczegóły na stronie promocji.

 

200 zł premii za założenie konta

Konto 360º w Banku Millennium

 

Szczegóły karty kredytowej

Wydanie karty kredytowej OK! jest darmowe. Miesięczna opłata za jej obsługę wynosi 10 zł, aczkolwiek w łatwy sposób możecie jej uniknąć. Wystarczy, że wykonacie w danym miesiącu płatności bezgotówkowe na kwotę minimum 600 zł, a opłata zostanie wyzerowana. Jedyna opłata na jaką możecie się naciąć to 10 zł za wznowienie karty na kolejny rok. Wypłaty z bankomatów są stosunkowo drogie i raczej odradzam ich używać.

Okres bezodsetkowy trwa długo, bo aż do 59 dni, zaś RRRO poza tym okresem to 15,2%. Jeśli pojęcia te są Wam obce, zachęcam do zapoznania się z moim poradnikiem Jak działa karta kredytowa.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów