fbpx

Promocja Alior Banku oraz Bankier.pl, czyli nawet 1700 zł premii za założenie rachunku iKonto Biznes zapewniającego darmowe prowadzenie!

Ruszyła kolejna odsłona promocji iKonta Biznes, w której do zdobycia jest rekordowe 1700 zł premii! Już po raz siódmy akcja organizowana jest we współpracy z serwisem Bankier.pl. Na łączny bonus składa się bardzo łatwe 200 zł premii startowej od Bankiera (uzyskacie ją za zapewnienie jednego wpływu na iKonto) oraz do 1500 zł w wewnętrznej promocji Alior Banku. Jak sami się przekonacie, uzyskanie łącznego bonusu na poziomie od 1100 zł do 1300 zł powinno przyjść Wam bez większego trudu. Dodatkowym plusem promocji jest fakt, iż prowadzenie iKonta Biznes jest darmowe. Pamiętajcie również, że osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą tak samo jak klienci detaliczni zakładać niezliczoną ilość kont bankowych i korzystać z oferowanych promocji bankowych. Nie da się ukryć, iż promocje dla przedsiębiorców są o wiele zyskowniejsze, dlatego warto korzystać z nadarzających się okazji. Ponadto iKonto Biznes od Alior Banku wielokrotnie było nagradzane jako najlepszy rachunek dla mikrofirm. A jeśli nie jesteście biznesmenami, odsyłam Was do promocji konta osobistego, które oferuje 200 zł premii oraz lokatę na 3% w skali roku

 

 

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która dotychczasowo nigdy nie posiadała konta firmowego w Alior Banku. Fakt ten weryfikowany będzie po numerze NIP znajdującym się w bazie banku. Oznacza to, iż w przypadku, gdy posiadacie lub posiadaliście produkty w Alior Banku przeznaczone wyłącznie dla osób prywatnych (konto, pożyczka czy lokata) – śmiało możecie skorzystać z niniejszej promocji dla przedsiębiorców.

 

Jak przystąpić do promocji

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie promocji (wystarczy zaznaczyć ostatni checkbox). Po wypełnieniu formularza otrzymacie link aktywacyjny, który przeniesie Was z powrotem na stronę promocji. Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie docelowego wniosku o iKonto Biznes. Pamiętajcie, aby po drodze zaakceptować zgodę na ujawnienie organizatorowi niezbędnych informacji w zakresie realizacji promocji. Chodzi tu oczywiście o fakt przekazania informacji, komu należy się premia za spełnienie warunków, a komu nie 🙂

Rejestracja i złożenie wniosku dostępne są do 31 grudnia 2019 roku. Natomiast podpisanie umowy o konto (przelewem weryfikacyjnym lub kurierem) powinno nastąpić w ciągu 30 dni od złożenia wniosku, nie później jednak niż do 30 stycznia 2020 roku. 

 

Zasady uzyskania 200 zł premii od Bankier.pl

Warunki uzyskania bonusu są banalnie proste. Wystarczy, że w ciągu 60 dni od momentu otwarcia iKonta (nie później jednak niż do 30 marca 2020 roku) zapewnicie wpłatę środków na konto w kwocie co najmniej 500 zł. Możecie to zrobić przykładowo przelewając środki z waszego prywatnego lub firmowego konta w dowolnym banku, ewentualnie zasilając konto za pośrednictwem wpłatomatu. To wszystko 🙂

 

Teraz pozostaje już tylko formalność w postaci wypełnienia danych do wypłaty premii. O przyznaniu bonusu zostaniecie powiadomieni mailowo do 30 kwietnia 2020 roku. Od momentu otrzymania stosownej wiadomości będziecie mieli 5 dni roboczych na zalogowanie się na stronie promocji oraz wypełnienie danych do wykonania przelewu bonusu. Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od momentu wysyłki maili. Po otrzymaniu premii, pamiętajcie aby samodzielnie rozliczyć podatek związany z uzyskanym dochodem. 

Po szczegóły odsyłam Was do:

 

 

 

 

Jak zdobyć do 1500 zł premii

Promocja z premią na start łączy się ze stałą akcją Alior Banku „1500 zł dla firm”, zapewniającą regularne bonusy za aktywne korzystanie z rachunku. W tym przypadku sami tak naprawdę decydujecie za co chcecie otrzymać bonus. Technicznie do zdobycia jest 155 zł miesięcznie, aczkolwiek regulamin reguluje maksymalny miesięczny bonus do 125 zł. Premie możecie odbierać przez 12 kolejnych miesięcy (12 x 125 zł = 1500 zł). Do dyspozycji macie następujące warianty:

 

  • Przelew do ZUS – 25 zł 

Premia 25 zł za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł. To bardzo prosty warunek, wystarczy z iKonta Biznes zapłacić za ZUS, by cieszyć się zwrotem wynoszącym 25 zł. Z tej premii może skorzystać praktycznie każdy, ponieważ nawet „mały ZUS” spełnia te wymagania.

 

  • Przelew do Urzędu Skarbowego – 25 zł

Premia za pierwszy w miesiącu przelew do US w kwocie minimum 500 zł. Jeśli opłacacie zaliczki do US w wysokości wymaganej przez bank lub wyższej, również ta część premii nie stanowi większego problemu do uzyskania dodatkowego dochodu. Jeśli rozliczacie się kwartalnie, podpytajcie swojego księgowego, czy można robić niejako nadpłaty w przypadku zaliczek do US, wykonując przelewy co miesiąc.

 

  • Przelew SEPA – 10 zł

Premia za pierwszy w miesiącu przelew SEPA, jeśli zostanie wykonany w kwocie minimum 100 EUR z iKonta Biznes. Ta część premii niestety nie jest zbyt opłacalna, gdyż koszty przewalutowania „przejedzą” uzyskany bonus.

 

  • Przelew natychmiastowy – 10 zł

Premia za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy, jeśli zostanie wykonany w kwocie minimum 500 zł. To bardzo prosty warunek, wystarczy dokonać dowolny przelew natychmiastowy, choćby na nasze konto osobiste. 5 przelewów natychmiastowych w każdym miesiącu jest za darmo, co dodatkowo uatrakcyjnia tę część premii.

 

  • Transakcje kartą – 10 zł

Premia za rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych kartą w kwocie minimum 500 zł. Jest to niejako moneyback naliczany w zamian za użytkowanie karty.

 

  • Skorzystanie z oferty terminali za pośrednictwem Alior Banku – 10 zł

Premia za skorzystanie z oferty terminali zostanie naliczona, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na wasz rachunek wpłynie kwota co najmniej 5000 zł z tytułu przyjęcia transakcji kartowych, pochodzących z płatności wykonanych na terminalach First Data Polska. Zatem ta część premii przeznaczona jest dla osób, które w swoim biznesie wykorzystują terminal płatniczy.

 

  • Skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku – 5 zł

Premię za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku otrzymacie, jeśli na wasz rachunek wpłynie bonusowy przelew z PCKF (Polskie Centrum Kas Fiskalnych) w kwocie 100 zł. O jaki bonus chodzi? Otóż każdy klient, który po raz pierwszy dokonuje zakupu kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku otrzymuje 100 zł bonusu z tytułu promocji „Kasa za kasę”. Oprócz tego możecie otrzymać upust cenowy w wysokości 15% od rekomendowanej ceny producenta oraz zwrot lub ulgę z Urzędu Skarbowego w wysokości maksymalnie 90% wartości urządzenia fiskalnego (nie więcej niż 700 zł).

 

  • Premia za średniomiesięczne saldo

Ten bonus jest niejako substytutem oprocentowania rachunku. Nie jest może ono zbyt wysokie, aczkolwiek mało który rachunek firmowy posiada jakiekolwiek oprocentowanie. Ta transza bonusu jest w pewnym sensie nagrodą dla osób, które posiadają wysoką płynność na koncie firmowym. Bonus wynosi odpowiednio:

– do 2500 zł – 0 zł,
– od 2500,01 zł do 10.000 zł – 5 zł,
– od 10.000,01 zł do 25.000 zł – 15 zł,
– od 25.000,01 zł do 50.000 zł – 30 zł,
– od 50.000,01 zł – 60 zł.

 

Kwoty Premii uzyskane w Promocji podlegają opodatkowaniu na zasadach ogólnych tj. na Uczestniku, który otrzyma Premię ciąży obowiązek rozliczenia premii w swoich przychodach z tytułu działalności gospodarczej.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji 1500 zł dla firm.

 

Symulacja opłacalności promocji

Nie da się ukryć, iż z premii na start trzeba skorzystać, no bo jednak 200 zł piechotą nie chodzi. Zatem za samo założenie konta i jeden wpływ zyskujecie już 200 zł na start. Prześledźmy natomiast, ile jeszcze możecie realnie wycisnąć z „wewnętrznej” promocji Alior Banku. Z pewnością niektórym przedsiębiorcom uda się osiągnąć pełny miesięczny bonus wynoszący 125 zł. W wersji mniej pracochłonnej do zdobycia może być 25 zł za ZUS, 25 zł za US, 10 zł za darmowy przelew natychmiastowy oraz 10 zł za płatności kartą. Dodatkowo dochodzi premia za saldo, która jest już zależna od wysokości środków na waszych kontach. Załóżmy, że będzie to kwota w granicach pomiędzy 10 a 25 tysięcy złotych, co będzie dodatkowo premiowane kwotą 15 zł miesięcznie. Zatem łączny „łatwy” bonus w każdym z 12 miesięcy może wynieść 85 zł. Rocznie daje to sumę  1020 zł. Dodając do tego 200 zł na start otrzymujemy solidne 1220 zł dodatkowego przychodu. Jest się po co schylić 🙂

 

 

 

 

Szczegóły iKonta Biznes

0 zł  za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł  za kartę do konta w przypadku dokonania 4 transakcji bezgotówkowych (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet (również do US i ZUS),

0 zł za 5 przelewów natychmiastowych w miesiącu, każdy kolejny 10 zł,

0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku,

0 zł za 5 wypłat z bankomatów sieci Euronet, każda kolejna 2 zł,

0 zł za 5 wypłat z bankomatów sieci Planet Cash, każda kolejna 2 zł,

0 zł za 5 wypłat z pozostałych bankomatów, każda kolejna 2 zł,

0 zł za 5 wpłat we wpłatomatach sieci Planet Cash, każda kolejna 10 zł,

0 zł za 5 przelewów europejskich SEPA w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów