Alior Bank: 100 zł łatwej premii za założenie Konta Jakże Osobistego oraz 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 20.000 zł)

Ruszyła II edycja promocji „Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku” organizowana wraz z serwisem Bankier.pl. Ponownie możecie zdobyć 100 zł premii na start przy bardzo prostych warunkach. Co ważne, w przypadku Konta Jakże Osobistego możecie uniknąć podstawowych opłat z tytułu jego użytkowania, dzięki czemu bonus uzyskacie w pełni bezkosztowo. Dużym plusem jest również możliwość założenia konta poprzez przelew weryfikacyjny lub podczas wideorozmowy oraz możliwość zamknięcia konta przez system online. Oprócz premii na start, na uwagę zasługuje również oferta oszczędnościowa Alior Banku. Jako nowi klienci możecie skorzystać z konta oszczędnościowego na 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł (z gwarancją oprocentowania do końca 2019 roku), punktów powitalnych Priceless Specials wymienialnych na 3 bilety do Cinema City oraz Konta Mocno Oszczędnościowego na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł przez pierwsze 4 miesiące. Oprócz tego, będziecie mogli skorzystać z promocji Kantoru Walutowego z 100 zł premii do Decathlona, do 240 zł zwrotu za płatności telefonem oraz karty kredytowej z korzystnym moneyback do 900 zł. A jeśli będziecie mieli szczęście, Alior Bank zaprosi Was do promocji „Alior płaci”, w której do zdobycia są bony Allegro o wartości  50 zł, 100 zł lub 150 zł.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które po 15 listopada 2016 roku nie posiadały konta osobistego i/lub konta walutowego w Alior Banku oraz w Kantorze Walutowym Alior Banku, a także karty kibica Alior Bank. Posiadanie
konta oszczędnościowego, konta firmowego lub konta oszczędnościowego walutowego nie wyklucza z promocji. Warto wspomnieć, iż w przypadku promocji „dużego” Aliora, T-Mobile Usługi Bankowe traktowany jest jako osobny bank. Dlatego jeśli posiadacie lub posiadaliście konto w TMUB, bez problemu możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Należy również wspomnieć o klientach banku BPH, który jakiś czas temu został wchłonięty przez Aliora. Jeśli wasze konto zostało zmigrowane do Alior Banku, wówczas naturalnie staliście się jego klientami i nie możecie wziąć udziału w niniejszej promocji. Jeśli natomiast udało Wam się zamknąć konto w BPH przed połączeniem obu banków to oczywiście wypełniacie definicję nowego klienta i droga do 100 zł premii jest dla Was otwarta 🙂

 

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji (wystarczy zaznaczyć ostatnie okienko, zgody handlowe są nieobowiązkowe). Po aktywacji profilu, złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową oraz wyraźcie zgodę na na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do realizacji promocji. Mówiąc prościej: zgodę na to, aby bank poinformował organizatora o tym, komu należy wypłacić premię. Na rejestrację w promocji i złożenie wniosku macie czas od 30 listopada 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku. Na podpisanie umowy będziecie mieli kolejne 30 dni, nie później jednak niż do 30 stycznia 2019 roku.

 

Umowę możecie zawrzeć na trzy sposoby:

 • kurierem – może on dostarczyć umowę do Twojego domu, ale również miejsca pracy lub szkoły, konkretne miejsce można podać na końcu wniosku,
 • poprzez przelew weryfikacyjny –  obecnie w tym systemie uczestniczą oprócz Alior Banku: Bank Pekao, Santander Bank, eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, Orange Finanse, PBS Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe. W tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę ustaloną przez Alior Bank (na przykład 1 zł) z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi). Pamiętaj, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu).
 • poprzez rozmowę wideo z pracownikiem banku – umowa może być podpisana nawet w ciągu 5 minut. Pamiętaj, aby Twój komputer był wyposażony w sprawną kamerę oraz mikrofon.

 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać 100 zł premii?

Aby zdobyć premię musicie w ciągu 60 dni od momentu otwarcia konta (nie później jednak niż do 31 marca 2019 roku) spełnić dwa warunki. Pierwszy z nich to zapewnienie wpływów na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Może to być pojedynczy wpływ lub na przykład dwa wpływy po 500 zł. Po spełnieniu tego warunku, środki możecie z powrotem przelać na swoje konto. Drugi z warunków to wykonanie minimum 3 płatności kartą lub BLIKIEM w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Z promocji wykluczone są jedynie „mniej typowe transakcje” według kodów MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne (a tak naprawdę opłacanie rachunków domowych za pośrednictwem karty płatniczej).

 

Finalizacja promocji

Na koniec pozostaną już tylko kwestie formalne. Do 30 kwietnia 2019 roku organizator promocji roześle maile z informacją o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii. W mailu zawarty będzie link przekierowujący do strony promocji. Waszym ostatnim zadaniem będzie podanie danych do wypłaty premii (numer konta w Alior Banku + podstawowe dane identyfikacyjne do przelewu). Na wypełnienie powyższych danych będziecie mieli 5 dni roboczych od momentu otrzymania wiadomości od organizatora. Premia trafi na wasze konta w ciągu 14 dni roboczych od wysyłki maili (czyli jakoś w połowie maja 2019 roku). W dniu wypłaty premii należy posiadać aktywne konto i kartę debetową.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Konto Jakże Osobiste – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyliście 26 lat lub zapewnicie jednorazowy wpływ na co najmniej 1500 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,

0 zł zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,

– 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku,

– 0 zł za wypłaty dowolnego bankomatu, wykonane BLIKIEM,

– 2,50 zł za wypłaty z obcych bankomatów (chyba, że wybierzecie korzyść dotyczącą darmowych bankomatów),

– 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach i placówkach partnerskich banku,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

– szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek o konto i odbierz 100 zł premii

 

Oprócz powyższych warunków bazowych, możecie wybrać za darmo dwie spośród wymienionych poniżej „korzyści”. Każda kolejna „korzyść” kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Do wyboru macie:

 • oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 3% w skali roku (do 20.000 zł),
 • zwrot 1% za zakupy wykonane telefonem, do 240 zł w ciągu roku
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni (dla kwoty do 1000 zł),
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • program Mastercard priceless specials,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną.

 

Zapewne najbardziej interesujące są dwie pierwsze korzyści. Promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym obowiązuje do 31 grudnia 2019 roku dla kwoty do 20.000 zł. Oprocentowanie może zostać przedłużone na kolejne okresy, co już miało miejsce kilkukrotnie.

W przypadku 1% moneyback, zwroty naliczane są od transakcji wykonanych BLIKIEM, Google Pay, Apple Pay lub poprzez technologię HCE (karta ztokenizowana w aplikacji banku). Maksymalny miesięczny zwrot to 20 zł, co w skali roku daje nawet 240 zł moneyback. Zwrotem nie są objęte wybrane klasy kodów MCC (wspomniane przy okazji promocji z premią).

Szczegóły w regulaminie korzyści Konta Jakże Osobistego.

 

Oprócz podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego, możecie również założyć Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 kolejne miesiące od aktywacji konta.

Więcej na temat Konta Mocno Oszczędnościowego w dedykowanym artykule oraz w tabeli oprocentowania.

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 100 zł premii

 

Jak zamknąć Konto Jakże Osobiste

Po odebraniu premii, sami zadecydujecie, czy chcecie utrzymywać dalej konto, czy po prostu wolicie je zamknąć. Wybierając drugą opcję, możecie to zrobić w pełni online. Wystarczy wysłać wiadomość przez pocztę wewnętrzną banku. W tym celu klikacie po kolei: Wiadomości Napisz nową wiadomość Zapytanie, Rachunki bankowe, Zamknięcie konta osobistego… W treści wiadomości podajecie numer rachunku/rachunków, który chcecie zamknąć. Oprócz tego możecie dodać numer konta, na które ma zostać przelany osad pozostały po zamknięciu rachunku. Możecie na przykład zamknąć tylko konto osobiste, a konto oszczędnościowe zostawić otwarte. Jeśli chcecie zamknąć wszystko, w wiadomości dodajcie również numery kont oszczędnościowych. Pomimo zamknięcia rachunków, umowa ramowa pozostanie w mocy. Dzięki temu wasz dostęp do bankowości online będzie nadal aktywny. Umowę ramową możecie wypowiedzieć w placówce banku lub korespondencyjnie. 

Proces zamykania konta przez bankowość internetową jest na tyle prosty, że możecie go wykonać z pozycji smartfona, co potwierdza poniższy screen 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów