fbpx

Akcja BOOMerang, czyli nawet 600 zł zwrotu za ubezpieczenie kupione w Rankomat.pl

Trwa do:
30 listopada 2020

Rankomat.pl to prawdopodobnie najpopularniejsza internetowa porównywarka ubezpieczeń. Wiele osób właśnie tam rozpoczyna poszukiwania wszelkich polis – od samochodowego OC, przez ubezpieczenie zdrowotne, na podróżnym kończąc. W oko wpadła mi ciekawa promocja organizowana przez platformę. Wykupując polisę ubezpieczeniową za pomocą portalu, możecie już w listopadzie otrzymać 100 zł zwrotu. Możecie także wstrzymać się z odbiorem nagrody, wykupić więcej ubezpieczeń i odebrać znacznie większy zwrot. Trzy polisy dadzą Wam aż 400 zł zwrotu, a jeśli ich łączna wartość przekroczy 5000 zł, możecie zgarnąć razem 600 zł! Potraktujmy ten cashback jak miłą odskocznię od bankowych zmagań. Wyjaśnię Wam dzisiaj, jak z akcji Rankomat.pl wycisnąć wszystkie soki.

Rankomat.pl – co to jest i jak działa

Rankomat.pl to najpopularniejsza w Polsce porównywarka ubezpieczeń. Za pomocą portalu znajdziecie zawsze najkorzystniejszą ofertę – bez odwiedzania biur agentów, bez krążenia po stronach internetowych poszczególnych ubezpieczycieli. Niezależnie od tego, co i na jaką kwotę chcielibyście zabezpieczyć, schemat działania wygląda za każdym razem tak samo: po wprowadzeniu niezbędnych parametrów (w przypadku auta będzie to między innymi rocznik i model) otrzymacie porównanie dostępnych dla Was ofert.

Spośród tak przedstawionych propozycji łatwo jest wybrać najkorzystniejszą. Szkoda tracić czas i pieniądze na samodzielne wyszukiwanie i porównywanie ofert.  

Rankomat.pl współpracuje z najpopularniejszymi ubezpieczycielami. Możecie więc spodziewać się porównania ofert dostarczanych przez takie marki jak Allianz, Aviva, AXA, Generali, Benefia, LINK4 i wiele innych. 

Kto może wziąć udział w promocji

Akcja skierowana jest do nowych, pełnoletnich klientów Rankomat.pl. Według regulaminu promocji nowym klientem są osoby, które w momenciu zawarcia pierwszej promocyjnej umowy nie posiadają aktywnych, zawartych wcześniej (za pośrednictwem portalu) umów ubezpieczania. 

Można więc wnioskować, że osoby, które korzystały już z usług Rankomat.pl, lecz ich umowy zdążyły wygasnąć, mogą śmiało brać udział w promocji. 

Zasady promocji

Akcja trwa do 30 listopada 2020 roku. W promocji biorą udział trzy grupy polis ubezpieczeniowych:

Zwrot otrzymacie za maksymalnie trzy zawarte umowy. Konfiguracja jest dowolna. Przykładowo: możecie zawrzeć trzy umowy o ubezpieczenie OC lub po jednej z każdej grupy polis. Ważne jest, aby pierwsza umowa została zawarta jeszcze w listopadzie – w czasie trwania promocji. Kolejne (maksymalnie dwie dodatkowe) polisy możecie wykupić w ciągu 10 miesięcy od momentu zawarcia pierwszej umowy.

Aktualnie promocja podzieliła się na dwie części. Za wykupienie jednego z ubezpieczeń w listopadzie i zawnioskowanie o zwrot części kosztów pierwszej umowy otrzymacie szybkie 100 zł. Minimalna wartość składki to w tym przypadku 300 zł. 

Możecie także wstrzymać się, w ciągu 10 miesięcy wykupić jeszcze dwie polisy i dopiero wtedy zawnioskować o zwrot. Minimalna wartość każdej umowy spadnie w tym wariancie do 200 zł. Za trzy umowy zgarniecie jednak aż 400 zł, a jeśli wartość składek przekroczy 5000 zł, otrzymacie 200 zł ekstra, czyli łącznie 600 zł

Zwrot za jedną umowę w listopadzie

Pierwszym krokiem na drodze ku otrzymaniu premii jest oczywiście zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym celu skorzystajcie z kalkulatorów na dedykowanych stronach promocji:

„Wariant szybki”, czyli 100 zł zwrotu za jedną umowę w listopadzie, wygląda następująco: 

  • po zawarciu jednej z wymienionych umów ubezpieczenia (ze składką o wartości co najmniej 300 zł) w terminie do 30 listopada 2020 roku i opłaceniu składki lub jej raty, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na stronie promocji

Konieczne będzie podanie Waszych podstawowych danych, zaznaczenie ilości zakupionych polis (w tym przypadku jedna) i odpowiedź na pytanie, związane z hasłem reklamowym Rankomat.pl.


Jak zapolować na większy zwrot

Jeśli ostrzycie sobie zęby na większą kwotę, powinniście postępować bardzo podobnie, z pewnymi (istotnymi) wyjątkami. Pierwsza umowa również powinna zostać zawarta do 30 listopada 2020 roku. W tym przypadku minimalna kwota spada jednak do 200 zł, a Wasza przygoda jeszcze się nie kończy. W ciągu 10 miesięcy powinniście zawrzeć jeszcze jedną lub najlepiej dwie dodatkowe umowy o ubezpieczenie. Wartość zwrotu ustala następujący schemat:

  • 1 umowa o wartości od 200 zł – 50 zł zwrotu,
  • 2 umowy o wartości co najmniej 200 zł każda – 200 zł,
  • 3 umowy o wartości co najmniej 200 zł każda – 400 zł.

Jeśli wartość składek wykupionych polis przekroczy kwotę 5000 zł, otrzymacie dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Choć wymagana kwota wydaje się dość duża, to trzeba pamiętać, że ubezpieczenie samochodu niestety nie należy do najtańszych i trzy polisy mogą być całkowicie wystarczające do pokrycia tego limitu. Możecie więc zgarnąć łącznie nawet 600 zł.

Zgłoszenie polis i wnioskowanie o zwrot możliwe jest dzięki stronie promocji, do której link znajdziecie wyżej. Jeśli nie będzie on już aktywny, Rankomat.pl prześle Wam zaproszenie do promocji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Stosowną wiadomość otrzymacie w ciągu 10 miesięcy od momentu zawarcia pierwszej umowy. Ważne jest więc, abyście podczas zawierania pierwszej umowy wyrazili zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. 

Przekazanie nagrody

Po złożeniu wniosku o wypłatę zwrotu organizator rozpatrzy go w terminie 30 dni. Następnie, w  ciągu maksymalnie 10 dni, zwrot zostanie przekazany na konto bankowe, którego numer podacie we wniosku. 

Nagroda, podobnie jak w przypadku premii bankowych, jest całkowicie zwolniona z opodatkowania. Pieniądze ze zwrotu możecie przeznaczyć na dowolny cel. 

Szczegóły w regulaminie akcji BOOMerang.

Jeśli chcesz poznać mnie nieco lepiej – zapraszam na wywiad na kanale Przygody Przedsiębiorców 🙂

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów