Akademia Inwestowania Bankier.pl: 15% rabatu WYŁĄCZNIE dla czytelników bloga JakDorobic.pl na udział w szkoleniu!

Trwa do:
22 września 2022

Dzisiejsza okazja będzie dosyć nietypowa, jednak jak najbardziej wpisująca się w charakterystykę bloga. Akademia inwestowania Bankier.pl to wydarzenia dla początkujących inwestorów (choć nie tylko). W ramach współpracy JakDorobic.pl z Pulsem Biznesu, jako czytelnicy naszych treści możecie skorzystać z 15-procentowej zniżki na udział w webinarach! To łącznie aż 6 godzin szkoleń online i dyskusji z doświadczonymi analitykami Bankier.pl. Dzięki wiedzy przekazanej podczas spotkań dowiecie się, jak chronić swoje środki przed największą od 25 lat inflacją i innymi zagrożeniami. Zrozumiecie też sposoby działania poszczególnych rynków i stworzycie mocne fundamenty do dalszej nauki. Organizatorem jest Puls Biznesu, zajmujący się tego typu wydarzeniami od 14 lat. W tym czasie zorganizowała ponad 800 eventów, w których udział wzięło 20.000 osób.

Akademia inwestowania Bankier.pl – do kogo adresowany jest webinar?

Akademia inwestowania to cykl czterech szkoleń wideo, z których najwięcej korzyści wyciągną osoby niemające do tej pory zbyt wiele wspólnego z inwestowaniem, a które chciałyby poznać ten świat i uniknąć bolesnych błędów. To także dobre narzędzie nauki dla inwestorów z niewielkim stażem i (być może) negatywnymi doświadczeniami. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy, która pozwoli Wam nie tylko ochronić swoje oszczędności w czasach, gdy nie jest to łatwe, ale także mądrze pomnażać posiadany kapitał.


Akademia inwestowania Bankier.pl

Czego się dowiecie na Akademii Inwestowania Bankiera?

W czterech 1,5-godzinnych materiałach wideo przedstawione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z rynkami finansowymi. Prelegenci omówią rodzaj i charakterystykę najpopularniejszych klas aktywów i mechanizmy, które nimi rządzą. Wydarzenie jest dla Was, jeśli od dłuższego czasu zastanawiacie się:

  • Jak działają akcje i obligacje oraz co je różni?
  • Jak stworzyć bezpieczny i przyszłościowy portfel inwestycyjny?
  • Czy inwestowanie zawsze wiąże się z wysokim ryzykiem? Czy jest bezpieczne? Czy osoba nowa w tym świecie może zarabiać?
  • Czy obecne czasy w ogóle nadają się do inwestowania?

Program wydarzenia znajdziecie poniżej.

Akademia inwestowania Bankier.pl – program

Jak widzicie, oprócz zagadnień ogólnych, zostaną także poruszone bardziej szczegółowe kwestie, w tym analiza fundamentalna i techniczna, czy wybór odpowiedniego rachunku maklerskiego.

Każdy uczestnik otrzyma także nagrania wideo wszystkich szkoleń (do dwóch dni po zakończeniu każdej części wydarzenia). Dzięki temu nie stracicie materiałów, jeśli w ostatniej chwili coś Wam wypadnie i nie będziecie mogli uczestniczyć w webinarze. Link będzie aktywny przez 14 dni – bądźcie więc czujni i sprawdzajcie skrzynkę 😉

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony przyznawanym uczestnikom dyplomem ukończenia pierwszego poziomu Akademii inwestowania Bankier.pl.

Użyj kodu rabatowego: JAKDOROBIC15

Główny prelegent i prowadzący szkolenie

Głównym prelegentem oraz prowadzącym szkolenie będzie Krzysztof Kolany, znany i lubiany analityk serwisu Bankier.pl oraz Pulsu Biznesu, który naprawdę zna się na rzeczy. Osobiście śledzę analizy Krzysztofa tematyce inwestowania w metale szlachetne. Krzysztof Kolany w sumie zasłynął jako jako analityk rynku złota. Więcej na temat głównego prelegenta poniżej:

Krzysztof Kolany – prelegent Akademii Inwestowania

Jak skorzystać z dedykowanej zniżki dla czytelników?

Jak już powiedziałem, na całe wydarzenie składają się 4 webinary, trwające po 1,5 godziny każdy (w tym 30-minutowa sesja pytań). Udział w szkoleniach kosztuje standardowo 290 zł netto i to tylko do 22 września. Po tym terminie cena udziału wzrośnie do 490 zł. Dzięki mojej współpracy z organizatorem konferencji czytelnicy bloga JakDorobic.pl (i tylko oni ;)) mogą skorzystać ze zniżki w pierwszym terminie. Wynosi ona 15% wartości wejściówki. Zatem do 22 września 2022 roku (do tej daty ważny jest kod) koszt webinarium możecie obniżyć do kwoty 246,50 zł.

Żeby zapisać się na konferencję ze zniżką, powinniście przejść na dedykowaną stronę wydarzenia, a następnie kliknąć Zarejestruj się i wykorzystać specjalny kod rabatowy: JAKDOROBIC15.

Kod będzie ważny do końca pierwszego etapu sprzedaży, czyli do 22 września 2022 roku. Cena zostanie wówczas obniżona do 246,50 zł netto.

Szczegółów szukajcie w Regulaminie uczestnictwa oraz na dedykowanej stronie wydarzenia.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów