Kolejny test produktu, czyli spróbuj nowe smaki Actimel i odbierz zwrot pieniędzy na konto!

W ostatnim czasie było sporo promocji bankowych, więc czas nieco od nich odetchnąć. Otóż agencja Smolar odpaliła kolejną promocję pod hasłem “test produktu”. Tym razem możecie odebrać zwrot pieniędzy za zakup 4-paków jogurtów Actimel. Mając na uwadze poprzednie akcje Smolara, mogę powiedzieć jedno: zasady są tutaj przejrzyste i uczciwe, zaś akcja przebiega bardzo sprawnie. Maksymalny zwrot w promocji wynosi 7 zł, jednak z promocji możecie skorzystać rodzinnie! Tym razem organizator nie stosuje wykluczeń typu „jeden zwrot na jedno gospodarstwo domowe”. Jednocześnie przypominam, iż na blogu znajdziecie jeszcze cztery aktualne testy produktów marek: Pudliszki, Mutti, Develey oraz Luksja. Szczegółów szukajcie w blogowej wyszukiwarce. Wszystkie produkty możecie nabyć podczas jednych zakupów 🙂

 

 

Zasady promocji

Ogólnie zasady są bardzo proste: kupujecie 4-pak Actimela w dowolnym sklepie, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. W promocji biorą udział dwa rodzaje smaków:

  • mięta/papaja/miód oraz
  • tymianek/żurawina/malina.

 

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Pula zwrotów w promocji wynosi 6000 sztuk, ale na szczęście organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się “na hurra” w kilka dni. Promocja podzielona jest zatem na 6 tygodniowych etapów:

  • I etap trwa od 16.09.2019 roku do 22.09.2019 roku,
  • II etap trwa od 23.09.2019 roku do 29.09.2019 roku,
  • III etap trwa od 30.09.2019 roku do 6.10.2019 roku,
  • IV etap trwa od 7.10.2019 roku do 13.10.2019 roku,
  • V etap trwa od 14.10.2019 roku do 20.10.2019 roku,
  • VI etap trwa od 21.10.2019 roku do 27.10.2019 roku.

 

W każdym z nich przydzielone będzie po 1000 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś ponowne zgłoszenia będą przyjmowane w kolejnym etapie. Nie dotyczy to oczywiście ostatniego tygodnia, który zakończy promocję.

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u). Na szczęście prawidłowość zgłoszenia możecie zweryfikować na stronie promocji klikając Sprawdź swoje zgłoszenie i podając niezbędne dane.

 

 

 

 

Zwrot środków

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Na szczęście, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać więcej niż jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania), dlatego na zakupy możecie wybrać się rodzinnie 🙂

Jednak ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony do 29 listopada 2019 roku. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 13 grudnia 2019 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

 

Kwota 7 zł to maksymalna stawka jaką możecie uzyskać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie równa lub wyższa od kwoty maksymalnej, wówczas otrzymacie 7 zł. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Spróbuj Actimel”.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów