Bank Millennium: nawet 700 zł w promocji rachunku Mój Biznes + 2 lata prowadzenia konta gratis

Trwa do:
31 sierpnia 2021
Dostępność wniosków
3000

Bank Millennium powrócił ze znaną promocją! Tym razem czeka na Was jeszcze większa premia. W tym momencie właściciele firm mogą zgarnąć aż 700 zł bonusu, podzielonego na dwie transze. Zapraszam na analizę warunków promocji i instrukcję – krok po kroku – wyjaśniającą, jak zdobyć premię. Dodatkowo, przez pierwsze 2 lata nie poniesiecie opłat z tytułu podstawowych czynności związanych z obsługą rachunku. Przy okazji wspomnę, iż aktualnie trwa również promocja konta osobistego w której do zdobycia jest łatwe 100 zł premii na start.

Kto może wziąć udział w promocji Banku Millennium

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców, prowadzących swoją firmę w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, zarejestrowanej w CEIDG.

Oprócz tego bank stosuje dwa wyłączenia. Pierwsze jest dość standardowe, ponieważ z akcji wykluczone są osoby, które są lub były stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub którejkolwiek ze spółek grupy Banku Millennium jako przedsiębiorca w 12 miesięcy od startu promocji (chodzi zatem o datę 1 lipca 2020 roku). Natomiast posiadając konto osobiste lub jakikolwiek inny produkt przeznaczony dla osób indywidualnych śmiało możecie skorzystać z niniejszej promocji.

Druga z wykluczonych grup, to osoby, które otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student, pobierając premię, a następnie rozwiązały umowę i zamknęły rachunek. Jeśli zaś założyliście Konto 360° w promocji z premią i nadal macie je aktywne – możecie wziąć udział w niniejszej akcji. Prawdopodobnie bank chce w ten sposób pokazać, że najbardziej ceni sobie klientów lojalnych i to takim należy się specjalne traktowanie. 🙂 

Oczywiście nie wyklucza Was to z możliwości założenia konta Mój Biznes. Musicie jednak liczyć się z tym, że nie zostaniecie wtedy nagrodzeni premią. 

Jak założyć konto Mój Biznes w Banku Millennium

Aby założyć Konto Mój Biznes wraz z kartą VISA Mój Biznes, złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocjiUmowę zawrzecie w pełni online lub udając się do placówki banku. Na złożenie wniosku macie czas do 31 sierpnia 2021 roku (chyba, że limit 3000 wniosków wyczerpie się wcześniej – organizator poinformuje o tym fakcie za pomocą strony promocyjnej).

Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie o wyrażeniu zgód na:

 • przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
 • otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Jak zdobyć 700 zł premii

Premia została podzielona na dwie części: 400 zł otrzymacie za spełnienie warunków związanych z używaniem konta, a 300 zł będzie nagrodą dla osób zdecydowanych podpisać z bankiem umowę o terminal.

400 zł zarobicie, jeśli we wrześniu, październiku i listopadzie (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnicie wpływy zewnętrzne na konto w wysokości minimum 1000 zł,
  ORAZ
 • wykonacie przelew do ZUS w wysokości co najmniej 250 zł LUB wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 500 zł.

Warto pamiętać: wpływy na konto muszą pochodzić spoza Banku Millennium. Nie mogą to być jednak wpływy z waszych kont osobistych lub firmowych.

Natomiast, jako, że kwota przelewu do ZUS-u została ustalona na 250 zł, z promocji mogą skorzystać nawet opłacający preferencyjne składki ZUS lub korzystające z Ulgi na start.Warunki powinniście spełnić bezwzględnie w każdym z wymienionych miesięcy. Jeśli nie uda się Wam tego zrobić w którymkolwiek miesiącu, premia niestety przepadnie.

Ponadto pamiętajcie, aby wyrażonych zgód nie odwoływać do momentu wypłaty premii, czyli do 31 grudnia 2021 roku.

300 zł premii za terminal płatniczy od Banku Millennium

Jeśli prowadzony przez Was biznes wymaga posiadania terminala płatniczego, możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: podpisać umowę najmu i zgarnąć przy okazji drugą część premii w wysokości 300 zł. 

W tym celu powinniście udać się do placówki banku w celu sfinalizowania umowy, a następnie dopilnować, by do 30 listopada 2021 roku Wasz terminal PayTel osiągnął wpływy na poziomie przynajmniej 1000 zł. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu transakcji bezgotówkowych.

Pamiętajcie również o 15-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium 🙂

Bank Millennium – terminal płatniczy

Wypłata premii za terminal nastąpi do 31 grudnia 2021 roku.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Konto Mój Biznes i karta Visa Mój Biznes – Bank Millennium

Przez pierwsze 24 miesiące możecie skorzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z Kontem dla Biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,
 • szczegóły: Cennik usług dla przedsiębiorców.

Kwestie podatkowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, by przedsiębiorcy mieli kilka kont firmowych. Takie rozwiązanie na pewno usprawnia przesyłanie pieniędzy i zapewnia lepszą płynność finansową. Niestety rachunki biznesowe różnią się nieco od tych, dedykowanych osobom fizycznym. Przedsiębiorca, brnąc przez gąszcz biurokracji, nie może zapomnieć o samodzielnym opodatkowaniu dochodu z tytułu uzyskanych premii. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów