30 zł zwrotu za automatyczne opłacanie rachunków UPC oraz innogy (dawniej RWE) z wykorzystaniem karty MasterCard

W dzisiejszym wpisie prezentuję dwa proste sposoby na oszczędzanie podczas opłacania rachunków za usługi UPC (Internet, telewizja i telefon) oraz innogy (dostawca prądu). Korzystając z automatycznego opłacania rachunków z karty MasterCard możecie otrzymać po 30 zł zwrotu za każdą z usług. Pośrednikiem w płatnościach jest serwis bm.pl należący do do spółki Blue Media, odpowiedzialnej za realizację przelewów ekspresowych.

 

 

30 zł zwrotu za rachunki od UPC

Jeżeli posiadacie umowę z UPC, wystarczy, że ustawicie automatyczną spłatę rachunków z wykorzystaniem karty MasterCard za pośrednictwem serwisu bm.pl. Za każdą płatność otrzymacie 5 zł zwrotu. Maksymalny łączny zwrot wynosi 30 zł. Aktywację automatycznych spłat możecie ustawić w panelu po zalogowaniu na stronie UPC w zakładce „MojeUPC eBOK”. Ewentualnie możecie tego dokonać poprzez link zamieszczony w mailu, który został do Was wysłany przez UPC. Do promocji możecie przystąpić od 30 marca 2017 roku do 29 czerwca 2017 roku. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ limit uczestników promocji wynosi 2500 osób. Same realizacje transakcji płatniczych mogą mieć natomiast miejsce od 30 marca 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. Minimalna kwota rachunku musi wynosić co najmniej 5 zł. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 48 godzin od zrealizowania transakcji.

Automatyczne opłacanie rachunków poprzez bm.pl jest darmowe. Jedyna opłata (w wysokości 1 zł) może zostać naliczona za przelew inicjujący. Z tytułu tego przelewu nie otrzymacie również zwrotu. Będzie on naliczony dopiero w przypadku prawowitej transakcji automatycznej. 

Szczegóły w regulaminie promocji oraz w cenniku bm.pl.

 

30 zł zwrotu za rachunki od innogy

Bardzo podobna promocja trwa w innogy (dawniej RWE). Tutaj zwrot również wynosi 30 zł, aczkolwiek jest on wypłacany w 3 transzach po 10 zł każda. Aktywację automatycznych e-płatności za rachunki należy ustawić po zalogowaniu na moje.innogy.pl. W tym przypadku również nie otrzymacie zwrotu za przelew inicjujący, lecz dopiero za trzy kolejne. Promocja trwa do 30 kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania puli 2000 uczestników. Same realizacje transakcji płatniczych mogą mieć natomiast miejsce od 1 lutego 2017 roku do 31 października 2017 roku. Minimalna kwota rachunku musi wynosić co najmniej 10 zł. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 48 godzin od zrealizowania transakcji.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu oraz na stronę promocji

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów