Dobra zmiana w promocji mBanku, czyli 250 zł premii pieniężnej za założenie eKonta Standard

Jakiś czas temu informowałem Was o nowej akcji mBanku, w której do zdobycia była karta upominkowa do Zalando o wartości 100 zł oraz do 150 zł premii w akcji „Lepiej z eKontem”. Jako, że prezent w formie karty upominkowej nie przypadł Wam do gustu, organizator promocji postanowił dać Wam wybór. Po spełnieniu warunków promocji możecie wybrać albo kartę upominkową albo tak zwany „voucher na wszystko”, czyli po prostu 100 zł premii w formie gotówki. Nie da się ukryć, iż dzięki temu promocja mocno zyskała na atrakcyjności. Na złożenie wniosku macie czas do 31 maja 2018 roku. Szczegóły w zaktualizowanym artykule. Jednocześnie przypominam, iż zakładając dodatkowo konto firmowe, możecie zgarnąć kolejne 300 zł bonusu.

 

 

Jakie zmiany zaszły w promocji?

Wszystkie terminy i warunki promocji pozostały bez zmian. Jedyne o czym warto pamiętać to fakt, iż do 23 lipca 2018 roku należy zarejestrować się w panelu promocji i wybrać jedną z dwóch nagród: gotówkę lub kartę upominkową. W przypadku braku dokonania wyboru, organizator przekaże Wam „odgórnie” nagrodę w formie karty upominkowej. Wybór nagrody będzie dostępny po spełnieniu warunków promocji (5 transakcji na dowolne kwoty). Informację o spełnieniu warunków otrzymacie mailowo do 20 lipca 2018 roku.

Jeśli zdecydujecie się na wybór premii w formie gotówki, waszym dodatkowym zadaniem będzie podanie numeru rachunku do wypłaty bonusu. Będzie to oczywiście numer eKonta założonego w ramach niniejszej promocji. Na uzupełnienie danych będziecie mieli czas do 25 lipca 2018 roku, zaś sama wypłata premii nastąpi do 31 lipca 2018 roku.

Gotowy, by założyć konto i zdobyć solidny bonus? Sprawdź szczegóły w dedykowanym artykule oraz zaktualizowanym regulaminie promocji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów