fbpx

T-Mobile Usługi Bankowe: 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym oraz do 420 zł w pozostałych promocjach kont osobistych

W ostatnim czasie na blogu głównie informuję Was o kolejnych reedycjach zakończonych promocji. Nie inaczej jest w przypadku promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe. Osoby, które założą Konto Freemium lub Konto Premium do 31 października 2017 roku będą mogły ulokować środki na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem wynoszącym 3% w skali roku. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni. Oprócz tego, standardowo będziecie mogli skorzystać z 5% moneyback (do 300 zł w skali roku) oraz 120 zł premii w formie doładowań prepaid lub mix.

 

 

3% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dostępne jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w TMUB od 1 kwietnia 2017 roku do 18 czerwca 2017 roku. Jeśli przed datą graniczną zamknęliście ROR i otworzycie go ponownie – będziecie mogli skorzystać z podwyższonego oprocentowania.

Aby móc skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy założyć Konto Freemium lub Konto Premium do 31 października 2017 roku. Możecie to zrobić poprzez przelew weryfikacyjny, bądź za pośrednictwem kuriera. Po aktywowaniu konta osobistego, w tym samym okresie należy złożyć wniosek o konto oszczędnościowe (w ramach bankowości elektronicznej). Oprocentowanie wynoszące 3% w skali roku obowiązuje przez 92 dni (licząc od dnia następującego po dniu otwarcia rachunku oszczędnościowego) dla kwoty do 50.000 zł. Nadwyżka pracuje już na marny, standardowy procent (obecnie nieco ponad 1% w skali roku).

Obecni klienci TMUB mogą natomiast skorzystać z konta oszczędnościowego z oprocentowaniem wynoszącym 2% w skali roku. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Dla nowych klientów do 300 zł moneyback

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w TMUB, warto pochylić się nad propozycją telekomowego banku. Aktywni posiadacze jednego z kont osobistych banku mogą liczyć nawet na 300 zł premii w ramach 5% moneyback. Aby wziąć udział w promocji należy założyć konto Freemium lub Premium oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgody na weryfikację historii zobowiązań. Promocyjne 5% zwrotu od transakcji kartą dotyczy zarówno transakcji wykonywanych BLIKIEM, kartą debetową jak i kartą kredytową. Zsumowany bonus wypłacany jest 15. dnia następnego miesiąca, po miesiącu, w którym zostały dokonane transakcje. Od moneyback nie pobiera się żadnego podatku. 5% zwrotu otrzymacie zarówno za transakcje w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak na przykład: sklepy, stacje paliw, kina, pływalnie, itd. jak i w Internecie (sklepy internetowe, Allegro, itd.). Wyłączone są natomiast transakcje o kodach MCC:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia sprawdzenie kodu MCC w tytule transakcji kartowej (w bankowości online).

 

W przypadku konta Freemium maksymalny miesięczny zwrot to 15 zł, czyli do 180 zł rocznie. Po przekroczeniu kwoty zwrotu 15 zł w danym miesiącu, zwrot za transakcje nie jest dalej naliczany i nie przenosi się na kolejny miesiąc lub rok. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł.

Konto Premium zapewnia jeszcze wyższy zwrot. Maksymalnie otrzymacie 25 zł w skali miesiąca, czyli do 300 zł rocznie. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę wynoszącą co najmniej 500 zł.

 

Premia będzie wypłacana maksymalnie sześć razy (przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od miesiąca, w którym premia została naliczona po raz pierwszy). Po tym okresie również możecie uzyskiwać moneyback, aczkolwiek jest jedno „ale”. Otóż musicie posiadać przynajmniej jeden produkt kredytowy w banku. Będzie to weryfikowane na koniec każdego miesiąca, w którym naliczana będzie premia. Do produktów kredytowych zalicza się aktywną umowę o pożyczkę lub kredyt, przyznany limit odnawialny w rachunku, bądź aktywną kartę kredytową, na której w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną transakcję. Pomimo, że hasło „produkty kredytowe” nie brzmi zbyt zachęcająco, to i w tym przypadku mam dla Was dobre rozwiązanie…a nawet dwa. Pierwszym z nich jest promocja karty kredytowej MasterCard Travel w ramach której możecie zdobyć voucher o wartości 250 zł do wykorzystania w serwisie fru.pl oraz 5% zwrotu od transakcji zagranicznych. Drugi pomysł to darmowy limit w koncie, z którego nie musicie nawet korzystać, wystarczy sama aktywacja debetu. Szerzej o limicie pisałem w artykule dotyczącym poprzedniej edycji promocji konta oszczędnościowego.

Szczegóły 5% moneyback w regulaminie promocji Zwrot za zakupy.

 

120 zł w formie doładowań prepaid lub mix

Z promocji doładowań mogą skorzystać abonenci Mix lub posiadacze karty prepaid w T-Mobile/Heyah, którzy w okresie dwóch pełnych miesięcy kalendarzowych przed przystąpieniem do promocji nie posiadali aktywnej umowy o ROR. Aby przystąpić do promocji należy wysłać bezpłatnego SMS-a aktywacyjnego pod nr 80404 o treści TAK. Wysyłając SMS-a aktywacyjnego i przystępując do promocji upoważniacie bank do przekazania operatorowi danych objętych tajemnicą bankową niezbędnych do skorzystania z promocji, w tym informacji o fakcie zawarcia z bankiem umowy oraz spełnieniu lub braku spełnienia warunków promocji (w celu weryfikacji warunków nabycia prawa do premii). Numer, z którego będziecie wysyłać SMS-a musi być później podany jako telefon do autoryzacji zleceń w bankowości elektronicznej (czyli przykładowo do potwierdzania przelewów).

Po przystąpieniu do promocji, do końca następnego miesiąca kalendarzowego należy złożyć wniosek i podpisać umowę o jedno z kont wraz z kartą debetową, a także wyrazić odpowiednie zgody (takie jak w przypadku promocji z moneyback).

Aby otrzymać bonus w formie doładowania na kwotę 10 zł należy zapewnić wpływ wynagrodzenia/stypendium/renty/emerytury lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 200 zł w przypadku konta Freemium, bądź 500 zł dla konta Premium.

 

Do promocji możecie przystąpić od 1 sierpnia do 31 grudnia 2017 roku (choć organizator może ją zakończyć wcześniej). Premie wypłacane są na wasze „konto główne” karty prepaid lub konta mix, co oznacza, że możecie je wykorzystać na dowolne usługi. Premie wypłacane są do 15. dnia następnego miesiąca. Maksymalnie otrzymacie 120 zł w formie 12 doładowań po 10 zł. Niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie wyrzuca Was z promocji. Jeśli spełnicie jej warunki w kolejnym miesiącu – bez przeszkód otrzymacie bonus.

Po szczegóły odsyłam do:

 

Konto Freemium – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową w przypadku wykonania transakcji na kwotę minimum 200 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za 3 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, każdy kolejny kosztuje 6 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za jedną wpłatę gotówki we wpłatomatach Euronetu, każda kolejna 6 zł.

 

Złóż wniosek o Konto Freemium

 

Konto Premium – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na 500 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata za konto to 18,90 zł,
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za nieograniczone wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za nieograniczone wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu.

 

Złóż wniosek o Konto Premium

 

Wybierając konto w TMUB musicie przemyśleć, na jaką kwotę jesteście w stanie zapewnić miesięczne transakcje. Jeśli jest to sporo powyżej 500 zł, lepiej wybrać Premium. Jeśli jednak osiągnięcie pułapu 500 zł może sprawiać problemy, wówczas zdecydowanie wybierzcie ofertę Freemium. Wystarczy, że w danym miesiącu zabraknie choćby grosika do wymaganej kwoty, by bank naliczył Wam aż 18,90 zł za prowadzenie konta Premium.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów