ING Bank Śląski: do 120 zł łatwej premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort

ING Bank Śląski ruszył z kolejną edycją promocji Konta z Lwem. Tym razem oprócz standardowego 100 zł, bank dorzuca 20 zł za transakcje z użyciem BLIKA. Równolegle trwa również promocja „regularne inwestowanie”, w której możecie dodatkowo zdobyć łatwe 100 zł za przetestowanie Konta Funduszowego ING lub platformy funduszy inwestycyjnych dostępnej dla klientów ING. Suma sumarum do zdobycia jest 220 zł, a to już poważna kwota. Co do samego produktu, w ramach promocji możecie założyć Konto z Lwem Direct, którego prowadzenie jest darmowe, zaś karta będzie bezpłatna po wykonaniu transakcji na odpowiednią kwotę (300 zł lub 200 zł miesięcznie).

 

 

Uczestnicy

Promocja „Do 120 zł za otwarcie konta” przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały któregokolwiek konta w banku ING (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od dnia 1 lipca 2015 roku do dnia 28 lutego 2017 roku. Jeśli więc nigdy nie posiadaliście konta w ING bądź byliście jego klientami, ale konto zamknęliście przed 1 lipca 2015 roku, wówczas możecie wziąć udział w promocji.

Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

.

Jak założyć promocyjne konto

Pierwszym krokiem będzie tradycyjnie wypełnienie wniosku o otwarcie konta w ING Banku Śląskim na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 1 marca 2017 roku do 14 kwietnia 2017 roku.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta dostarczone będą przez kuriera, który skontaktuje się z Wami w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wniosku. Natomiast umowa zostanie przesłana mailowo, po około 3 godzinach od wizyty kuriera.

Oprócz rachunku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, należy zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz umowę o kartę płatniczą do rachunku, a także aktywować wymienione produkty.

 

Jeśli posiadacie już dostęp do bankowości internetowej banku, wniosek o promowane konto możecie złożyć z poziomu tegoż systemu. W takim przypadku, dodatkowym warunkiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na www.ingbank.pl/120-formularz.

 

Jak zdobyć 120 zł premii

Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł. Transakcje muszą być zaksięgowane do 14 sierpnia 2017 roku. Transakcje możecie wykonywać w tradycyjnych punktach płatności (sklepy), poprzez płatności rachunków kartą czy zakupy w Internecie.

Dodatkowe 20 zł premii otrzymacie w przypadku wykonania trzech płatności BLIKIEM na dowolną kwotę, również do 14 sierpnia 2017 roku. Transakcje te wliczają się do puli tysiąca złotych, o której była mowa powyżej.

Wypłata premii nastąpi do 15 września 2017 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać otwarte konto Direct lub Komfort, konto oszczędnościowe oraz aktywną kartę debetową. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe

Szczegóły promocji „Do 120 zł za otwarcie konta” w regulaminie promocji.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

0 zł za prowadzenie konta 

0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash;

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł

0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN;

0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego;

– Dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju;

– Karta debetowa 0 zł / 7 zł

Karta jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Dodatkowy produkt – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Środki zgromadzone na Otwartym Koncie Oszczędnościowym oprocentowane są na 2% w skali roku przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta dla kwoty do 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Przelewy z/na konto osobiste również są za 0 zł. Dotyczy to zarówno pierwszego jak i kolejnych przelewów w miesiącu, pod warunkiem, iż są one dokonywane poprzez system online.

 

„100 zł za regularne inwestowanie”

Posiadacze konta w ING Banku Śląskim mogą w łatwy sposób zdobyć 100 zł bonusu w ramach promocji „100 zł premii za regularne inwestowanie”. W celu zdobycia 100 zł premii należy niejako przetestować usługę Regularnego inwestowania w ramach ING Konta Funduszowego lub nabycia jednostek funduszy inwestycyjnych. Po więcej informacji na temat tej promocji odsyłam do szczegółowej analizy w artykule „100 zł za regularne inwestowanie”.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz 120 zł bonusu

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów