fbpx

ING Bank Śląski: 120 zł za pensje, czyli premia za wpływy wynagrodzenia – tylko dla zaproszonych

Posiadacze konta osobistego w ING Banku Śląskim mogą skorzystać z kolejnej edycji bardzo łatwej promocji, w której do zdobycia jest 100 zł lub 120 zł premii. Warunkiem uzyskania bonusu jest czterokrotne zapewnienie wpływu pensji oraz…uzyskanie zaproszenia do promocji. Z moich obserwacji wynika, iż takowe zaproszenia dostają zazwyczaj świeży klienci banku, którzy nie zapewniają jeszcze wpływów wynagrodzenia. W związku z tym, zachęcam Was do założenia konta w ramach promocji 140 zł premii na start. Dodatkowo możecie ją połączyć z akcją 200 zł za regularne inwestowanie. Łącznie do zdobycia będzie zatem nawet 460 zł bonusu.

 

 

Uczestnicy promocji

Uczestnikami promocji mogą być osoby, które otrzymały zaproszenie poprzez wiadomość w serwisie Moje ING. Jeśli dość rzadko tam zaglądacie, warto sprawdzić, czy bank akurat Wam dał okazję do uzyskania premii. Dodatkowym wymogiem w zakresie uczestnictwa jest posiadanie aktywnej zgody na przetwarzanie danych marketingowych. Jeśli nie macie wyrażonej takowej zgody, nici ze wszystkich tego typu promocji. Ponadto wycofanie zgody w trakcie trwania promocji, będzie równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa.

 

Jak zdobyć 100 zł lub 120 zł premii

Na początek wypełnijcie formularz zgłoszeniowy dostępny w bankowości Moje ING oraz złóżcie dyspozycję przelewu wynagrodzenia na rachunek w ING Banku Śląskim (Konto z Lwem Wnioski Dyspozycja przelewu wynagrodzenia). Macie na to czas do końca marca 2019 roku. Następnie w czterech dowolnych miesiącach w okresie od 23 stycznia 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku zapewnijcie wpływy z tytułu wynagrodzenia na kwotę co najmniej 1000 zł.

Premia zostanie wypłacona do 17 września 2019 roku. W tym dniu wasze konto musi być oczywiście aktywne.

Jeśli wypełnicie sam wniosek zgłoszeniowy, ale nie złożycie dyspozycji w systemie online, wówczas możecie zdobyć nie 120 zł, a 100 zł premii. Ponadto w przypadku promocji z 120 zł premii wynagrodzenie w kwocie minimum 1000 zł musi stanowić jeden przelew, zaś w przypadku wariantu z 100 zł premii może to być suma kilka przelewów na łączną kwotę 1000 zł.

 

Na koniec pozostaje kwestia w jaki sposób bank definiuje wynagrodzenie. Na szczęście w tym przypadku ING jest bardzo liberalny. Zgodnie z regulaminem:

Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny.

Szczegóły promocji w regulaminie promocji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów