fbpx

120 zł premii za założenie konta IKontoaktywator oprocentowanego na 4% w BGŻ BNP Paribas Promocja zakończona

Screen Shot 01-25-16 at 09.37 PM

 

Wszystko co dobre szybko się kończy. Dla przypomnienia, bank kusił nowych klientów bonusem wynoszącym 120 zł w zamian za otwarcie konta iKontoaktywator. Rachunek oprocentowany jest na 4% w skali roku, co jest bardzo pozytywną cechą konta. Ponadto spełnienie dość prostych warunków sprawia, iż będzie ono zupełnie bezpłatne.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku to znaczy osoby, które:

– nie są stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku o otwarcie konta w ramach promocji;

– nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w banku BGŻ, BNP Paribas jak i po połączeniu obu banków.

Oznacza to, iż z promocji możecie skorzystać tylko wówczas, gdy nie mieliście żadnego produktu zarówno przed jak i po połączeniu BGŻ oraz BNP Paribas. Nie dotyczy to klientów BGŻ Optima. Jeśli posiadacie/posiadaliście lokatę bądź konto oszczędnościowe tylko w BGŻ Optima – możecie wziąć udział w prezentowanej promocji.

 

Jak otworzyć promocyjne konto

Pierwszym krokiem jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Założenie konta z innego źródła (na przykład strona główna banku) nie uprawnia Was do wzięcia udziału w akcji.

Czas na rejestrację macie do 10 lutego 2016 roku. WAŻNE! Promocja jest limitowana do 1000 otwartych kont. Póki link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. Warto jednak nie zwlekać z tą decyzją!

Po rejestracji pojawi się Wam button Otwórz konto, w który należy kliknąć. Ukaże się Wam wówczas właściwy wniosek o konto osobiste. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową.

Pełna aktywacja konta musi nastąpić do 15 lutego 2016 roku.

 

Całość powinna zająć góra kilka minut. Konto możecie otworzyć poprzez:

  • przelew internetowy z konta w innym banku.

    Należy wówczas wysłać przelew weryfikacyjny na kwotę podaną przez bank (na przykład 1 grosz), z banku, w którym obecnie posiadacie konto, w celu potwierdzenia tożsamości (przelew podlega zwrotowi, w przelewie zwrotnym zawarty będzie login do nowo otwartego konta). Wasze dane osobowe i adresowe muszą być zgodne z danymi w dowodzie osobistym i z danymi podanymi we wniosku. Konieczne jest załączenie skanu (lub fotki) dowodu osobistego;

  • za pośrednictwem kuriera

    Jeśli nie posiadacie jeszcze konta lub wolicie otrzymać umowę w wersji papierowej, możecie ją podpisać w obecności kuriera w dogodnym czasie i miejscu – konieczne jest wówczas dostarczenie kserokopii dowodu osobistego kurierowi lub załączenie skanu dokumentu do wniosku. Oczywiście koszty wysyłki dokumentów pokrywa bank.

 

Warunki uzyskania premii

– zasilenie konta wpływem w wysokości nie mniejszej niż 1000 złotych w terminie od 1 lutego 2016 roku do 29 lutego 2016 roku (w tym miejscu uzyskujecie prawo do 60 zł premii);

– zasilenie konta wpływem w wysokości nie mniejszej niż 1000 złotych oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł w terminie od 1 marca 2016 roku do 31 marca 2016 roku (w tym miejscu uzyskujecie prawo do kolejnego 60 zł premii).

 

Załóż iKontoaktywator z 4% oraz 120 zł premii

 

Wypłata premii

Nagroda zostanie wypłacona w dwóch transzach po 60 zł w następujących terminach:

16 marca 2016 roku – I transza

19 kwietnia 2016 roku – II transza

 

Wcześniej, bo do 12 lutego dostaniecie od organizatora promocji wiadomość z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Będziecie mieli na to czas do 28 lutego. Oczywiście będę przypominał o tym fakcie na blogu.

…i tyle 🙂

 

Opodatkowanie premii

Wydanie Nagrody nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagrody o wartości do 200 zł są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji

 

Szczegóły konta Ikontoaktywator

– oprocentowanie 4% w skali roku

0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem wpływu w wysokości min. 1000 zł lub bezwarunkowo dla klientów do 26. roku życia

[edit: konto jest bezwarunkowo bezpłatne przez pierwsze 12 miesięcy dla wszystkich! Dzięki Jarek za uwagę 🙂 ]

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie,
0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,
0 zł za internetowe przelewy krajowe w złotych,
0 zł za obsługę karty do konta dla posiadacza konta – wystarczy, że w każdym miesiącu/cyklu prowizyjnym wykonasz tą kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł lub bezwarunkowo dla klientów do 26. roku życia; w przeciwnym przypadku opłata wyniesie 7 zł miesięcznie.

Jeśli macie mniej niż 26 lat – konto jest dla Was bezwarunkowo bezpłatne 🙂

Promocyjne oprocentowanie w wysokości 4% obowiązuje przez 12 miesięcy oraz dotyczy kwoty maksymalnego przelewu w danym miesiącu, maksymalnie do 5000 zł.

Aby móc skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy zamówić kartę debetową podczas wnioskowania o konto. Ponadto warunkiem naliczenia odsetek promocyjnych jest posiadanie przynajmniej jednej karty, która nie została zablokowana lub zastrzeżona (w każdym miesiącu korzystania z promocji).

Oczywistym warunkiem jest również comiesięczny wpływ na konto (no bo od czegoś trzeba naliczać odsetki 😀 )

 

Załóż iKontoaktywator z 4% oraz 120 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów