fbpx

Twisto: 100 zł za samo założenie konta! Do tego plan Space za darmo na 3 miesiące

Trwa do:
24 grudnia 2020

Czeski fintech Twisto, jak mało która marka, swoimi promocjami potrafi solidnie namieszać. Premię w wysokości 100 zł otrzymacie za samo wyrobienie karty. Bez robienia transakcji kartą, zapewniania wpływów i innych warunków, które zazwyczaj towarzyszą podobnym akcjom. Druga część promocji to darmowy dostęp do planu Space przez 3 miesiące. Promocja jest bardzo krótka – potrwa tylko do 24 grudnia. Fintech nie pozostawia czasu do namysłu, choć szczerze mówiąc – tutaj nie ma nad czym się zastanawiać. To prawdopodobnie najłatwiej zarobione 100 zł dla wielu z Was. 🙂

Promocja zakończona. Dostępna jest natomiast akcja z 60 zł premii 🙂

Co to jest Twisto i jak działa

Czeski fintech okazał się alternatywą dla kilku różnych usług, z których prawdopodobnie korzystaliście już za pośrednictwem innych firm. Sztandarowym produktem Twisto jest karta z odroczonym terminem płatności. Jeśli tylko macie taką potrzebę, możecie zrobić zakupy za pomocą karty płatniczej – fizycznej lub wirtualnej – w sklepach stacjonarnych i internetowych, a powstałe zobowiązanie spłacić w ciągu 45 dni za darmo (jednak nie później niż do 15. dnia kolejnego miesiąca). Możliwe jest także wydłużenie okresu spłaty, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą i koniecznością spłacenia przynajmniej części limitu. 

Do tego w Twisto czekają na Was fantastyczne kursy wymiany walut (zapewniane przez organizację Mastercard) – przydatne podczas zagranicznych zakupów, a także specjalny program cashback. W ramach zwrotu możecie otrzymać nawet 10% zapłaconej kwoty. W programie bierze udział ponad 850 najpopularniejszych sklepów i platform zakupowych.

Uczestnicy – kto może zgarnąć 100 zł premii

Premia tradycyjnie już przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, zdolnych do czynności prawnych – nowych klientów Twisto, którzy zdecydują się wyrobić swoją pierwszą kartę. Jeśli byliście już klientami Twisto i spróbujecie złożyć wniosek – po prostu zostanie on odrzucony. 

Zasady promocji – krok po kroku

Przejdźmy do konkretów. Żeby zyskać bonus, należy do 24 grudnia 2020 roku przejść na dedykowaną stronę promocji i podać swój adres e-mail. Jeśli w poprzednim zdaniu nie widzicie linka – wyłączcie na chwilę wtyczkę AdBlock lub inny bloker reklam. Bez obaw, na blogu nie znajdziecie wyskakujących okienek i banerów. 

Po podaniu swojego adresu na stronie przejdziecie płynnie do stworzenia hasła do konta oraz uzupełnienia podstawowych danych teleadresowych, a także tych, dotyczących Waszej sytuacji zawodowej. Nie zapomnijcie o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych (na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji) oraz zgód na zbadanie Waszej zdolności kredytowej. Twisto udostępnia Wam limit kredytowy, dlatego musi weryfikować swoich klientów. Fintech nie będzie jednak wymagał od Was przesyłania skanów z potwierdzeniem dochodu.

Podczas wypełnienia formularza będziecie musieli podać wartość limitu, jaką chcielibyście otrzymać. Nie ma powodów do obaw – jeśli przestrzelicie, Wasz wniosek nie zostanie odrzucony. Twisto przyzna Wam po prostu odpowiednio mniejszą kwotę, która wraz z korzystaniem z karty będzie mogła wzrastać.

Konieczny będzie także wybór odpowiedniego planu. W ramach promocji możecie skorzystać z trzymiesięcznego, darmowego planu Space, który zapewni Wam fizyczną, plastikową kartę i kilka innych funkcjonalności, które omówię w dalszej części artykułu. Po zakończeniu darmowego okresu będziecie mogli wrócić do darmowego planu Online lub pozostać przy planie Space, płacąc za niego 9,99 zł miesięcznie. 

Weryfikacja Waszej tożsamości odbywa się na podstawie przesłanego przelewu na 1 zł. Pieniądze wrócą na Wasze konto. Chodzi tu tylko o potwierdzenie zgodności danych. Pamiętajcie więc, że przelew na złotówkę powinien zostać wykonany z konta w banku założonego na dokładnie te same dane, co konto Twisto. Musi zgadzać się imię, nazwisko i adres!

Po wykonaniu tych czynności, należy poczekać na zweryfikowanie konta i przyznanie stosownego limitu kredytowego. Może potrwać to do 24 godzin, choć zazwyczaj czas oczekiwania jest sporo krótszy. 

Pamiętajcie, by do momentu odebrania bonusu nie odwoływać wyrażonych wcześniej zgód i nie zamykać konta.

Jak wykorzystać bonus

Żeby spożytkować zarobioną właśnie stówkę, wykorzystajcie przyznany Wam limit. Zróbcie zakupy przy użyciu karty Twisto. Jeśli zdecydowaliście się na plan Space, zaczekajcie, aż dotrze do Was karta płatnicza. Jeśli jednak nie możecie się doczekać lub aktywowaliście plan Online, możecie od razu skorzystać z karty wirtualnej, której dane znajdziecie w aplikacji Twisto w zakładce Karta, klikając przycisk Szczegóły karty

Powstałe w ten sposób zadłużenie na rachunku będziecie mogli spłacić za pomocą środków promocyjnych. Żeby to zrobić, trzeba odszukać w rachunku daną transakcję, a następnie kliknąć Zapłać i wybrać odpowiednią formę spłaty. Fakt przyznania nagrody możecie zweryfikowć w zakładce Punkty. Powinniście znaleźć tam 100 punktów, przeliczanych na 100 zł.

Przyznanego Wam bonusu nie wypłacicie z bankomatu ani nie przelejecie na inne konto. Macie jednak pełną dowolność w robieniu zakupów. Spłata zadłużenia za pomocą przyznanych punktów jest jednorazowa. Pozostałą kwotę (jeśli wydacie ponad 100 zł) możecie spłacić innymi metodami płatności.

Premia jest zwolniona z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji

Plan Space i plan Online – różnice

W Twisto dostępne są aktualnie dwa plany: darmowy – plan Online oraz płatny – plan Space. Pierwszy z nich, jak wyraźnie wskazuje nazwa umożliwia użytkowanie Twisto wyłącznie podczas płatności online. W tym przypadku nie ma możliwości korzystania z karty plastikowej, a jedynie z karty wirtualnej (jeśli karta plastikowa została już wydana, wówczas zostanie wyłączona). Kartą wirtualną będziecie mogli kupować w sklepach internetowych oraz we wszelkich innych miejscach, gdzie płatność wykonuje się w pełni online (bilety, zamawianie jedzenia, Allegro i tym podobne).

W ramach planu Online karty wirtualnej nie można dodać do Google Pay oraz Apple Pay. W planie Online nie skorzystacie również z funkcji split. Ponadto w przypadku transakcji zagranicznych kurs wymiany walut zostanie objęty prowizją na poziomie 3%, co sprawi, iż nie będzie on już tak atrakcyjny jak kurs międzybankowy dostępny w przypadku planu Space.

A jeśli już mówimy o planie Space to trzeba przyznać, iż zawiera on to co w Twisto najlepsze. Jeśli chodzi o transakcje zagraniczne, kurs międzybankowy (bez spreadu i prowizji) dostępny jest dla łącznej sumy 3000 zł miesięcznie. W przypadku nadwyżki doliczane jest już 3% prowizji. Cóż, 3000 zł powinno wystarczy na zagraniczny wypad, czy też zakupy w zagranicznych sklepach internetowych. Plan Space umożliwia korzystanie ze wszystkich wymienionych wcześniej funkcji, czyli z 45-dniowego limitu kredytowego, narzędzia split, cashback-u, czy też rat.

Ponadto w ramach planu Space możecie korzystać z plastikowej karty płatniczej oraz dodać ją do Google Pay i Apple Pay. Kartę Twisto w planie Space szczególnie można polecić osobom, które posiadają główne konto w banku i zdarza im się wykonywać płatności online lub za granicą, a jednocześnie mają obawy przed podaniem danych karty debetowej. Twisto ma ograniczony limit, dlatego jest niejako furtką bezpieczeństwa dla transakcji. Koszt na poziomie 9,99 zł może się zwrócić bardzo szybko, dzięki korzystnym przewalutowaniom, odroczeniu płatności, czy korzystaniu z cashbacku. Ponadto przypominam, iż w ramach promocji plan Space będzie dla Was darmowy przez 3 miesiące.

Więcej informacji na temat pozostałych usług zapewnianych przez Twisto znajdziecie w tym artykule. Poczytacie tam o takich rozwiązaniach jak:

  • płatności w ratach,
  • funkcja Split,
  • nawet 10% zwrotu w ramach cashback.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów