100 zł premii oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Fly.pl w II edycji promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium”

Screen Shot 07-29-16 at 04.18 PM

Ruszyła II edycja promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium”. Tym razem do zdobycia jest premia wynosząca 100 zł oraz bon do wykorzystania w serwisie Fly.pl, również o wartości 100 zł. Warunki uzyskania bonusów są stosunkowo proste. Wystarczy przez 3 kolejne miesiące zapewniać wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł (posiadacze konta w wersji Student nie muszą spełniać tego warunku). Ponadto w każdym z wymienionych miesięcy należy wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową. Standardowo, promowanymi rachunkami są Konto 360° oraz Konto 360° Student. Są to jedne z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Po spełnieniu niewygórowanych warunków prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

 

 

Uczestnicy

Z promocji wykluczone są osoby, które  dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w banku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku  po 1 kwietnia 2015 roku

Oznacza to, że z promocji możecie skorzystać, jeżeli nigdy nie posiadaliście konta lub byliście klientami Banku Millennium, ale zamknęliście swój rachunek przed 1 kwietnia 2015 roku. Jeśli chodzi o okres karencji, niestety nic się nie zmieniło w stosunku do I edycji oraz kilku poprzednich promocji banku.

Ponadto z akcji nie mogą skorzystać pracownicy i współpracownicy banku oraz organizatora (właściciel serwisu Bankier.pl), a także ich rodziny. Szczegóły wykluczeń znajdziecie w regulaminie.

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Podczas rejestracji wystarczy podać swój adres e-mail oraz zaakceptować odpowiednie zgody i regulamin. Po zarejestrowaniu się na stronie promocji, na waszą skrzynkę mailową trafi wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu zostaniecie przeniesieni do panelu promocji, gdzie znajdziecie button „Załóż Konto”. Teraz już wystarczy złożyć właściwy wniosek o Konto 360° lub 360° Student. Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na:

  • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
  • ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w celu przeprowadzenia promocji.

 

Pełne treści zgód znajdziecie w regulaminie. Na rejestrację w promocji macie czas od 29 lipca do 14 sierpnia 2016 roku. Natomiast podpisanie umowy musi nastąpić do 21 sierpnia 2016 roku

 

Warunki uzyskania 100 zł premii od Bankier.pl oraz 100 zł na Fly.pl

Gdy konto będzie już aktywne wystarczy, że:

– w przypadku Konta 360° – we wrześniu, październiku oraz listopadzie 2016 roku zapewnicie wpływ na konto na minimum 1000 zł oraz wykonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę (w każdym z trzech miesięcy) oraz nie zamkniecie konta, lub

– w przypadku Konta 360° Student – we wrześniu, październiku oraz listopadzie 2016 roku wykonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą/BLIK-iem na dowolną kwotę (w każdym z trzech miesięcy) oraz nie zamkniecie konta.

 

Aktywne konto należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii. Co ciekawe, Bank Millennium udostępnia możliwość zamknięcia konta bez wychodzenia z domu. Możecie tego dokonać poprzez system Millenet lub podczas rozmowy z konsultantem.

Ostatnim krokiem ku otrzymaniu bonusów będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Zostaniecie o tym poinformowani do 12 grudnia 2016 roku poprzez stosowną wiadomość mailową od organizatora. Będzie się w niej znajdować link do strony promocji. Na wypełnienie danych będziecie mieli 14 dni. W takim samym okresie zostanie również wypłacona premia.

Bon do Fly.pl zostanie udostępniony w formie on-line (jako kod alfanumeryczny). Organizator prześle bon na wasze skrzynki mailowe do 30 grudnia 2016 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz w regulaminie kuponów Fly.pl.

 

Otwórz konto i odbierz nawet 200 zł premii

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

  • 0 zł zł za prowadzenie konta
  • 0 zł zł za kartę do konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne
  • szeroka sieć placówek z obsługą kasową 
  • lokata mobilna na 3,25% dla kwot 500 – 10.000 zł
  • konto oszczędnościowe na 2,7% dla kwot 1.000 – 100.000 zł

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje w przypadku zapewnienia minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto i minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360° Student (dla osób w wieku 18–26 lat) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, obowiązują opłaty w TOiP oraz Cenniku usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł). Uważny czytelnik z pewnością zwrócił uwagę na fakt, iż spełnienie warunków promocji do wypłaty premii, jednocześnie uprawnia do zwolnienia z opłat za konto i kartę. Zasady są proste, jeśli spełnicie warunki promocji – bank płaci Wam. W przeciwnym wypadku to Wy płacicie bankowi 🙂

 

Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 3,99 zł miesięcznie. Jeżeli nie chcecie z niego korzystać, można je dezaktywować na infolinii lub w oddziale.

Przez pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”. Po tym okresie opłata za pakiet to 4,99 zł. Wybierając Konto 360° i posiadając ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny, nawet przez 12 miesięcy możecie bezpłatnie korzystać z pomocy fachowców (do 7 interwencji w roku). Z tego pakietu możecie zrezygnować już podczas składania wniosku o konto

 

Otwórz konto i odbierz nawet 200 zł premii

 
Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do morele.net

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Nexterio.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Empik.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z telefonem LG K8 o wartości 549 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na Newsletter
JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów