Ankiety

Studentswatch

 

   

   Krótko. Wypełnianie ankiet.  Opcja wg mnie gorsza od aplikacji Roamler, ale przy systematyczności sprawdzania stronki warta zainteresowania. Nie ma co tu dużo mówić, rejestrujemy się na stronce i pojawia nam się lista ankiet do wypełnienia. Za wszystkie możemy otrzymać określoną ilość SocialPoints. Służą one do jakichś rankingów, ale wg mnie jest to sprawa niewarta uwagi. Co jakiś czas trafiają się ankiety z określoną stawką StudentsPoints.

   Te nas interesują, bo 2 StudentPoints to dla nas 1zł. Pierwsze co nam się nasuwa to niechęć, bo za ankietę można dostać 2-6 StudentPoints. Jednak biorąc pod uwagę że wypełnienie takiej ankiety trwa zwykle kilka minut to wychodzi nawet niezła "stawka godzinowa" i to za czas, który pewnie byśmy zmarnowali na przewijaniu fb.

   Wypłata jest od 100pkt, ja tydzień temu przekroczyłem tę magiczną granicę i wypłaciłem pieniądze. Wczoraj otrzymałem przelew więc portal jak najbardziej wypłacalny. Od zeszłego tygodnia mam już 10 nowych punktów.

   Jest jeszcze jeden haczyk, ankiety płatne zwykle zawierają pytania kwalifikujące. Warto zwrócić uwagę na temat badania i czasem trochę naciągnąć dane żeby być w grupie docelowej (np. badanie na temat bilboardów i reklam nie będzie się skupiało na mieszkańcach wsi). 

 

   Link do strony: 

 

   http://studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=114914